:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öмürlüĸ sevdaм'a
¤ ćaяaмєLL ¤
Seni seviyorum, tüm mevsimler de...
Yıllar yılı beklediğim aşk’kı sende buldum, ama en çok cenneti. Yalnız gecelerde yokluğunu hiçbir hayalinle telafi edemedim. .. Kahroldum .
Alsana beni,
Sarılsana hadi,
Sensiz yaşayamam ne yazık ki...
......... ..
Ne şehrin’ sokaklarında nede şiirlerde yoktun sen. Bulamadım. Senin kadar hiç kimseyi sevemedim ben. Çok zor oldu. Gözlerinde buluşmak, kendimi sende bulmak hiç kolay olmadı...

Bilir misin?
Sensiz gecelerde ne halde olduğumu...
Ben hep susuyordu m.
Ağlıyordum...
Seni sensiz yaşamaktan korkardım en çok.
Artık korkmuyor um...
Seni sensiz yaşayamıyorum.
Sensiz yaşadım diyemiyor um
Sensiz yaşadığımı hissetmiy orum.
Galiba ben sensizlik te varolamıyorum... Ölüyorum.
......... .
Geçmiş günlerime bakıyorum yani sensiz günlerime,sensiz yaşadığım mutsuz günlerime. Şaşırıyorum. Hiç kimseye “seni seviyorum” diyemediğim için, kendimle gurur duyuyorum . Bu sözü bir tek senin için kalpten söylediğim için kendimle övünüyorum; çünkü ben “
seni çok seviyorum
”...
.........
Bugün her günkünden daha çok istiyorum yanımda olmanı. Seviyorum seni. Nedeni yok!... Hiç kolay olmuyor sensizlik! Anlatılmıyor. Bazen birbirler ine sarılan sevgilile ri gördükçe anlıyorum sensizliğin ne denli büyük bir yıkım olduğunu. En çok sen oluyorum, hiç kimse sen olamıyor içimde. Bazen sokak lambasının altında buluyorum kendimi. Anlam veremiyor um... Ağlıyorum.

Bir rüyam var,
Bilmek ister misin?
Ama ne olursun.
Beni, bana bırakma...
Beni sensiz bırakma.
Ölürsem kollarında ne olursun gözlerimi kapatma.. .
Her damlasında mutluluk akarken yanaklarımdan ; gözyaşlarım senin için ağlarken “
seni seviyorum
”.
Beni sakın bana bırakma !.. istesem de seni içimden atamam ki...
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Ba$imi dizine koysam ve öylece kalsam... sicakligini hissetsem tam $uramda, sol yanimda... sonrada ellerini saclarimin arasinda... Dokunsan...sicakligini hissetsem tenimde, gözlerimi kapasam ve bu rüyadan hic uyanmasam... hep seninle olan, sana simsiki sarildigim rüyam..
Benim bütün rüyalarim seninle dolu...sana olan sevgimle...

Gözlerim gözlerinde asili kalsa ve ben o siyah gözlerinde kendimi kaybetsem..A$kin aki$ina kapilip yalnizca seninle olan bir dünyada mutlulugun doruklarina ula$sam..

Sen!.. Sen benim tek umudum! Sen mutluluk i$igim...seninle yeniden dogdum ben, seninle kendimi buldum, mutlulugu buldum!

Anladimki sen A$K’sin... sen SEVDIGIM’sin... sen HER$EYIM’sin... sen HAYATIM’sin... Sen DÜ$ÜNCELERIM’sin...
Sen seni dü$ündügüm 1 saatin her dakikasi, 1 dakikanin bütün saniyeleri’sin
Sen... SEN BENIM YA$AM KAYNAGIMSIN!
Ara
Aşksı@z
Anladimki sen A$K’sin... sen SEVDIGIM’sin... sen HER$EYIM’sin... sen HAYATIM’sin... Sen DÜ$ÜNCELERIM’sin...
Sen seni dü$ündügüm 1 Anladimki sen A$K’sin... sen SEVDIGIM’sin... sen HER$EYIM’sin... sen HAYATIM’sin... Sen DÜ$ÜNCELERIM’sin...
[SIZE=2][b]Sen seni dü$ündügüm 1 saatin her dakikasi, 1 dakikanin bütün saniyeleri’sin

Sen... SEN BENIM YA$AM KAYNAGIMSIN!saatin her dakikasi, 1 dakikanin bütün saniyeleri’sin [/SIZE]
[/b]
Sen... SEN BENIM YA$AM KAYNAGIMSIN!

Mükemmel paylaşım Caramel ellerine sağlık.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:25 PM