:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harry Kewell Galatasaray’da...
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence anlayabilseydin,

laf çalma filân demezdin.

ki belirteyim efenim;

"[tırnak işareti] içinde verilen,sözler veya cümleler başkasından alıntı olduğunun göstergesidir.

misal,

"Türk,öğün,çalış güven!" derdi.

bu yaştan sonra Türkçe öğretmeyelim Wink

gerçi bilmemek değil,öğrenmemek ayıp Tongue

Şuan içimden geçen kelimeleri buraya yazıp sonra forumdan atılmak istemiyorum ...WinkWinkWink

Ben cahilim WinkWinkWinksen akıllı ol,daha okuma-anlama becerin gelişmemiş maalesef...

Kendini akıllı sanan şahıs,zaten o kelimeyi ben ettim uqqalada ordaki sözümü almış bana iade etmiş anladın mı beyni çok gelişmiş insan...

Senin dediğin kelime ne peki :

"[tırnak işareti] içinde verilen,sözler veya cümleler başkasından alıntı olduğunun göstergesidir.

zaten bende bu yüzden (Ç)alıntı dedimya o laf benim bu fenerbahçe konusunda kullandığım kelimedir ve uqqalanında misilleme yapmak istemesi sonucu benim kelimemi kopyalayıp bana iade etmesidir,anladın mı beyni fazla gelişmiş insan...Bence bu yaşta bu kadar akıl sana fazla ziyan etme...

http://www.duygusuz.com/forum/showthread...63533.html

bak bu söylediğin kelimede çok haklısın WinkWink

''bu yaştan sonra Türkçe öğretmeyelim Wink

gerçi bilmemek değil,öğrenmemek ayıp...Tongue ''

Bu arada bu kelimenin sonunda dil çıkarmışsın WinkWink iyi güzel o dil senin yanaklarından öpsün WinkWinkWink

Öğrenmiş oldun, ayıbını kapattın...

kapak.jpg

ѕqρα кJмя
ordaki lafını sana iade etmiş ama dikkat edersen çalarak değil,

senin söylediğini tekrar vurgulayarak!

tırnak içinde (:

beyninde sorunu olan sensin,

isterse bu konuya bi anket aç,

kim haklı kim haksız gör Big Grin

kim kapak atmış,kimin yeniden denemesi gerek her türlü :yikildim:
Ara
~uqqaLa~
Alıntı:ordaki lafını sana iade etmiş ama dikkat edersen çalarak değil,

tırnak içinde (:

aynen :tolga:
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ordaki lafını sana iade etmiş ama dikkat edersen çalarak değil,

tırnak içinde (:

beyninde sorunu olan sensin,

isterse bu konuya bi anket aç,

kim haklı kim haksız gör Big Grin

kim kapak atmış,kimin yeniden denemesi gerek her türlü :yikildim:

Vallahide billahide tillahide senin beyninde problem var...

''O lafı sana iade etmiş çalarak değil ''Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ya sonuçta bu lafı ben etmişmiyim oda benim lafımı geri bana satmışmı,sanki başka laf kalmadı söyleyecek...

Anket aç uatnmadan hemen Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Allah aşkına konuştuğun lafa bak tamam bana kapak oldu mutlu oldun mu soytarı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin...3 yaşında bebeler gibi yok seni anneme söylerim annem seni döver gibi :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Ya mert varya ben hayatımda hiç bu kadar iyi şeyler düşünmedim kimse hakkında ve bu kadar güzel laflar geçirmedim içimden,sen çok şanslısın...
ѕqρα кJмя
öncelikle 3 yaşında çocuk gibi davranan sensin,

mesaj sonuna kapak resmi koyan ben değilim Wink

kapak yaptığını sanarcasına üstelik Big Grin

sen laf çalma diyorsun hâlâ,

laf çalma nedir?

Yeni 1 laf uydurursun kendin ve o gelir isim belirtmeden onu yazar bu çalmış olur.

Sanki senden başka Dünya'da "Hayrını görün" lafını kullanan yok Wink

kimin beyninde sorun olduğunu tekrar düşün Wink
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öncelikle 3 yaşında çocuk gibi davranan sensin,

mesaj sonuna kapak resmi koyan ben değilim Wink

kapak yaptığını sanarcasına üstelik Big Grin

sen laf çalma diyorsun hâlâ,

laf çalma nedir?

Yeni 1 laf uydurursun kendin ve o gelir isim belirtmeden onu yazar bu çalmış olur.

Sanki senden başka Dünya'da "Hayrını görün" lafını kullanan yok Wink

kimin beyninde sorun olduğunu tekrar düşün Wink

Allah seni bildiği gibi yapsın ne diyim başka sana...Ama mert yemin ediyorum dünya küçük Allah çok büyük...Allah'tan tek dileğim seni yanlışlıkla karşıma çıkarmasıdır...Başkada bişey istemem...O kadar nefret ediyorum senden ve kişiliğinden...Herşey karşılıklıdır...Sende bu dileği dile Allahtan belki birimizin ki yanlışlıklada olsa kabul görür...
ѕqρα кJмя
Amin Big Grin
Ara
serkan_erzurumspor
arkadaşlar hiç dedegones felçkamp kavgası yapmayalım skibbeyede ad taktım ben (aman banlamayın siz dede diyodunuz Big Grin)

Editleyelim biz yinede ...Canat
Ara
CReATuRE
Serkan sus istersen kardeşim bide senle uğraşmayalım...
FR€NzY
ne diyon kardeş sen yaa Kewell diyoruz.Yıllarca Liverpool'da oynamış bir oyuncu diyoruz.Lak lak etme Wink laf dinle Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 288 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Tek Büyük Galatasaray romantiq_exelance 9 335 04-12-2022, Saat: 05:56 AM
  galatasaray EN'ler ve İLK'LER romantiq_exelance 1 235 04-12-2022, Saat: 05:52 AM
  Dört dörtlük Ümit Karan!Dört dörtlük Galatasaray! Pessimist 2 461 04-11-2022, Saat: 04:56 PM
  Galatasaray ??in Her?ey ..... Firari Fırtına 36 1,360 04-04-2022, Saat: 01:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:42 AM