:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve Sonunuda ?k?m?zde Yok Oldukk...
Firari Fırtına
Sende hep bağırıyon haaaa ... Deli ...SmileSmile

Wink
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende hep ba??r?yon haaaa ... Deli ...SmileSmile

Wink
aa ba??rmad?m etmedimm tatl? tatl? konusuom yine suclu oluommmm Sad
Firari Fırtına
tatlı tatlı ... Yahu hiç güleceğim yokdu haa , Sabahdan beri bağıran sen değilmiydin Smile
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tatl? tatl? ... Yahu hi? g?lece?im yokdu haa , Sabahdan beri ba??ran sen de?ilmiydin Smile
ya s?zz verdiimm yaa ba??rmicammm tamam bu arda senin isim ne idi arkada??mm h???????
Firari Fırtına
Ben fırtına ...ya siz ??
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben f?rt?na ...ya siz ??
hehe bende megaloman ama annemler bana sultan dio
Firari Fırtına
Hımmm niye bir adın yokmu senin , neden Sultan diyorlar , sen Fatih Sultan Mehmet gibimisin yani ..??Smile
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H?mmm niye bir ad?n yokmu senin , neden Sultan diyorlar , sen Fatih Sultan Mehmet gibimisin yani ..??Smile
yyaaaa bakk cnm arkada???mm ismim sultannn soy ismimde merrttt harbiden senin ad?n f?rt?na m?? bee
Firari Fırtına
Öyle desene yaa bende Sultan başka anladım Smile İyi memnun oldum Sultan hazretleri ... Beni fırtına bilirler sende öyle bil . Adım bu sayılır Smile
>As!_M€L€q<
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?yle desene yaa bende Sultan ba?ka anlad?m Smile ?yi memnun oldum Sultan hazretleri ... Beni f?rt?na bilirler sende ?yle bil . Ad?m bu say?l?r Smile
?? TANI?TIMA MEMNUN OLDUMM FIRTINA BEY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:34 AM