:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Işigim
ÇiLeK
dene_3.jpg

Böyle gitmek var mıydı?

Sevdamızın en güzel anında
Daha çok şey yaşanması gereken anda
Kokuna sana daha doyamamışken
Söyle..

Böyle gitmek var mıydı?

Gitmek vefasızlara yakışırdı sevgilim
Sende mi vefasız oldun
Taş mı tuttu kalbin böylesine bırakıp gittin
Arkana bile bakmadan

Böyle gitmek var mıydı?

Seven yüregimi vefasızca nedensizce yıkıp gitmek
Arkana bile bakmadın sevgili
Neden kaçtın herşeyden
Vefasızlardan oldun sende sevgili
Taş mı tuttu yüregin söylesene
Neden gitttin vefasızca..

Böyle gitmek var mıydı?

Bu sevdada varmıydı gitmek..

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÇiLeK
nottedisanvalentino1024wa5.jpg

Karanlık bastırmış yine
Ay yine çıkmış gökyüzüne
Bak sevdalım sevdigimiz o ay gökyüzünde yine
Yıldızlar var karanlıgı aydınlatan
Sen varsın yüregimi aydınlatan
Öylesine güzel ki gökyüzü
Hele ki bide sen yanımdasın yaa işte o zaman dahada anlamlı oluyo o ay o yıldızlar daha anlamlı oluyo...Yıldızlar kayıyo gökyüzünden her yıldızdan seni diliyorum bir ömür boyu sadece seni diliyorum tesellim oluveriyosun ve o ay ışında dans etmek öylesine güzel ki senin kollarında olmak ay ışıgında öylesine güzel ki yıldızlar adeta bir havaifişek gibi öylesine güzel ki müzik yok sadece kuşların ötüşü var müzigin dans ettigimiz müzik kuşların sesi ateş böcekleri etrafımızı sarmış bir aşk çemberi oluşturmuşlar sanki öylesine güzel ki bu gece öylesine güzel ki senle seninle ay o kadar güzel ki sevdigim...

HiLaL ÇiLeK
Ara
ÇiLeK
zzls0.jpg

Yoksun yine
Gözlerim yine gökyüzüne dogru çevrili
Konuşuyorum yıldızlarla
Sevdalım ne zaman gelecek diyorum yıldızlara
Onlarsa sanki cevap verircesine bana göz kırpıyolar sevdalın gelicek diyolar..yine bir akşam yine sen yoksun yine yıldızlarla konuşuyorum gelicek diyolar gelicek.....

Gelicek misin ? Yarim yıldızların dedigi gibi gelicek misin seni bekleyen bu yüregimi öksüz bırakmıyacaksın dimi..yine yoklugunu yıldızlarla avunuyorum öylesine parlak öylesine güzeller ki gökyüzünden dert ortagım o parlak yıldızlarr ama hep gelicek diyolar sense gelmiyosun gelmiyosun yarim tessellim oluyo her gece gökyüzündeki o yıldızlar ama yine içimde bi ukte kalıyo o yıldızları senle seyretmek varken sensizligi o yıldızlara anlatmanın verdigi hüzün...

Yıldızlar gelicek diyor her gece ama sen yine gelmedin sevdalım yine oysa hani o yıldızlar herşeyi bilirdi bakın bakın yine gelmedi o yalancı yıldızlarr yine gelmedii oo gelmedi...hani siz herşeyi bilirdiniz gelecek dediniz yine gelmedi yalancı yıldızlar.....

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÇiLeK
4lx76237cz7.gif

Bir gece ansızın geldin

Seni öylesine özlemiştim ki
Gelişin bin yangın bin alev yüregimde
Seni seviyorum deyişini bile özlemişim

Bir gece ansızın gitmiştin oysa
Gidişin bana verdigi acı hüzünü unuttum
Gelişinle..
Bir gece ansızın geldin

Seni özleyen sana hasret kalan bendim
Sensizligin ne demek oldugunu anlamıştım
Sensizligin resmi çizdim hep yoklugunda

Sen bir gece ansızın çıkıp geleseye kadar
Herşeyi unuttum,sensizligin resmi yırttım attım
Acımı hüznümü unuttum
Ben sana hasretligimi unuttum
Bi gece ansızın gelişinle
Herşeyi unutturdun
Ama bi tek şey vardı yüregim yangın yerine dönmüştü
Bir gece ansızın gelişinle

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÇiLeK
lkkkkfa8.gif

Denizin hareketini seyrediyorum ve biliyomusun bu şehirde deniz yok ben sadece denizi hayal ediyorum dalga seslerini hayal ediyorum denizin olmadıgı bu şehirde oysa senin yaşadıgın var oldugun o şehirde deniz var sen denize bakmayı çok severdin,hele kızdın mı taş atardın denize dalgalar kıyıya vurdukça dalgalar bana kızıyo bak derdin .....Ben senin kızmanın dalgaların kıyaya hızla vurmasını özledim...Metropol olan kenttesin herkesin taşı topragı altın dedigi o şehirdesin bense buram buram tarih kokan bide porsuk çayı olan bi şehirdeyim.....Ben senin yaşadıgın baktıgın taş attıgın denizi görmedim ben senin yaşadıgın o kentte nefes almadım ama sen bu kentte bu şehirde öylesine nefes aldın ki öylesine soludun ki bu şehri ben şimdi her nefes alışımda senin nefesini cigerlerime çekiyorum cigerime öylesine geliyo ki nefesin bi an yanımdaymışsın sanırım bu kentte seni soluyorum seni özlüyorum ne garip dimi sen terketen bendim oysa seni bırakn bendim ama şimdi seni özlüyorum korkuyorum dışarı çıkıp gezmeye sen çıkıcakmışsın gibi her sokakta bi adımın var ve öyle bi yer var ki yüregimi hızla çarptıran işte orası neresi biliyomusun seni seviyorum dedin yer o bank konuştuklarımız öylesine sızlatıyo ordan her geçişimde çıkamıyorum dışarı çıktıgım an senli düşlere dalıyorum senin hayalin geliyo oysa unutacaktım silicektim senden vazgeçtigim gibi ama olmadı ben silemedim unutamadım yaşan onca şeyi yapamadım yüregime ihanet edemedim ben seni unutaamadım özledim seni yana yakıla özledim özledim seni....

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÐŽeşaren
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sagol biricigim benim sende harikasın biricigim teşekür ederim biricigim benim o güzel dilegin için güzel yüregine zeval gelmesin..

Bir ugrayım dedim esiyip hatırlatıyım kendimi dedim ve uzun zamandır birikmiş olan yazılarımın bir kısmını bıraktım işte....güzel midir bilmiyorum...

Sevgiyle kal biricigim seni seviyorum iyi ki varsınSmile

Kendini hatırlatmak mı, olur mu öyle şey, ne zamandır güzel yazılarını gözlüyorum
Bütün yazıların birbirinden harika gerçekten Smile

Sen her zaman kalbimdesin/izdesin ışığım..

Seni seviyorum yürek damlam ..

....... Clapping.gif .......
Ara
ÇiLeK
Biliyorum biricigim biliyorum senin ve beni seven herkesin kalplerinde oldugumu ki sizlerde benim kalbimdesiniz anladın sen işte herşeyi..

IŞIGIM...iyi ki hayatımdasın nur yüzlüm bakamıyorum sana nurum korkuyorum ışıgım seni seviyorum nur yüzlüm benim
Ara
history
Müthiş.....okumaktan inanılmaz haz aldım, yüreğine ,duygularına ve ellerine sağlık arkadaşım...çoooook teşekkürler.
Ara
ÇiLeK
Sagol history begenmene sevindim canım..
herşey gönlünce olsun..

sevgiyle kal
Ara
asi_ve_mai
sanki bir kapı aralandı...
dışarıya sızan nuru çekti beni içine...
sanki bir sevda bahçesine girdim...
güzelliklerin birbiriyle yarıştığı yere...
ve bu güzek yeri hazırlayana tüm kalbimle...
yüreğine sağlık hilalim çok teşekkür ederim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 06:30 AM