:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ci?erlerimde kokun.....
Firari Fırtına
Yavv Neşe kız değil haa yani mutluluk neşe vs.. gibi SmileSmile
YARGIÇ
ZUHAHAHHAHAHAHA ANLADIM FIRTINA ADMİN KABUL EDECEKTİR PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL AMA BEN 1 GR İSTİYORUM GERİSİNİ SANA GÖNDERİYORUM :d:d:d
Ara
Firari Fırtına
Tamam amlaştık ...Gönder gelsin ....SmileSmile

En jüzel cay , doğus jay SmileSmile ( canım çay çekti yaa )
YARGIÇ
İYİDE AGA SENDE SÜREKLİ BİŞEYLER İSTİYON Big Grin hangisi çaymı mutluluk mu????
Ara
Firari Fırtına
Valla sayenizde mutluyum Allaha Şükür ...

Ben çay alim SmileSmile
YARGIÇ
iyi o zaman çayın nasıl olsun bak yanlız bizde öyle sallama falan olmaz has demleme çay var böyle birde odun ateşinde pişiriyoruz çayımızı...Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Off yaa değme keyfime valla o zxaman ... Beraber içelim Yargıç efendi şöle karşılıklı , bende alırım elime sazımı sana bir kaç resital geçerim valla Smile
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Off yaa de?me keyfime valla o zxaman ... Beraber i?elim Yarg?? efendi ??le kar??l?kl? , bende al?r?m elime saz?m? sana bir ka? resital ge?erim valla Smile

bak saz dedinmi e?lik etmeden duramam k?sa sap uzun sap hangisi Big Grin Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Kısa sap bağlama ... 22 yıldır elimde ve hiç bırakmadım , herhalde eşlik edecen yani , yan gelip yatmak yok Smile
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:K?sa sap ba?lama ... 22 y?ld?r elimde ve hi? b?rakmad?m , herhalde e?lik edecen yani , yan gelip yatmak yok Smile

YOK KONU BA?LAMA OLUNCA YAN GEL?P YATAMAM ZATEN BENDE AZ BU?UK ?ALARIM ZATEN HALA KURS ALIYORUM HALA YILLAR SONRA ZATEN D?N GECE R?YAMA G?RD? BA?LAMAMSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 11:28 AM