:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korkunç bir oLay!
çσкσ`ρяιη¢єѕ
BU olay Kayseri Bünyan ilçesi sinirlari içerisinde yaşanmiştir ki, olayin kendi Alfred Hitchcock'un meşhur korku filmlerini bile çok gerilerde birakir.
Kendisi Bünyan'li olmayan, politika ile de ugrasmis ve
halen Kayseri'de isadami olan birisi, Bünyan kiyiciginda, Kayseri Malatya kara yolu üzerinde,
lokantasi olan bir benzin istasyonuna gider ve
orada alabalik la bir ufak raki ister.Dönüste yürüyüş mesafesindeki Bünyan'a gitmek için meyhanemsi lokantadan çikar ki, dişarisi hem zifiri karanlik ve hem de
korkunç bir kar-tipi firtinasi başlamiştir. Benzin istasyonuna yaklaşik 300 metre mesafedeki Bünyan'a dönüş için yol kenarina varir.

Oradan geçen bir arabaya binip, Bünyan'a ulaşma
derdindedir. Firtina daha da şiddetlenir, bir-kaç adim ötesini bile görememektedir.Gelip-geçen bir araba
da yoktur. Nihayet karanliklar içerisinde, hayalet
gibi yavaş yavaş yaklaşan bir arabanin farlarini fark eder. Arabanin, tam önünde yavaşlamasiyla birlikte hemen arka kapiyi açar ve arabaya biner.

Kapiyi kapatir, araba yeniden hareket eder.Içeridekilere merhaba demek ister ama o da ne? Araba da kimse olmadigi gibi, direksiyonda da kimse yok.

Birden panige kapilir. Korkuyla,hemen arabadan
atlayip, oradan koşarak uzaklaşmak ister ama hem araba hizlanmiş, hem de korku ile dizleri baglanmiş, hareket edemez hale gelmiştir. Araba keskin bir viraja dogru
yaklaşir. Adam dua etmeye başlar. Tüm günahlari için
tövbe eder. Arabayi durdurmasi için Allaha yalvarir. Tam bu esnada,pencereden bir el uzanir ve direksiyonu kivirarak,
sert virajdan arabanin dogru yola dönmesini saglar. Her tehlikeli dönemece yaklaştikça, Allah'a yalvariş ve yakarişi artar ve her seferinde de bir el dişaridan uzanip,
direksiyonu çevirir. Sonunda kendisini biraz toparlar,
aklini toparlamaya çalişir, ayaklarini kimildatir.

-Ya Allah koru beni...-deyip, kapiyi açmasiyla birlikte, kendisini arabadan dişari firlatir. Bir kaç takla attiktan sonra, şarampolde kendisine gelir.
Defalarca üç Külfü-bir Elham okuyarak, Bünyan'a yürüyerek ulaşir ve kahvehaneye girer.

Üstübaşi islak ve şok halindedir. Kendisini taniyanlar hemence sobanin başina alirlar. Eline
bir çay verirler. Bir müddet sonra kendisine gelip,
sesi titreyerek, başina gelen doga üstü ve korkunç olayi anlatir. Olayi dinleyenler inanmak istemeseler de,anlatan kişinin akli başinda ve toplumsal sorumluluk taşiyan
bir pozisyonda oldugunu bildiklerinden, herkeste derin
bir sessizlik oluşur.Yaklaşik yarim saat sonra, ayni kahvehaneye Koyunabdal Köyü'nden iki kişi girer. Bir masaya oturur ve iki duble çay söylerler. Bu arada,
gelenlerden birisi, digerine şunlari söyler :

"-Hasan Yildiz baksana, şu sobanin başinda oturan geri
zekali bizim araba yolda kalinca biz arabayi iterken, arabaya binip inen adam degil mi?"

:yikildim::yikildim:
Ara
iLLeth.!
:yikildim:

ama o el olayı ne ayak..Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
det ben bünyanlıyım Big Grin bizden öle salak çıkmazdı ama karışmış naparsn :kop:
ayrıca werildiydiBig Grin
Ara
PesmisT GirL
veriLmişti gaLiba Tongue
Ara
karızmatrıx_cocux
guseldi tskler..DBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fıkra gibi bi olay :D AnGeLofDeATh 1 516 04-07-2022, Saat: 01:09 PM
Son Yorum: wildfang
  fıkra gibi bi olay "yok böyle bişey" Qetesh 11 1,031 09-02-2009, Saat: 01:32 AM
Son Yorum: bycakir
  Gerçek Olay :d:d:d:d:d AfrâsyâB 4 345 09-25-2007, Saat: 02:49 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Bu olay.......... EYVALLAH 5 421 10-19-2006, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<
  Tayyip ile Bush Arasındaki Bi olay soyle 4 437 09-08-2006, Saat: 11:29 PM
Son Yorum: PunisheR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:08 AM