:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yaşlı sapıkk amcaa:P:P:P
nazarboncuqu
Geçenlerde bi haftasonu bi arkadaşımla sahile gittikk elimizde de çekirdek çıtlatıyozz hem de çene çalıyozz.. neyse yürüdükk falann sonra işte arkadaşa dedim gel şu salıncaklara oturalımm azıcık da sallanırıss gittik salıncakta oturuyoss öleeSmile kocaman kıs oldum ama salıncaktan bi türlü vazgeçemedimmBig Grin biz öle sallanırken arkadan yaşlı bi amca geldi arkadaşıma dur kısım ben seni salliyim dedi tabi benim arkiminn ödü koptuu ne oluyo flnn salıncaktan hemen kalktııı ben de sinirlendim tabii adama sinirlendim mi de ne dediğimi bilmemTongue adam sonra bana dedi gel kısım seni sallim diyee aman amca istemez eksik kalsın çok şükür bis kendimizz sallanabiliyoz dedimm sinirle tabii bu laftan anlamıyo kii yokyokk ben sallarım demesin mii benim şarteller attı tabii git işine be amca başka işin yok mu senin dedim kısdım adamaa sonra saya saya gitti işte arkim de tabii daha durmuyo hadi gidelim hadi gidelim öyle de gittik sahildenn yanii yaşlı adam tadımızı tuzumuzu kaçırdı gittii Sad:Sad:AngryAngryAngry
Ara
Seyduna
kız o ara ben nerdeydimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin siz salıncağa gidin haber vermeyin hıh ...neyse beni götürmesseniz böle olur Big GrinBig Grin tabi bulmuş kızlar kaçırırmı.....:yikildim::yikildim:
Ara
nazarboncuqu
sorma gitsinn kısBig GrinBig Grin sen gelseydin Allah bilir başımıza ne gelirdiiTongueTongueTongueBig GrinBig Grin bi dahakinde seni de çağırırıs canikomBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
ya belki bi kaç şey sölücekti Amcam

belki Hızır dı :O

hemen niye sapık yaptınız adamı Big Grin

sallamak istemiş Tongue
Ara
CReATuRE
Yaşlı amcaya bak güzelden anlıyormuş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
nazarboncuqu
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya belki bi kaç şey sölücekti Amcam

belki Hızır dı :O

hemen niye sapık yaptınız adamı Big Grin

sallamak istemiş Tongue
tabii hızır başka kimse kalmadı de mi o mu hızır olcekkkTongueTongueTongueTongue
Ara
nazarboncuqu
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaşlı amcaya bak güzelden anlıyormuş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
casus021
kardeşim sizin içiniz fesat amca sallamak istemiş sizde hemen kötüye yoruyorsunuz her şeyi Confusedmiley14:Confusedmiley14:Confusedmiley14:
Ara
iLLeth.!
nsl sallıcaktı acaba blki deişik stilini biliodur.:yikildim:
Ara
d€n!z kısı
߀nsiz giderseniz öle olur işte :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:01 PM