:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasağım,Doğrum,Yanlışım,Yaşayamadığımsın...Yasak Mevsimim Yaşanılmazımsın
ÇiLeK
YaSaK MeVSiMiM-

68zapz7kz7.jpg

Sol üst köşede hasretindir sızlayan..Beni benden alan,yakan,yıkan,yokeden..Duydunmu bu sana yazdığım satırlarda güzel bir cümle..?
Yok işte bana ne verdin ki..Fazlasını bekleme..Bir yürek nasıl dayanır yaşarken ölmeye..Söylemedimmi..
Ben seni seviyorum,ölürüm yoluna gitme diye..Duymadınmı yüreğimin sessizden haykırışLarını..
Hani o kimse duymasın diye gizlice sayıkladığı..KimSe görmesin diye yanına yaklaşamadığı..Kaçıyorum kaçmaktan..
YoruLdum artık..Kaç kaçış daha var bu yolda..?Söylemedin bana..Sevmek hani günah olamazdı..Ruhum kirlendi aşkınla..
Yapmıcaktın kader bunu bana..Beni kaçışlara mahkum etmicektin..!Bende yaşamalıydım hayatımın en güzel baharını..
Herkes gülüp eğlenirken,sızıp kalmamalıydım köşelerde..Ağlarken gelen gülümseme olmamalıydı yüzümde..
Beni yolumdan alıkoymalıydn gitme,Biterim diye..Hakkım değilmiş sanki bu sevda..Yada ben hakkımı kaybetmişim bu yolda..
Senin uğrunda gömdüğüm her aşk kan ağlıyor bağrımda..Bunu yapmcaktın bana.!

1eh29xb.jpg

Gömdükçe gömüldü dahada dibe sevda.Korktum biri bakarda görür seni ya..Sakladım sakladıkça gücüm kalmadıkça..
Ben yol yordam bilmem kaybettim kendimi..Hasret vurur yüzüme,saklayamam içim dışım bir ya..Tutamam içimde haykırılasıdır bu sevda.
Yol aldım gidiyorum kahverengi gözlerinden..İçine akmayı dilerken,okyanus oluyor bana bu ege..
Batırıyorum gemilerini içimde..Verdiğin umutları bir bir asıyorum güneşe..Kurumuyor,kurutmuyor ayaz var heryerde..
Yasak mevsimim..Koparamam benim değil bu meyveler..Aşk açtırdı dallarında ama uzanamıyorum,yasaklar bana...
Yasak mevsimim..Yaşayamam ben bu ayda..Yaşayamam ben bu aşkta.Kopkoyu mavileri tutamam avuçlarımla..Herbirisi kaybolur gider yanlızlığımda..
Yasak mevsimim...Donduruyorsun kalbimi..Üşütüyorsun ellerimi..Duramam sende daha fazla..
Kaç kaçabildiğin kadar kaçmaktan..En ötesi yüreğimdir aşkının..Dur durabildiğin kadar karşımda,seyredilebilir güzelliğini bırak bende.
Yüreğimi acıt istediğin kadar..Bilmem doyururmu seni bu döktüğüm yaşlar..Gönlüm susarmı artık,yoksa yenidenmi başlar..
Neden diye sorma sende arıyorum hatayı..Suçu yükleyecek birşeyler olmalı..

huznuncigliklari_susi.jpg

Hiç bir günah tek başına işlenmez,savunma bana aşkı..
Sana ben içimde aşklar büyüttüm,sana ben gönlümde sözler büttüm...Onlar kocaman olup aştı beni..
Onlar bitmedikçe bitirdi beni..
Hayır sakın benide haklı görme..Ben haksızlığa hazırım seninle..Ta kendisiyim haksızlığın.Sen yinede hor görme o bir türlü inanmadığını söylediğin aşkı..
Anlamsız gelir sana bilirim..Her gördüğün güzel,güzeldir gözlerinde..Bilemezsin değilmi o sözler neler getirir gönlüme..?
Sen aşık ettin beni kendine..Bu aşkı yaşayamayacağımızı bilsende..
Savunmasızdım..Açıktı kapılarım..Sorgusuz sualsiz girdin içime..
Şimdi kessemde bir damla sen akmaz içimden..Büsbütün oldum seninle..
[b]6a8227052d3dbd2298b79a5f4828bab5.gif

Yasağım,doğrum,yanlışım,yaşayamadığımsın...
Tüm bunlara rağmen sevdamsın...
Yasak mevsimim yaşanılmazımsın...
Hakkımsın ama haksızsın...
[/b]
Ara
asi_ve_mai
haksızlıkları hakeden bir yürek...
vefa denizinde cefa çeken bir hasret...
yüreğine sağlık hilalim...
güzel yüreğin ömrünce hep mutlu olsun...
Ara
ÇiLeK
Okuyan gözlerin ve o güzelim yüregin dertten,kederden uzak kalsın daima emi mutluluklar senle olsun daima mehmet'im...

Sevgiyle Kal...
Ara
Yorgun Yürek
Anladım diyemem ki ! Suçluyum.
Belki ben anlatamadım sana kendimi
Tutuştum, yandım da yokluğunda her gece
Yine gözyaşlarımla söndürdüm kalbimi.

Her gün her dakika seni özlerdim
Bitmezdi kederim senin yanında bile
Susardım, gözlerime baktığın zaman
Mermer bir heykelin çaresizliğiyle

Oysa neler düşünürdüm sen yokken
Sana kavuşunca neler söylemek isterdim
Dakikalar bir ışık hızıyla geçerdi
Ayrılık başlayınca ben biterdim.

En kötüsü beni koyup gitmendi
O, öyle bir yalnızlıktı anlatılmaz
Hep yarım kalmış heyecanlar hazlar içinde
Biterdi bir kış, geçerdi bir yaz.

Ve nice yıllar kovalardı birbirini
Gözlerimde gitgide büyürdü mesafeler
Bütün teselliler uzaklarda kalırdı
Bütün çiçekleriyle solardı bahçeler

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü
İşte ellerimde al, diyebilseydim
Anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi?
Bir gün duyduğum gibi kal diyebilseydim.

Hilal'im O eşsiz Yüreğine sağlık Canım benim ...
Teşekkürler..
SmileSmileSmile
Ara
ÇiLeK
Sen sagol esram ablam benim bu güzelim eşligin içinde çok teşekür ederim sana...

Sevgiyle kal esrammSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yasaklar Aşktır, Aşklar Yasak €BeRimSin 11 753 04-14-2022, Saat: 03:47 AM
Son Yorum: wildfang
  b€nd€n başKası YasaK..S€nd€n başKası ÖLümdür bana €BeRimSin 2 280 04-09-2022, Saat: 12:01 PM
  Ve BiLeSiN SeVDiÄžiM MuTLuLuK iKiMiZe De YaSaK.. Stinq 3 312 04-08-2022, Saat: 06:49 AM
  Yasak aşkım suskun prince 11 830 04-11-2011, Saat: 01:24 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yasak ama; Sarıl bana history 4 529 01-23-2011, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: MeLeksi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:30 PM