:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KırmaSaydın KaLbimi..İçinde [A$K] Vardı..
göк тαηєѕι
Aşk var içimdevirgul.gifulaşamadığım bir yerde..Biliyorum gitmedi hiç bir yere o senin gibi terketmedi işte..
Biliyorum aşk var içimdevirgul.gifderinde bir yerlerde..Çıkarırsam üşür benliğim yok olurum belkide..
Bir daha hiç açmaz güneşim..Isıtamam sensiz onu..İpe sapa gelmez aşk..Çıkarsa dışarı durmaz rahat..Almak ister canımı..
Söyleyecek çok sözüm vardı..Hepsi yarım kaldı..Bu perişan halim senden armağandı.
Bu sonu bilinmez sokaklar bana dar geliyor..Sanki nefes almak yasaktı..Bu bilinmeyene düşen kurtulmazdı..
Hani bu mucizeydi olamazdı..Biliyorum işte adı imkansızdı..
Ne olursa olsun sevdaydı..Yaşanmalıydı bence..Günahta olsa gidilebilirdi..Bu yolda herşey feda edilebilirdi..
İçinde aşk vardı..Böyle zalim olunmazdı..Kalbimi kırmak kolaydı..Acımalıydın ama içinde aşk vardı..
Sence neydi aşk..?Kolay bulunan hiçbirşeye değer olmayanmıydı..?Boştu biliyorum aşk anlatılmaz yaşanırdı..
Sen yaşamadığın için anlayamazdın..İzin verseydin yaşardın..Ama kabullenemedin..Bir türlü sonu gelmeyen uzun cümlelerin vardı.
Anlamsız kaçışların ve çokça bahanen vardı..Ama içinde aşk yoktu..
Kırmasaydın onu..Yitirmeseydi masumluğunu..İçimdeki aşk yaşamaya değerdi..Görebilseydin bunu..
Kalsaydın yanımda..Bütün yasaklaravirgul.gifyasak olmalara inat.Hiç değilse yüreğimde dursaydın..Ben büyütürdüm aşkımızı yüreğimde..
Yapamadınvirgul.gifharcadın beni..Aşk uğruna derin boşluklar sakladım içime..İstemez ki kimse girmek karanlığa..Haklıydın sonumuz yoktu bu aşkta..
Haklıydım seviyordum son nefesime saklarım aşk cümlelerimi..Söyletmessinler boşver en güzel aşk sözcüklerini..
Seni saklasınlar en fazla bulurum yine içimde..
Aşk var içimde..Senin bilemediğin benimse gücümün yetmediği cümleleri sakladım son nefesime
Ara
history
Kalsaydın yanımda..Bütün yasaklaravirgul.gifyasak olmalara inat.Hiç değilse yüreğimde dursaydın..Ben büyütürdüm aşkımızı yüreğimde..

Süper, teşekkürler....
Ara
ÇiLeK
Teşekürler güzel paylaşımdı...

Sevgiyle ve saygıyla kal göktanesi...
Ara
asi_ve_mai
o aşk dolu kalpleri kıranlar
bilselerdi ki aşk nedir...
imkansız olmazdı hiç bir sevgi...
ama imkansızlığıyla (aşk) sevildi...

çok güzeldi yüreğine sağlık...
Ara
rüzgargülü
TeşekkürLer GüzeLdi..SmileSmile
Ara
*€sm€riM*
çok güzelmiş çok beğendim paylaşım için teşekkürlerSmileSmile
Ara
siyah_kelebek
yüreğine sağlık:A:
Ara
beautiful_matrax
çok guzeldi emegıne yuregıne saglık
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkürler canım emeğine sağlık..
Ara
göк тαηєѕι
teşekkür ederim beğendiğinize mutlu oldum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 442 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: wildfang
  **Martılarla Randevum Vardı** MasaL_perisi 22 1,004 04-13-2022, Saat: 02:32 PM
  Kalbimi Sana Gömdüm....! PaPaTYa_PReNSeS 6 398 04-12-2022, Saat: 06:06 PM
  **Umutlarımız Vardı** MasaL_perisi 5 603 04-12-2022, Saat: 03:13 AM
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 455 04-11-2022, Saat: 12:17 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:29 AM