:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gecen Hüzün kokuyor
ÇiLeK
loneliness2xe5.jpg

Koca bi sessizlik var şimdilerde saat gece yarısı olmuş benim elimde bi kalem birde defter var...yazıyorum ne yazacagımı bilmeden hüzün kokan bu gecede sana yazıyorum her bir satırı dün vardım hayatında ama yarın olmayacagım ben sensiz kalacagım artık sende bensiz....

Hüzün kokuyo gecem sensizligin hüznü,bigün geri dönermiyim acaba diyorum kendime ama sanmıyorum gidişin dönüşü olmayacak bu kez yaralanmış bi yürek artık geri dönemez yola çıkmaya karar vermişse bu yürek geride dönmeyecek sana veda etmek isterdim ama biliyorum ki senle konuştugum an gözlerine baktıgım an bu gidiştende vazgeçecektim bu yüzden senden sessizce uzaklaşıyorum ..Sensizlik kolay olmayacak biliyorum yaralı bu yüregim dahada yara alacak ve ben mavi gökyüzünü karanlık görecegim bu ayrılıktan sonra ama gitmeliyim bu sessizlige sensizlige ...

Gecem hüzün kokuyo

Hayat bana çok zor geliyor anlamıyorum,sensiz yapamayacagımı biliyorum öyle alıştım ki sana bu anlamsız gidiş neden giidyorum kendime seni nasıl bensiz bırakıp gidecegim nasıl yapacagım bunu sana aklım gitmemi söylerken yüregim senle kalmamı söylüyo..Gülüşlerimde mavi gökyüzünde sen varsın bundan sonra gülüşlerimde olucaksın ama ben ben senin gülüşlerinde olacakmıyım?mavi gökyüzü sensizlikte hep karanlık kalacak beni unutmayacagını biliyorum ama zaman alışmaya ögretecek sana bense seni bir yerlerden izliyo olacagım gecem hüzün kokuyo...

Kim bilir ?Şimdi sen kaçıncı rüyanı görmektesin uykunun en masum halindesindedir şimdi bense uyuyamıyorum habersiz gidişimin nedeni nasıl söylemem nasıl anlatmam gerektiigini anlayamıyorum ve ben yüregime seni alıp gidiyorum hüzün kokan bu gecemde..

Hüzün kokan bu gece gözlerime engel olamıyorum affet beni tutamıyorum kendimi sayfalarımı gözyaşlarım ıslatıyo seni özleyecegim ama gitmek zorundayım şimdilik gelecegim geri belkide geri dönmek için vaktim bile olmayacak kim bilir?İçim hüzün buruk bi acı var seni üzmemek adına gidiyorum ben sadece seni üzmemek için...

Son sözlerim ne olurdu bilmiyorum...

Gecem hüzün kokuyo,kendime gözyaşlarıma engel olamıyorum kalmalıyım gitmemeliyim...yaralıyım ya bu yarayla senide kanatırsam senide yıkarsam senide hüzne bogarsam gitmeliyim dogru olanda bu degil mi zaten gitmek sessizce senin o masum uykunda gökyüzüne bakarak sana veda etmek hoşcakal'ımı sana gökyüzünden göndermek senin o derin uykundayken ben gidiyorum yaralıyım affet beni gecem hüzün kokuyoo...

Yazan:HiLaL ÇiLeK
Ara
asi_ve_mai
gidişler düşüncesiz bitişlerdir...
bitmeyeceğini bitemeyeceğini bilirsin ama gidesin...
belki bunun herşeyi zora koşacağını bilirsin ama gidersin..
hüzün kokan geceler sarsa da etrafını gidersin...

yüreğine sağlık hilalim..
Ara
ÇiLeK
Ne kadar güzel bir yorum yazmışsın çok dogru..Teşekürler mehmet'im okuyan o gözler ve eşsiz o yüregin dertler uzak olsun...

Sevgiyle kal daima mehmet'imSmile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Gecelerin hüzün kokmasın canım benim mutlu olman herşeyden önemli benim için biliyorsun ve ben hep seni mutlu olarak görmek istiyorum..

O güzel kalbinden geçenlere sağlık kocaman öpüyorum seni çok seviyorum iyiki varsın güzeller güzeli Wink
Ara
ÇiLeK
GECEM SEN KOKUYO HERŞEYİM..
Odam,tüm odalar sen kokuyo..
Kalpli yastık herşey sen kokuyo hergün burda...

Seni çok seviyorum....

Teşekürler hüzünçicegim..(:
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
(: canımsın
Ara
ÇiLeK
Sende cansın bu canta..
Kalbimsin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
kalbimsinnnnnnnn
Ara
Firari Fırtına
Ne oluyor ağalar ,

Kim can kim kalp allah allah Sad Yahu bari birbirine demeyin şunu yavv , ben burdayım Big Grin

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
seniseviyorum.jpgNEFESİM.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geçen Günlere Yazık Firari Fırtına 8 870 04-09-2022, Saat: 09:47 AM
Son Yorum: wildfang
  Adı Hüzün.. Orhan-38 0 406 09-11-2012, Saat: 05:29 PM
Son Yorum: Orhan-38
  Hüzün Kokuyor Odam !! ÇiLeK 8 785 06-16-2009, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  biraz hüzün biraz yüzün geldi ellerimee.... kimsesiz16 1 754 06-04-2009, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: ufuk_can
  Deniz Mi Güzel Kokuyor SAÇLARIN Mı__??? asi_ve_mai 11 1,379 01-10-2009, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:39 PM