:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Hoş Geldin Yüreğime
Aşksı@z
AŞ.K.HOŞGELDİN YÜREÄžİME…

A.Ş.K. çalma derdim kapımı ya…Çalmasın derdim bi çok dostumun bildiği gibi…A.Ş.K.uzak ol benden derdim…bilirim ki sen acınla gelirsin sen ayrılıklarla gelirsin… Sen hasretlere gebesin…Sen dipsiz kuyulara atarsın benlikleri…sen ki gözyaşlarını döktürürsün insafsızca…ki ben gözyaşlarına gelemem akıtamam bi hiç uğruna dökemem herkesten sakladığım gözyaşlarımı…kaçmak vardı ya hani o yaklaştıkça uzaklaşmak ondan…kendini soğutmak soyutlamak duygusallıktan…bilirdim ki duygusallık beni götürür hakim olamayabilirdim kendime belki de…ondandır işte kaçmalar…adı aşk olmasın dedim gözyaşlarımın..en azından yalnızım derdim kendimleyim ben böleyim mutluyum derdim…ama şimdi farklı gelior her şey…bi duygu değiştiriverior insanı o duygu ki hissediosun ; biri seni hissedior seni yaşamak istiyor ortak etmek hayatına , paylaşmak seninle tüm güzellikleri…gözlerinin içine bakıp çığlık atarak "SENİ SEVİYORUM" diyor…"BENİMLE EVLENİR MİSİN" diyor…ki bu duyguyla bezenmiş yüreğe nasıl denir ki hayır…gözlerinin içi gülüorr gülümseyen gözlerimde bunu görmek görebilmek…ne güzel bi duyguymuş…işte Adı A.Ş.K.

A.Ş.K. hoş geldin kapıma…kapalıydı sana tüm yollar…şaklamıştı bi çok kez yüzüne kapılarım…istemiorum defol gitlerim…boynu bükük gidişlerin ardından yeşerircesine gelişlerin…her defasında yeniden kapıyı aralayamadan gidişlerin…ama bu biraz farklı oldu A.Ş.K.Bi ışık dedin bi ışık bi fırsat dedin…ve zaman…Öle bi ışık buldun ki ilerledin koştun koştun yenilmemecesine tutkuyla sevgiyle inançla umutla vazgeçmeden pes yok dedin devam dedin ve sanırım kazanıyorsun…gel açık kapılarım…yollardaki engelleri ne güzel de kaldırıyorsun ne büyük kararlılık ne büyük bi kendine güven…ve bunu sadece sen olduğun için tüm doğallığınla yapiosun…
A.Ş.K hoş geldin yüreğime…

A.Ş.K açıktır kapılarım…geniştir yüreğim…sonsuzdur sevgim…sınırsızdır tutkum…yaşanılası en güzel duyguya açılmıştır artık kapılarım…gel gir yüreğime dolsun mutlulukla AŞKLARIN en güzeli
Ara
asi_ve_mai
kapalı kapılar ardında kocaman bir sevgi...

yüreğine sağlık aşksız...
paylaşımlarını özlemiştim uzun zaman oldu....
daha sık okumak isterim paylaşımlarını..
Ara
beautiful_matrax
yuregıne emegıne saglık canım sagol
Aşksı@z
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kapalı kapılar ardında kocaman bir sevgi...

yüreğine sağlık aşksız...
paylaşımlarını özlemiştim uzun zaman oldu....
daha sık okumak isterim paylaşımlarını..

Sevgili arkadaşım işlerim çok yoğun denetlemem var mülkiye müfettişi denetleme yapıyor onun için fazla giremiyorum.
Yorumun için teşekkür ederim okuyan gözlerine sağlık olsun
Ara
Aşksı@z
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuregıne emegıne saglık canım sagol

Teşekkür ederim canım seninde yüreğine sağlık olsun ve sevgi ve aşk hiç eksik olmasın
Ara
Seyduna
yüreğine emeğine sağlık aşksız çok hoş bir paylaşımSmile
Ara
Aşksı@z
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine emeğine sağlık aşksız çok hoş bir paylaşımSmile

Çok teşekkür ederim mavi boncuk seninde yüreğine okuyan gözlerine sağlık
Ara
ÇiLeK
VUSLATI SENİN GÖZLERİNDE YAŞAMAK İÇİN

İmkansızlığı yokluğun zindanda asıp
Vuslatı senin yüreğinde yaşamaya geliyorum.. "

Sana geliyorum umut tarlalarına " sevdamızın " güneşini ekerek. Vuslat kelimelerini tozlu raflardan indirip sana geliyorum. Biliyorum, avuçlarında hasretin alazları yanıyor.. Külleniyor vuslatın kelimeleri yüreğinde.. Bekle beni, avuç içlerindeki kör olası yangınları ıslak kirpiklerimle söndürmeye geliyorum. Yürüyorum zifiri uçurumları aşarak. Gözlerin " gelecek diye " perdelerin arasında gözyaşıyla ıslanmasın. Ben karanfillerin gülümsediği kuşluk vaktinde saçlarına süzüleceğim. Haydi, saat çoktan gece yarısını geçmiş olmalı oralarda..Uyutamasan da hasreti, ne olur gözlerini kapa yıldızlara.. Ben gelirken, yüzündeki hüzün bulutlarını topla göğünden ve uykuya dalmış " vuslat " türkülerini kaldır kirpiklerinden..

Umut fakiri sevdamla kana kana gülüşlerini avuçlarından içmeye geliyorum. Uykular haram sana kavuşana kadar. Geldiğimde bir tutsam ellerini, bir öpsem yüreğini goncalar tebessüm edecek toprağın altından..Güller dökülecek yıldızların avuçlarından..Ah bir sarılsam sana..Rüzgar bile kıskanırdı kavuşmamızı..Sana geliyorum. Leyla sına ağlamaklı Mecnun yoldaşım, Aslı sına kavuşması prangalı Ferhat ise arkadaşım oldu bu yolculukta. Biliyorum zaman akmıyor takvimlerin belinden..Saatler gece yarısını çoktan geçse de uzanamıyorsun yatağına..Hissediyorum bana kavuşmadan yatağına sanki çiviler serpiştirilmiş..Haydi, kapat perdelerini..Süzülmesin gözlerinden yanağına doğru ıslak nehirlerin..Mahpusa düşmesin sevda kokan kelimelerin..Bekle beni, geldiğimde cebinde biriktirdiğin gözyaşlarını yüreğimde kurutacağım. Doya doya sarılıp gözlerinde baharları soluyacağım.

Sana geliiyorum yetim cocukların düşlerini sırtıma yüklenerek. Aşındırıyorum vuslat kaldırımlarını..Karanlığı eze eze sana koşuyorum. Aldırma ellerimin titremesine. Kolay mı gözlerindeki solduğum " hayali " Cenneti nefesinde hissetmek ? Kolay mı ellerine sürülmüş bahar kokusunu doyasıya içime çekmek ? Kolay değil elbet..Kelimeler anlatamıyor içimde büyüyen heyecanı..Of dizlerim titriyor yine.. Ter basıyor alnımı..Yıllar haince güneşini vursalar da , gülen yüzünü soldursa da acılar ne olur ağlama ne olur..Sabır elbisesini giyin üzerine..Umutlarını kanatlandır karanlık gökyüzüne..Ben senin icin yollardayım..Azığım gülüşün , katığım acıların olmuşken biraz daha dayan gül yüreklim..Geldiğimde " vuslat " ateşiyle küllendireceğim arsız sancılarını..Ben sökeceğim takvimlerde asılı kalmış gözyaşlarını..Ne olur taş kundaklarda uyut hasretini..Ne olur silme ıslak kirpiklerini..Ben o ıslak yüreğini " sıcak umutlarımla" sileceğim..

Yürüyorum karlı dağları birer birer aşarak. Yorulsam bir an, buğulu bakışlarında " sağır akşamları " senin yanında karşılamanın huzuruyla dinleniyorum..Of serçe edalı bulutların koynunda yürür gibi sana koşuyorum. Bazen yolunu kaybetmiş yağmur yüklü bulutlar " vuslatın " kentini soruyor bana..Bende peşimden gelmelerini söylüyorum..Gögünü yitirmiş kuşları peşime takıp hep birlikte sana geliyoruz..

Sana geliyorken yokluğunu küllendirdim aldığım her nefeste..Hayalimde gözlerini kaç kez öptüm..Kaç kez gül bahçelerinden cicekleri çaldım....Sana geliyorum utangaç ve mahçup bir cocugun düşlerini yüregine sermek için. Gelirken, kaç kez pusulara düştüm. Hor görüldüm karanlıklarda...Öyle zifiri idi öyle katransıydı ki geceler, bastığım her adımda Yusuf un kör kuyuları sandım. Lokma lokma acılarını sundular boğazıma..Ne olur üzülme sen.. Gecelerde yakılsa da bedenim ne olur ağlama sen.. Küllerimden saçlarına gülleri motifleyeceğim.Denizlerin dibindeki incileri yüreğine dizeceğim..Biraz daha sabret uykusuzluga ve bu vuslat kokan yalnızlığa.

Uçurum kenarında toprağa kökleriyle delice tutunmuş "umut çiceklerini " yüreğimle toplamaya geliyorum. Başını dayayıp bir çocuk gibi utanmadan ağlayabileceğin " omuz " olmaya geliyorum.Dilimde Şehrayin türkülerini yakıp kaldırımları aşıyorum..Bil ki, bu yolculuk " vuslata " gebe.. Bu yolculuğun sonunda ya karanlıklarına yıldızları dizeceğim ya da saçlarına baharları işleyeceğim..Bu mapusluk, bu hasret bitecek elbet..Kangren gecelerin yoklugumda islenmeden, ak alınlı günlerin karanlığa bürünmeden kelebeklerin sırtından avuçlarına düşeceğim bir çiğ tanesi gibi..

" Sana geliyorum gül yüreklim
Vuslatı senin gözlerinde yaşamak için.
Uçurumları aşıyorum
Gözlerinde " hayali " Cenneti solumak için."

Teşekürler Aşksız güzel paylaşımdı..
Sevgi ve saygıyla kal...Smile
Ara
Aşksı@z
Teşekkür ederim ÇİLEK
ÇİLEK SENDE ŞAİRLİK VARMI DİKKATİMİ ÇEKTİ KONULARININ ALTINDA BİR ÇOÄžUNUN SENİN İSMİN VAR. SEN ŞAİR OLMALISIN EÄžER YAZDIKLARIN SENİNSE.
Ara
ÇiLeK
Teşekür ederim Aşksız...evet Yazdıklarım ve altında benim adım varsa o yazıyı ben yazmışım demektir...sevdigim için bi çok yazıı yazıyorum ve zaten kendime ait yazıların altında Çilek yazıyo kendime ait olmayan yazılarda ise birşey yazmıyor....Bigün biriisi yazılarımı begenirse belkide yazarlıga ilk adımı atmış olurum hayat bu..

Teşekür ediyorum....herşey gönlünce olsun

Sevgiyle kal Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanayan yüreğime aldırma... ROSE 19 1,228 04-14-2022, Saat: 08:11 AM
Son Yorum: wildfang
  Geldin Sandım :(:(:( DarkLady 3 505 04-14-2022, Saat: 07:16 AM
  yüreğime iyi bak emi!!! milagros 9 493 04-13-2022, Saat: 07:24 PM
  İyi ki geLdin Dünyama eRCi 7 438 04-13-2022, Saat: 06:47 AM
  Eskiyen yüzümün yeni gülümseyişi, hoş geldin!... ROSE 11 679 04-12-2022, Saat: 05:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:51 AM