:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herşeyim
GuLdAnEm
seni sevmek miydi bu kadar güzel olan yoksa senin tarafından sevilmek mi???

sen öyle bir aşksın ki... sana aşığım demek bu aşkı anlatamaz. hani insan çok severken, sevemeye bile kıyamaz ya işte bende öyle seviyorum seni. gözlerine bakınca unutuyorum herşeyi. elin bir kere değince elime ruhum ayrılıyor bedenimden senin bedeninde tekrar hayat buluyor. birden hayat sen oluyorsun ve ben hayata doyamıyorum...

aşkını sadece kalbimde değil bütün hücrelerimde yaşıyorum. hepsi senin aşkınla can buluyor. aşkınla onlar can buldukca bedenim hayat buluyor. hayat hep sen ol... sen hep hayatım ol...

hasret bile seninle anlam kazanıyor. o bile senle güzelleşiyor. "seni" kapsayan herşey benide kapsıyor. benliğim benliğin oluyor. sensizken benliğim bile eksik kalıyor. "sen" olmadan "ben" olmuyor...

uğrunda feda edilmeyecek ne var ki bu dünyada??? hangi şey senin yerini tutabilir, senin önüne geçebilir?? hiçbir şey herşeyim... hiçbir şey senin değerinde olamaz. zaten herşey senle anlam kazanırken nasıl seni ardında bırakabilir ki... tenin tenimdeyken zaten dünyalar benim... işte bu yüzden sen iste canım senin, sen iste ömrüm senin...

sunyh2.jpg

lafı mı olur?

o istede varım yoğum herşeyim onun

o istede bu can feda bir bakışına

tutuşunca tenim teninde

zaman durur sanki bu bedende

onun bir nefesine...

her an, her geçen dakika biraz daha çok seviyorum seni... ve hep çok seveceğim.

ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR DEÄžİL SENİNLE ÖLECEK KADAR ÇOK...

( Koyu renkli olan yerler Tarkan 'gun gibi')

ALINTI
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:
[i][SIZE=4]hasret bile seninle anlam kazanıyor. o bile senle güzelleşiyor. "seni" kapsayan herşey benide kapsıyor. benliğim benliğin oluyor. sensizken benliğim bile eksik kalıyor. "sen" olmadan "ben" olmuyor...

[/SIZE]
[/i]Hasret değilmidir sevgiyi dahada güçleştiren Smile

Yüreğine mutluluklar Gülüm
Sevgiyle kal ..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkürler Güldanem (:
Hoş Bir Yazıydı ..
Yüreğine Sağlık.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HERŞEYİM HASRETİM SeNSiN (ÖZEL) eRCi 19 1,291 04-12-2022, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Herşeyim Sensin..! MaSaL 0 391 09-13-2011, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: MaSaL
  -Herşeyim- Hasretiim 3 708 04-11-2011, Saat: 10:03 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Herseyim Oldun MaSaL 1 471 02-08-2011, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: history
  Herşeyim Yarım Ve Bir Pazar Gününde Kaldı Kalp Kırıklarım... acemhe 7 707 04-08-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 05:01 AM