:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ci?erlerimde kokun.....
YARGIÇ
teşşekkür ederim bence seni kendine getirdi bu he ne dersin hadi inkar etme Big Grin
Ara
Firari Fırtına
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:te??ekk?r ederim bence seni kendine getirdi bu he ne dersin hadi inkar etme Big Grin

Walla ?yle ... ?nkar edecek halmi kald? bende Smile Y?re?ine sa?l?k valla ...

Sevg ...
YARGIÇ
seninde yüreğine sağlık Big Grin allam ya ben kendimi yeteri kadar özlem içine sokuyorum sanada bulaştırdık biraz daha galiba sendeki de katlandı Smile
Ara
Firari Fırtına
Bazı zamanlar aklıma getirmemek için çeşitli uğraşlar veriyorum hep , Mesafeler elbette zorun değildir yürek için ama insan yinede hasretine bağlı yaşamdan özlemden bıkıyor , bir yere kadar diyorsun içinden ama hep sabırlada bekliyen sen oluyorsun . Benimkisi böyle işte ama sonu varmı bilinmez , neye nasıl sesleneceğimi şaşırmış vaziyetteyim . Can sağolsun Yargıç efendi , can sağolsun ...

Sevg ...
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Baz? zamanlar akl?ma getirmemek i?in ?e?itli u?ra?lar veriyorum hep , Mesafeler elbette zorun de?ildir y?rek i?in ama insan yinede hasretine ba?l? ya?amdan ?zlemden b?k?yor , bir yere kadar diyorsun i?inden ama hep sab?rlada bekliyen sen oluyorsun . Benimkisi b?yle i?te ama sonu varm? bilinmez , neye nas?l seslenece?imi ?a??rm?? vaziyetteyim . Can sa?olsun Yarg?? efendi , can sa?olsun ...

Sevg ...

SON DED???N NED?RK? FIRTINA ?NSANLARIN KEND? KEND?NE HAZIRLADIKLARI ?EY DE??LM?D?R.DE??LM?D?R K? B?ZLER EL?M?ZDE BULUNAN DE?ERLERDEN NE ?STERSEK ONU ALIRIZ.HER ACI ???NDE SAKLAR B?R TATLI HER HASRET HER ?ZLEM ASLINDA KAVU?MAK ???N AMA? YARATMAZ MI?
SABIRLI ADAM AKILLI ADAMDIR DERD? BABAM...CAN SA?OLSUN ?A?IRMAK ZORDUR BANA G?RE BELK?DE HADD?NDEN FAZLA ZOR OLAN TEK ?EY ??TE NE YAPACA?INI B?LMEDEN KARAYA ATILMI? BALIK G?B? ?IRPINMAK....
Ara
Firari Fırtına
Yavv ben unutmaya çalışıyorum sen ha bire aklıma getiriyorsun .. Smile Bu konuda düşman gibisin valla . Az sus yahuu konuyu değiş , valla kötü oluyom Sad

Sevg ... SmileSmile
YARGIÇ
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yavv ben unutmaya ?al???yorum sen ha bire akl?ma getiriyorsun .. Smile Bu konuda d??man gibisin valla . Az sus yahuu konuyu de?i? , valla k?t? oluyom Sad

Sevg ... SmileSmile

neyse hadi bakal?m a?lama sende sus art?kBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin
iyi ol bak admin sana sevgide g?ndermi?Big Grin Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Admin 100 gr mutluluk göndersin susarım Smile
YARGIÇ
ya tammam bak ağlama ben sana mail atıyorum 99 gr ama idareli kullan admini yorma bidaha masraf etmesin he o 1 gr mıda kendime aldım paylaşırsın dimi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Ne demek paylaşırmısın yaaa ...
50 gr mı sende kalsın ...Smile Fazla çarpma ama haaaa

Sonrada Admin e 200 gr taze Neşe gönderelim kabul ederse tabi ...Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 01:05 AM