:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
analar ölmez filmi gerçekleşiyor:(
kı@ymı@k=)
arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorummmm öncelikle bunu diyimm

hayatıma bir kız girdii Big Grin arkadaş olarakBig Grin

onu dışlayamazdım ama düzeltmemde lazımm

çok erkeksi davranıyor hızlı , anlaması güç ve kaba konuşuyor.

oturmasını kalkmasını bilmiyor.

yürümesi çok kaba

bişey yapıyosun diyelim napıyosun canım yerine ''niii idiyonn babooo'' diyo

eğlenmesini bilmiyo

çanta küpe şıkır şıkır kıyafeler vs vs... hiççç bilmiyoo sevmiyo

bütün gün elinde telefon mesaj mesaj mesajjj beynim dönüyoo

2 ay yanımda vee düzeltmek bana düşüyo çünkü başka kimseyle muhattap olmuyo napmalıyım yardımlarınızı bekliyorummm SadSadSadSad:
Ara
kı@ymı@k=)
yardıııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm ediiinnnn
Ara
Yenemuko
bence boşver kendi haline bırak yoksa sende onun gibi olmaya başlarsın Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence boşver kendi haline bırak yoksa sende onun gibi olmaya başlarsın Big Grin

yaa ben olmam karakterimden taviz vermem ama onun düzelmesi lazımm
Ara
Yenemuko
gecenin bu saatinde non stop oldum sonra belki bişeyler yazarım
Ara
HiqhVolume
bnce öcelikle çek karşıına iice bi konuş baktın anlamıomuu mesela dışarı fln çıkrken kendii tişrtlernden fln bişler ver al bak bunu bidene fln de sonra süreklii o gydii seyin nekdr yakştıını söle..bnmde bi arkadşm aynen böyleydi her 2 kelimesinden birinde nan yada birader die konuşrduu şimdi tikynin önde gideni Big Grin
Ara
iLLeth.!
yası 15 i fln gectise onu sen duzeltemessin diim psikolojık tedavi alması lazım bnce..Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
HiqhVolume Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnce öcelikle çek karşıına iice bi konuş baktın anlamıomuu mesela dışarı fln çıkrken kendii tişrtlernden fln bişler ver al bak bunu bidene fln de sonra süreklii o gydii seyin nekdr yakştıını söle..bnmde bi arkadşm aynen böyleydi her 2 kelimesinden birinde nan yada birader die konuşrduu şimdi tikynin önde gideni Big Grin

annesi sürekli konuşuyodaa küçük daha ya 14 yaşındaa benimkiler olmazkiiBig Grin daha gelişimini tamamlamadı Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yası 15 i fln gectise onu sen duzeltemessin diim psikolojık tedavi alması lazım bnce..Big Grin

14 yaşındaaa
Ara
iLLeth.!
ergenlik caını yasıo bnce ilerisi kotuse bi doktora gitmesinde fayda vr sen nsl yaparsın bilemem..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:20 PM