:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Herkese Ilk önce
ÇiLeK
Merhaba herkese ilk önce..bu akşam küçük bir esinti yapmak istedim ve birikmiş olan yazılarımın bi kısmını yayınladım...Uzun zamandır susuyorum bi esinti gerektigini düşündüm çünkü misafirim artık her misafir olarak girişimde içim sızlıyo bakıyorumda o kadar çok degişmiş ki o kadar çok şey eksilmiş ki gidenler evet gitti onlarda artık misafir( tıpkı benim gibi) En önemlisi ne biliyomusunuz sevginiz zaten yok olmuş ve ne yazık ki saygınızda kalmamış belki çok az oda yetmiyo işte...saygı çok önemliydi oysa ki saygı ve sevgi duygusuz ailesinin vazgeçilmeziydi paylaşımlar kaliteliydi ortam huzurluydu şimdi ise bi bakın bilmiyorum belkide ben yanılıyorumdur degişen bişey yoktur ama degişti duygusuz ailesi var hala ama eskisi gibi degil yüzlerde bir maske var benim fazla konuşmaya hakkım yok aslında ben sadece bu duruma üzülüyorum ve şunuda biliyorum ki hiçbirşey eskisi gibi olmayacak....

Ben bu sitenin mutlulugu ve acıyı aynı anda yaşadıgını biliyorum neler yaşadık neler atlattı buda geçer elbet ama yaralı kalpler uzak kalacaktır daima bu ailede herkese yer vardı halada var Sevgili yeni üye arkadaşlar artık size kalıyo birazda bu site siz sevgive saygı ortamını yeniden yapın birbirinize saygılı ve sevgili olun inanın bu hayatta sevgi dolu ve saygı dolu olmak kadar güzel birşey yok unutmayın bu hayat gelip gecici bu yüzden kimsenin kabini kırmayın..
DUYGUSUZ AİLESİ...SAYGI VE SEVGİ DOLU OLMALI YİNE..KALİTELİ SEVGİ DOLU PAYLAŞIMLAR OLMALI HUZUR OLMALI..
Aynaya bakın yüzünüze ne yansıyoo...

Bazen susmak yok olmak çok şeyi anlatır tabi anlayana..

Beni tanıyan herkesi seviyorum ve özledim sizlerii...sizler saygınızı ve sevginizi tıpkı bugünkü gibi koruyun çünkü siz böyle güzelsiniz başkaları nederse desin siz kenetli olun birbirnize..
Kendinize iyi bakın sevgi ve saygınız eksilmesn

HOŞCAKALIN.

YAPRAK DÜŞÜYO TEKER TEKER
Ve seven gözlerden yürege dogru gözyaşları
Yaprak düşüyo teker teker...
x1pphu2k6hcg6oekwctlowsis5.gif
Bu resim aslında çok şey ifade ediyo anlayana...

sevgiyle ve saygıyla kalın..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba sanalmurad 19 523 04-15-2022, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: wildfang
  merhaba alpppp 15 611 04-14-2022, Saat: 08:39 PM
  */*herkese Selam*/* sevimli_girl 10 392 04-14-2022, Saat: 08:25 PM
  *~*HeRkEsE MeRhAbAlAr*~* Duygusuzum_Duygusuz 16 718 04-14-2022, Saat: 08:24 PM
  herkese slmmm esmer 14 1,045 04-14-2022, Saat: 01:55 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:25 PM