:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k S?zleri
tatlı_cadı
♥ A??rd?r sevmelerim her y?rek ta??yamaz, b?y?kt?r umutlar?m her omuz kald?ramaz, her ?ey olur da ?u kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ M?rekkepten denizler, ka??ttan gemiler yapt?m. Sonra ismini her yere yazd?m. ?smini yaz?nca seni sevdi?imi sand?n, ben seni sevmedim sana tapt?m!..

♥ Seni her d???nd???mde kalbime bir y?ld?z ?iziyorum. Benim ?imdi ka? y?ld?z?m var biliyor musun? Benim art?k bir g?ky?z?m var..

♥ Bug?n her zamankinden farkl? bir ?ey yapay?m dedim olmad? yine sana defalarca a??k olup seni d???nd?m...

♥ Yedi ayr? iklimden yedi ?esit ar? getirseler yedi ?esit ar? yedi ayr? ?i?e?i dola?sa yedi ayr? ?i?ekten bal yapsa senin kadar tatl? olamaz...

♥ Ben seni d?n sevmedim ??nk? d?n geride kald?, ben seni bug?n de sevmeyece?im ??nk? bug?n de bitecek; ben seni yar?n sevece?im ??nk? yar?nlar hi? bitmeyecek!

♥ A?z?mdan ??kacak s?z olsan konu?mam, g?z?mden akacak ya? olsan a?lamam, kalbime hapsettim seni hi?bir yere b?rakmam!

♥ G?ne?in do?du?u da bir ger?ek batt??? da... Kalbimin att??? da bir ger?ek, g?n?n bitti?i de... Ne ??kar t?m ger?ekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, i?te o en b?y?k ger?ek...

♥ Bir ?iir yaz bana i?inde alabildi?ince mutluluk olsun ay?n g?lgesinde unutulan sevgi tohumlar?yla ye?ere dursun veya bir ?ark? s?yle ?zlemimdeki sevgiliyi anlats?n ya?an ya?murlarla ?slanan bedenimi parlayan g?zleriyle kurulas?n.

♥ A?k ka?maktan ?ok kovalamak, g?rmekten ?ok ?zlemek, gitmekten ?ok beklemek, dokunmaktan ?ok d???nmektir.Ve a?k ?yledirki nerde imkans?z varsa onu se?er.

♥ Birg?n bana soracaks?n,beni mi yoksa hayat? m? daha ?ok seviyorsun diye. hayat? diyece?im, k?s?p gideceksin ama hi?bir zaman bilmeyeceksin ki benim hayat?m sensin.

♥ Sen benim incimdin. par?ldayan masum g?zelli?inle seni sarp kayal?klardan t?rnaklar?mla kaz?d???m bir istiridyede bulmu?tum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine g?md?m.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman ge?ecek ne de ge?en zaman seni unutturmaya yetecek b?rak?p gitsende unuturum sanma zaman al??may? ??retir unutmay? asla.

♥ Sevmiyorum ?u saatin sesini,akmas?n dursun zaman.her?eyin bir ?ncesi ve sonras? vard?r derler ya; YALAN. senden ?nce vard?m belki ama a?k?m senden sonra olmayaca??m inan.

Ara
UyuZBiShey
oquduqh bunu cadı uyuz pis hain seny Big Grin paylasımın için saol ama ne paylasırsan paylas cadısın kısım sen
Ara
tatlı_cadı
ewt cadıyım kendimle gurur duyuyorum Big Grin
Ara
CReATuRE
benim aklıma şuanda gelen en güzel söz :

GÜL SENİN TENİN BENDE GÜLLER İÇİNDE KAFESTEYİM,VATANIM SENİN YANIN BEN SENİN KÖLENİM...
tatlı_cadı
güzelmiş..
Ara
~N@rcicegi~
Payla$imin icin t$k hepside cok guzeller
Ara
tatlı_cadı
teşekkürler jnm..
Ara
fatih
sen bu ısı bılıyosun cadı eferim ellerine saglık
Ara