:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekleri etkilemenin 25 yolu
nazarboncuqu
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman koptum yha...bunları yapmama gerek yhoq beni her gören etkilenio zaten hh güzellim yeterBig GrinBig GrinBig Grin
senii beğenmeyen ölsünn kısssBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
nry8
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:helınt yani kendini beğenmişliğin eyterde artar bea nryesem SmileSmile mucx
aşk olsn yha:S bnm suçum deel okulun suçuTongue hepsi öledi bnde olarn yannnda kala kala tikky we kndini beenmiş oldumTongueTongue
Ara
Seyduna
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşk olsn yha:S bnm suçum deel okulun suçuTongue hepsi öledi bnde olarn yannnda kala kala tikky we kndini beenmiş oldumTongueTongue
şaka yapıyorum güzelim ayhBig GrinBig Grin
Ara
nry8
....:d:d:d...
Ara
casus021
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:göz kırpıncamı etkileniyolar ilginç :teytey::teytey:evde kaldım :yikildim::yikildim:
kız baksın yeter ki öyle manyaklar varki laflarını duysan gülmekten ölürsün ben bunu çevremdeki insanlardan gördüm yalanda söylemiyorum o manyaklardan bir kaçtaneside benim arkadaşlarım
Ara
Seyduna
fatih24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız baksın yeter ki öyle manyaklar varki laflarını duysan gülmekten ölürsün ben bunu çevremdeki insanlardan gördüm yalanda söylemiyorum o manyaklardan bir kaçtaneside benim arkadaşlarım
ilginçSmileSmileSmileSmileSmileSmile.......
Ara
nry8
ee bakınca noluo:S aşık mı oluoz:S töbeler olsn:S
Ara
casus021
kişilerin aşk anlayışı farklıdır sen askı severek anlarsın öteki bakarak anlar
Ara
$heker
üüü yöntemlere bak .. Tşkler Wink
Ara
Patikli_Penguen
aman erkek deil mi iki ayaklı bütün dişilerden hoşlanırlar hıhhhBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekleri Rezil Eden Kıyafet Ve Hataları :)) # Pè®iM§ii # 1 1,155 06-16-2011, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: blade17hakan
  Erkekleri deli eden kadınlık halleri ! mOOnl!ght 0 762 12-08-2010, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: mOOnl!ght
  Erkekleri korkutan cümleler=) ¤ ćaяaмєLL ¤ 5 776 08-22-2008, Saat: 05:27 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  kızı kendine çıldırtmanın yolu (denenmiştir) EyLuLce 21 1,755 07-01-2008, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  erkekleri rezil eden kıyafet hataları simla 5 636 03-14-2008, Saat: 01:06 AM
Son Yorum: simla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 12:04 AM