:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_____satilik Kalp______
RomantiK_Genç
SATIYORUM!!!!Bu g?n kalbimi a??k artt?rmaya ??kar?yorum.

?ok y?prat?lm?? eskitme bir y?rek... Ac?s? bol, at?m? az...
Sat?yorum...
G?rmekte oldu?unuz ?u et par?as?, ?m?r boyu garantili olup, t?m dayan?kl?l?k testlerinden ge?mi?tir.
T?m yalanlara, t?m ihanetlere, t?m aldatmalara bana m?s?n dememi?tir ?ok fonksiyonludur; a?lamay? bildi?i kadar g?ld?rmeye al???kt?r. G?nlerce a?, susuz, ?efkatsiz b?rakabilirsiniz. Yirmi be? sene dayanabilir. Hi? masraf ??karmaz size. Teknik servis istemez. Su ka??rmaz. Havas? inmez. Ses ??karmaz...

?sterseniz bir de yak?ndan bak?n. Hadi hadi... Bak?n... ?ekinmeyin... ?stedi?iniz gibi m?nc?klayabilir, yere atabilir, ?st?ne basabilirsiniz. Leke tutmaz... Y?kamaya gerek yok... V?cut s?cakl???nda tuttu?unuz m?ddet?e de bozulmaz. ??z?lmez dedi?iniz t?m sorunlar?n?zda onun sabr?n?, umudunu, i?tenli?ini diledi?inizce ve hatta hoyrat?a kullanabilirsiniz. ?ikayet etmez... Sevdi?inizle aran?z m? bozuk? A??n bir ?i?e ?arap, yak?n bir sigara, size en olmad?k c?mlelerde en g?zel a?k masallar?n? yazar...

Ama kullan?rken dikkat etmeniz gereken konularda var... Asla a??k olmas?na m?saade etmemelisiniz. Bakt?n?z at?mlar? azc?k fazlala?t?; hemen haddini bildirin. Sizi dinlemek istemeyecek, inat edecektir. Ald?rmay?n... Gerekirse i?ini dolduran t?m damarlar? t?kay?p, yerinden s?k?p, dipfrize atabilirsiniz. Her ?eyi yap?n ama, asla a??k olmas?na, g?venmesine izin vermeyin. Kendi g?nl?n?zden de uzak tutun. Olmad?k, sa?ma sapan hayallerle sizin de g?nl?n?z?n akl?n? ba??ndan alabilir. Aman dikkat ! Evet... Sat?yorum...

Yok mu artt?ran... ??... Be?... Hadi ama... Bu ?ok fonksiyonlu kalbe sahip olmak istemez misiniz...
Bakmay?n ?yle g?z?m?n i?ine...
Tamam... Tamam... ?st?ne ben para verece?im... On... Yirmi... Y?z... Yok mu alan... Hadi ama...
Sahibinden yirmi be? y?ll?k, ama kullan?m k?lavuzu olmayan bir kalp sat?yorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:27 PM