:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TüRk KızLaRıNıN ÖzeLLikLeRi
=EdOzAn=
1-)Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs… gibi tanımadığı insanlara aşık oLurLar.
2-)CırtLak renkLi markası ve fiyatı 100 m öteden beLLi oLan “cast” ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.
3-)Dış görünüşe değil iç görünüşe önem verdikLerini söyLeyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı ve beyinsiz erkeğe aşık olurlar.
4-)Onların önem sırası aşağıdan yukarıya doğrudur. Ayakkabının markası,pantolonun markası,gömleğin markası, beyin…
5-)Kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler ve bunu çevreye hissettirmeye çalışırlar.
6-)Kadın Hakları diye çığırırLar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür.
7-)”Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- rrruuuuuooommmmmm, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa” gibi angutça bir konuşma dilleri vardır.
8-)En patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı Claudia Schifferi oLur.
9-)Onlara göre paran olduğu sürece adamsındır.Parasız erkek ölü erkektir.
10-)Belini açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu…
11-)Edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip “Erkekler sapık, bakıyorlar” derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan…
12-)Bir erkek kötü 1 şey yaptığında “Erkek değilmi hepsi aynı” derler. Bende geçen sokakta 1 hayat kadını gördüm. Napayım şimdi “kadın değil mi hepsi aynı ” mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan…
13-)Mesajlarında “canım,şekerim,birtanem” gibi sıfatları resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada “umut vermedim ki ben” diye zeytinyağı görünümüne geçerler.
14-)Erkeğin yaptığı her işe “ben de yaparım ne farkım war” diye atlarlar.
15-)l Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer ve siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez.”KİKİKİKiiikklkkkiikkl” diye bağırırlar.
16-)Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek olurlar.
17-)DuvarLarına Gökhan Özen posterleri yapıştırıp “aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ” diye arkadaşLarıyLa ayin yaparlar.
18-)PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming olurlar. Yürüyemiyorsan giyme ya… ALLAH ALLAH…
19-) Gitar, bağlama vs çaLan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarLar.
20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta bularlar.
21-) Sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere…
22-) “Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç” diyip bilgisayarlarında İbrahim TatLıses’in tüm albümlerini bulundururlar.
23-) Seninle mesleğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler. Karakterin we beynin hariç…
24-) 1 Birayla sarhoş oLup geceyi mahvederler.
25-) Okul eteklerini kısaltırlar. :tey:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
14-)Erkeğin yaptığı her işe “ben de yaparım ne farkım war” diye atlarlar.
ewt ama ypaßLiriz yLan mıBig Grin
Ara
=EdOzAn=
çσкσ`ρяιη¢єѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:14-)Erkeğin yaptığı her işe “ben de yaparım ne farkım war” diye atlarlar.
ewt ama ypaßLiriz yLan mıBig Grin
deil jnm yalan deil biz herşeyi yaparısConfusedmiley14:
Ara
PCKoPaT
Alıntı:22-) “Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç” diyip bilgisayarlarında İbrahim TatLıses’in tüm albümlerini bulundururlar.
Böyle kızlardan korusun Allah'm biziBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Seyduna
14-)Erkeğin yaptığı her işe “ben de yaparım ne farkım war” diye atlarlar
bitek bunu yaparım...SmileSmileSmileSmile
Ara
=EdOzAn=
25-) Okul eteklerini kısaltırlar. :tey: bunu yapmştım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Bunu yazan kişi, kızları pek sevmiyor gibime geldi Smile) ..
Ara
Patikli_Penguen
hıhhhhh bööööö sinirlerTongue
Ara
PesmisT GirL
Nie erkekLeride yazmıoLar ? Tongue
Ara
karızmatrıx_cocux
cok doru kardes eyw..Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum