:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20 güne kadr belkıde dha fasla yokum..
sudenaz
meyaba..:o
aslında duysuzdakı kardeslerımın dıyorum cnkü öle yakınsınız bana:kucak: cogunusun msnsı var tek tek gidiorum demek ıstemedım karsılıklı 2 kısı olan vedalar benı cok sıkıo yada aglatıo bılmıorum:kiyamam::S..gıdıbde gelmemek gelıbde gırememek varConfusedmiley13:Confusedmiley13:

hebinizin benım kalbımde cok ayrı bı yerı var...:tolga:

hebinizin düsüncelerı ve kalbı bırbırınden güsel:kucak:..ben ılk buraya üye oldugumda..öle cana yakın davrandılar ve öle yardımcı oldularki anlatamam.Cool.hatta forumm bu yüzden cok ılgı görüo.Confusedmiley14:Confusedmiley14:.hebınızın yada hebımızın cana yakınlıgı aıle gıbı bı ortamımızın olması hekesı etkılıo olsa gerek.;Wink..nese uzun lafın kısası..abimis geldı:$

o askerdi..bizim sıpa komutana sıhhıyecıyım demıs:yikildim:Big Grin ASLINDA ANLAMAS:pyanı ıgne fılam yabarım damar buluyum hatta komutan anlat nası yabıon deınce atmıs bısıler.. komutanda yemıs..hişş komutan duymasınTonguebölelıkle sıhhıyecı olmus:A:

dıyorumya allahın fırlaması.Confusedmiley14::kop:.nese onun tabırıyle efsane cılgın sıhhıyecıUndecidedConfusedirit: gerı dönüo..bırasdan gelır..dört gözü gectım ayaklarımla ve ellerımle beklıyorum.:teytey:.onu cok ösledım bu süre ıcınde pc ona aıt olucak yanı o onun hakkıConfusedmiley22:Confusedmiley14::eek:Confusedmiley22:..orda 6 saat nöbet tutuo garıbımConfusedmiley13::'( o yüzden uyku düzenı baya garıb olucagı ıcın ben ona bırakıcam herseyıConfusedmiley17::x..snra onunla ggezıces...aslında burdayken bırlıkte bısı yabmasdık yanı bundan pek haz almasdık ama bunun ıcıne öslem gırınce:kucak::kucak:...coq öslüycem yaa:$UndecidedSad::'(..benım ıcın coq ösel kısıler var burda..Confusedmiley14:Confusedmiley14:ve su sıralaar..cok ta ösel buldugum kaybetme korkusu yasadıgım yanımdan eksık olmasın dedıgım kişi:$:$:tolga:...onun dısında cok cok önceden bu yana tanıdıgım mert.. sibel(balım)..canat..pcko..antisos..çileq...enss(sersiim.oyganiq shekerım)bebiş.amylee.dha bı coq kisi yenı tanıdıklarımda la da hemen kaynastıgımısa onların benı sefdıgını benımde onları cok sefdıgımı bılıyoyum..ece gnc fb.deliknlı yrk.manesia.dha bı coq kısı hatırlayamadıgım varsa bılırsınıs bı söz vardır..dısa sölemeyıb unuddukların aslında kalbınde heb yerı olub sakladıklarındır.:$.kolladıkların.. dıe....v.s v.s

uzun lafın kısasıı

DUYGUSUZ AİLESİ HOÇÇAKALIN=( HEBINIZI ÖSLİYCEMConfusedmiley14:Confusedmiley13:Confusedmiley13::'(:'(

dogum günümü unudmassın umayım gercı nerden dogduysam uyusumTongueTongue 3 agustossssssTongueTongueBig Grin Sad bi msj cogmu bea hohTongue nese csakaydı alıskınım unudulmaya takmayın kafanısı öbüldüsü bbSad
Ara
ѕqρα кJмя
geldi abin demek (:

Hayırlısı Sudécan Tongue

Abinle dolu mutlu günleeer dileyelim sana,eğlencenin zevkini çıkar 'An'ı yaşa Tongue

vodafone toptan satıcısı değilim,reklam yapmıyorum yanlış anlamayın Tongue

hadi kendine dikkat et Wink
Ara
MaNeSiA
gene gel lemBig Grin

şimdiden nice senelereSmile
Ara
sudenaz
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geldi abin demek (:

Hayırlısı Sudécan Tongue

Abinle dolu mutlu günleeer dileyelim sana,eğlencenin zevkini çıkar 'An'ı yaşa Tongue

vodafone toptan satıcısı değilim,reklam yapmıyorum yanlış anlamayın Tongue

hadi kendine dikkat et Wink

sende janımmm coq dıkkad ed ..gercı senın yerıne sana dıkkad edıcek sana bakıcak bırı var oyüsden sen dıkkad edmesende ıstemeden dkkd edılıjeksınTongueuamrım coobb güsel günlerın oluy..ee geldı artıq basımın belasıTonguecok ösledım keratayı..cok zor yaf..umarım hayırlısı ..o eglensınde bana yeter gıddıgınde tekrar uyus gnler onu beklıo olujakSad yog janım yanı yabarmısın hıc reklam.Big Grin yannıs anlamayıs bıde senı anlıycas:S yog artıkTongueTongueTongue bb:kucak:Confusedmiley13:Confusedmiley12:
Ara
sudenaz
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gene gel lemBig Grin

şimdiden nice senelereSmile

sımdısı mımdısı yog hoh sız msj atın bana alalaBig Grin unudmayın benı beaSad okdr dogmusum yasık banaSad dımam gene geljem.TongueTongueTongue
Ara
iLLeth.!
:--/:--/:--/Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:

umarım kendini yormdan cabuk gelirsin...:pisik:TongueTongue
Ara
bebiS
kendine cici bak mcx
Ara
MaNeSiA
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sımdısı mımdısı yog hoh sız msj atın bana alalaBig Grin unudmayın benı beaSad okdr dogmusum yasık banaSad dımam gene geljem.TongueTongueTongue
dedim sana çine nerde dieBig Grin
belki doum gününde alır hediyeni gelirimBig Grin
Ara
MaNeSiA
iness3.jpg

al buldum seniBig Grin
Ara
sudenaz
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iness3.jpg

al buldum seniBig Grin

Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:kucak:Confusedmiley20:efet cine orasıTongueTongueSad gel beklerımm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Süre Yokum CaNaT 5 438 07-05-2008, Saat: 01:55 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Kisa Bir Sure Yokum.. korkusuz 0 506 08-15-2007, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: korkusuz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:24 PM