:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
her[b]is[e]yim
¤ ćaяaмєLL ¤
Gün değerken saçlarıma titreyen parmaklarıyla,ben elim yüreğimde her saat başı yüreğine yürüyorum...Biliyorumki orada huzur var..Biliyorumki orada el değmemiş bir sevda var..

Aşkımın kanatlarına sevda çiçeklerimi ekleyip,gözbebeklerine konsun diye az önce dualarla uğurladım yar..! Sabah uyandığında yanıbaşında olacaklar...Sabah uyandığında benim yerime yüreğine dokunup " sevdiğimsin ve bir ömür seveceğimsin " diye fısıldayacaklar...

Yüreğini yüreğimle buluşturan Yaradana şükrediyorum zamanın saniyelerini adımlarken...Aynaya her baktığımda gözlerimde gözlerini görüp,gülümsüyorum...

Sevdanla hayat bulan " ben " i seni sevdi diye seviyorum...

İyi ki varsın sevdiğim...

İyi ki benimsin...

Varlıklar içindeki herşeyim,

Yokluklar içindeki paha biçilmez servetimsin...

Daha önce hiç bu kadar gülmemişti yüreğim bu iki kelimeyi söylerken..

Dudaklarımla değil,

Adının harflerini tek tek kazıdığım yüreğimle söylüyorum;

" SENİ SEVİYORUM "
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Seni düşündüğüm bir gece daha..Hayaline sarılıp yorgan misali sokuluyorum sevdana...Sıcaklığının tarifi yok...Gözyaşlarımla şiirler yazıyorum mutluluk sayfasına..

Yüreğime bıraktığın cümleler aklımdayken uyku uğrar mı sanıyorsun gözlerime ?

Bir şeyler yapmalıyım seni mutlu etmek için..Her geçen gün biraz daha fazla sevmeliyim seni..Hayatımın her karesine hapsetmeliyim gözlerinin rengini..

Sayfalar dolusu şiirler yazmalıyım,sonunda daima SEN olan..

Yüreğindeki sevdayı yüreğime bıraktığın günden beri ,sevgimi dualarla temizliyorum her gece ,her saat,her an...Nazar boncuklarından bir tesbih yaptım gözlerime bıraktığın bakışlarının gölgesine..

Senden başkasının sesi değmesin diye kulaklarıma, sağır dakikaların koynuna bıraktım kendimi..

Başka gözler değmesin diye gözlerime,kör bakışların lekesizliğine sığındım..

Bilesin AŞK KOKAN YARİM..

İhanetin tek bir hecesi bile olmasın sevdamda diye,

Yanımda olmadığın anlarda KÖRÜM ve SAÄžIRIM artık..
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Sen tuvalimde gökkuşağının cümle rengi...

Sen gözlerimde en keskin ışığı güneşin...

Sen alaca gecelerimin tek parlak yıldızı yakamoz misali...

Sen karakış ayazlarında içimi ısıtan samyeli...

Sen hayatın saçlarını yakalayan ellerim...

Sen yeniden doğuran beni uçuruma 5 kala...

Sen içimin gülen yüzü...

Sen geleceğe umutla bakan gözlerim...

Sen yanağımdaki beyaz papatya güne gülümseyen...

Sen hayatı yeniden keşfettiğim...

Sen hayal etmeye cesaret edemediğim...

Sen rüyalarımın masal kahramanı...

Sen mutluluğun en paha biçilmez resmi...

Sen ki; aşkın yetmişiki dildeki tek karşılığı...!
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Hangi şehrin sorularına cevap aramaktasın şu saatlerde ? Hangi düş'ün ortasına düştü adına münhasır yedi harfin ?

Şiirlerine bırak kendini, cevabına sal soruları..Umutsuzluğunu yırt, at üzerinden. Çalıştığın yerlerden çıkmasa da hayat defterin, sen inandığın kadar sevecek ve sevileceksin...

Doğrul şüphelerden, vesvese dehlizlerinden..Sokul imlasız cümlelerime..Sesinin tınısı bırak kapımın kulak ardına..Tut ellerimden, sev beni en güzel yerimden. Uğraşma alfabeyle,süslü olmasın boşver.. En sade haliyle öpüver kirpiklerimi / dirilsin içimdeki yedi harf, bir kelimeden ibaret ismin..

Ey dudaklarımdan dökülen en büyük dua...Sen ki yüreğimin birinci sayfasındasın...

Hem bilmez misin benim ellerim umut kokar, gözlerim ise hayat...

Eşlik ettiğimiz şarkılar yarım kalmasın. Beraberce el açtığımız dualar boş dönmesin. Dön diyorum gittiğin yerden. Çentik atacağın başka duvar kalmadı

Dön ey kalbim…Gittiğin yol, uzandığın el bana değil bilesin. Dizme boğazıma gözyaşlarımın sessizliğini. Baş aşağıya eğdirme ellerinle doğrultuğun bu yüreği...
Madem ölmek istiyorsun, iki kişilik kaz mezarları. Ya hiçliğe beni de kat ya da senle yaşamanın huzurunu kendine ispat et. Çünkü başlangıcı hüzün olan yüreğimin sonu senin gibi yüreğe nasip olsun..
Ara
Seyduna
sevginiz daim olsun SmileSmileSmileSmile......
Ara
rüzgargülü
Çok güzeLdiiii TeşekkürLer..Smile
Ara
MaNeSiA
benimde herbişeim varTongue
Ara
Aşksı@z
İyi ki varsın sevdiğim...

İyi ki benimsin...

Varlıklar içindeki herşeyim,

Yokluklar içindeki paha biçilmez servetimsin...

Daha önce hiç bu kadar gülmemişti yüreğim bu iki kelimeyi söylerken..

Dudaklarımla değil,

Adının harflerini tek tek kazıdığım yüreğimle söylüyorum;

Süper paylaşımlar ellerine yüreğine sağlık
Ara
ÐŽeşaren
Ne güzel bir sevgi seli bu böyle Smile

Allah daim etsin inş.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:31 PM