:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seLam
Son Noktam
Ne Güzel ,aşkına Aşığım Demek.
Onu Hayatını Değeri Bilmek
Onunla Ağlamak,onunla Gülmek.
Beraber Yaşlanmak,beraber ölmek.
Ne Mutlu Sevene,yarini Bulmak.
Onu Hayatını Güneşi Kılmak,
Onuncin Yaşamak,ölmeyi Bilmek.
En Zor Zamanında Yan-yana Durmak.
Ne Hoş ölümüne,öylesiye Sevmek.
Her Zaman,her Yerde Aşkını övmek
Onun Gözlerinde Dünyayı Görmek
Köğsüne Uzanıp,kalbin Dinlemek.
Aşkı Her Kişiyi Muvaffak Yapar,
Aşık Kötülükden Düz Yola Sapar
ömrüne Hem Huzur,hem Neşe Katar.
Aşk Bencilliyi Yalanı Sevmez.
Aşk Dertlere Salanı Sevmez.
Aşk Ihaneti Bileni Sevmez.
Aşkı Bir Kalemde Sileni Sevmez
Aşkı Bilmeyenler Kimseyi Sevmez
Köğsünde Buzlaşan Kalbi Erimez
Hayatda Kimseye O,güven Vermez
Aşkı Sevmeyen Kimseyi Sevmez....
Aşk Yüzü-yüze Bakmak Değil.yan-yana Durup Aynı Yöne Bakmak Demekdir.
Ara
Son Noktam
Bugün seni gördüm
Yeni her zamanki gibi duruyordun kösende
Gözlerini gördüm yine
O an tekrar alevlendi sanki kalbimde her şey
İsmini duydum öle bir rüzgâr çarptı ki suratıma
Anladım ki ask rüzgârıydı
Ve beni öyle bir hale getirdi ki senden baksa olmuyordu içimde
Her yerde sen her şey de gözlerin vardı
O günden sonra yatamadım uyuyamadım
Her gözümü kapattığımda senin gözlerin vardı işte
Yapamadım kapatamadım gözlerimi sanki unutacak mışım gibi geliyordu bana
Korktum ve de hiç kapatmadım o gözleri
Hep uykusuzdum ama ne güzel ki senin gözlerini unutmadım
Ve belliydi artık her şey ben ne yaparsam yapım bu kalbe kazınmışsın gidememişsin
Artık düşündüm ölüm yok hayatımda sen varsın
İmkânsızda olsa seni seviyorum işte…
Ara
Son Noktam
GİTME..........
GİDERSEN YAŞLI GÖZLERLE BAKARIM
üzülürüm arkandan
GİTME...
DAHA SÖYLEYEMEDİM
içimdekileri sana
HAYKIRAMADIM SEVGİMİ
NE OLURSUN GİTME.....
BU KARANLIK KOPARMASIN
AYIRMASIN YÜREKLERİMİZİ
HAYKIRALIM SEVDAMIZI
GİTME...
GİDİŞİN SONUM OLUR BELKİ
GÖREMEM GÜNEŞİN DOÄžUŞUNU
bir kez daha....
SENİ SEVEMEM BÖYLE ÖLÜRCESİNE
ELİNİ KALBİMDEN
AŞKINI YÜREÄžİMDEN
BENİ SEVGİNDEN
MAHRUM EDİP
GİTME..........
Her aşk bir gün biter.Bu gün "gitme"diyip yalvaranlar,yarın kendileri çekip giderler

Ara
Son Noktam
aclardaym4jp.jpg
Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti...

Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece yalnızdım işte bu aşkta, oysa aşk iki kişilikti...

Denizin dalgalarımıydı azan; içimde ki volkanlar misali... Oysa içim azdıkca, sustu dudaklarım... Ben sustum, bulutlar haykırdı isyanımı... Şimşekler vardı yüreğimde ürkütücü!.. Korkutan... Sadece ben duydum, ben hissetim içimdeki yalnızlığın sesini... Dudaklarım suskun, gözlerimde yaş... Sen ise sadece yoktun!.. Sadece yok!!! Oysa ölümdü tek başına yaşanan, aşk iki kişilikti...

Gökyüzü bir kızardı, bir kapkara oldu saçların gibi... Bak, o bile seni hatırlattı bana, gözlerinin karası gibi... Gözlerin gibi öfkeliydi yıldırımlar o gece... Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesiydi elimdeki, elimde hayallerim bile yitmişti... Umutlarımdı yanımda olan nicedir, hayallerim ve düşlerim... Ne zaman terk ettiler beni, hiç bilemedim... Sense sadece yoktun, SADECE YOK!!!... Oysa, yalnızlıktı tek başına yaşanan, aşk iki kişilikti...

Ellerimdeki yağmur tanesini bıraktım denize, özgürlüğüne kavuşsun diye... Büyüdü, büyüdü deniz oldu... Sonra deniz büyüdü büyüdü okyanus oldu... Okyanuslar geçilmez, dağları aşılmazdı ve kırılmış kalbim bir düşman gibi seni andı... Sense sadece yoktun... Sadece yok!!!

Bıraktım kalan son hayallerimi de özgürce gökyüzüne... Özgürce döndüler önce başımın üstünde sonra uçtular semaya... Bir öpücük kondurdum her birine, kokumu sana taşısınlar diye... Duydun mu?

Sen ise sadece yoktun bu aşkta, sadece yok...Bense, iki kişilik yaşadım bu aşkı, yorgun bir kambur gibi üzerimde, BİR BASIMA KATRAN GECELERDE!.. Senden kalan son hatıraydı, yüreğimdeki AŞKIM; onu da semaya bıraktım... ÖZGÜRCE! Geriye kalan sadece CAN kırıkları!..

HANİ, ÖLÜMDÜ BİR BAŞINA YAŞANAN, AŞK İKİ KİŞİLİKTİ???

Ara
Son Noktam
ELLERIMI HER UZATISIMDA BOSLUKTA KALIYOR,
HER GUN KURDUGUM DUSLER HEP BOSA CIKIYOR,
NE OLDUGUNU BILMIYORUM AMA,
BIRILERI DUSLERIMDE HICKIRARAK AGLIYOR.
Ara
Son Noktam
Kalbimi Sana Verdim

--------------------------------------------------------------------------------
Acısını bilerek, kalbimi sana verdim.
Beni öldürsen bile, ben yine seni sevdim.
Acımadan vurdun sen, yok muydu merhametin?
Kalbimden vurulmuşum, gönül kurşunu yedim.

Sevenler korkar sanma, acıdan ve ölümden.
Yaralarım çok ağır, çare gelmez elimden.
Kanlar akar durmadan, vurulmuşum kalbimden
İstesem ayrılamam, bağlanmışım gönülden.

Öldürürsen sen öldür, süründürme bu yeter.
Senin verdiğin acı ölümden daha beter.
Sakın ağlama bana, gözlerinde yaş biter.
Sana olan bu sevgim, mezara kadar gider.

Mezarımın başına, seni sevdiğimi yaz.
Başkasına kazdırma, mezarımı kendin kaz.
Senin bu yaptıkların sana göre belki az
İstersen ben ölünce .türkü söyle,çaldır saz.
Son Noktam
akhakkndarp1.jpg
Hani bir hayal ya bu… Sen olsaydın hala hayatımda mesela, ben gecenin sessizliğini içimi acıtan şarkılarla bozarken, bir mesaj gelseydi telefonuma. Gülümseyerek mesajı okusaydım.
- Uyudun mu bebeğim?
- Uyumadım, sen niye ayaktasın bu saatte?
- Su içmeye kalktım.
- Uyu gülüm, erken kalkacaksın.
- Seni seviyorum, sende uyu artık. İyi geceler.
- Tamam yatıyorum. Bende seni seviyorum, iyi geceler.
-
Ve huzurla dalsaydım uykuya
ekpb2yr5.jpg
Ara
Son Noktam
Soguk çok soğuk ısıt beni
Uzaktasın deme bir yol vardır elbet
Nasıl deme düşün nasıl kavuşur bu iki yürek
Hislermi duygularmı yogunlaştırdı yakınlaştırdı seni bana bilemem
Oldu işte sevdi bu deli gönlüm delicesine inanmasanda
Pek gercek gelmedi sana biliyorum belkide inanmadın
Elbet bir gün buluşacagız dünyanın uydusu olmaktan cıkıp benim yörüngeme gireceksin bitanem.
Ara
Son Noktam
Su gibi akıyor günler ne kadar zalim olsada geciyor acısıyla tatlısıyla
Uzun bir yol var önünde ister sağa git istersen sola
Nasıl istersen onu yap ama bana güneşimi kaybettim deme güneş benim işte burdayım tam karşında
Haberin varmı seni çok sevdigimden haberin varmı yüregimin sesinden
O bir rüya degil bir dua degil gercek bak dinle belli degilmi kalbimin atışından sesinden
Parlak neon ışıklarının altından geciyorum şimdi seni düşünüyorum sadece seni ama sen istedin
Engel koydun çıktın hayatımdan ...
Ara
Son Noktam
kış güneşi

Limanda bekleyen kız dönecek umuduyla dikilirken rüzgar esti. “ondan sana bir tutam koku getirdim.” Dedi. “kokla sevdiğini hisset”dedi. Kız rüzgarı var gücüyle içine çekti. Ama bu yetmedi ona. Beklemeye devam etti. Güneş açtı. “sen onun kalbinde yeşeriyorsun unutma”dedi. Kız güneşin sıcaklığını kemiklerine kadar hissetti. Gece oldu ay çıktı. Kız limanda oturmadan, yorulmadan bütün umuduyla bekliyordu. Ay ona acıyıp “sana onu göstereceğim, iyi bak” dedi. Denizde ona eşlik eşlik etti ve hafif dalgalanmasıyla yakamozda kız sevdiğini gördü. Ama gene yetinmedi. Görmek özlemini eksiltmiyor aksine dokunamamak daha da canını acıtıyordu. Yağmur yağdı. Üzgün bir şekilde “ağlama lütfen. Ben bile sana yetişemiyorum” dedi. Ama kız özlüyordu. Bu sefer sonbahar geldi. Yapraklar çevresini sardı. “hazan ayıdır bu ay. Bizde sarardık bütün sevgilerde. Ayrılık var. Ver bize götürelim uzaklara.” Dediler. Ama kız onları duymazlıktan geliyordu. Bekliyordu. Dönecekti. Dalgalar vururken limana o da vuracaktı onun kalbine. Demir atacaktı. Beklemeliydi. Artık ümidi azalmıştı ama beklemeliydi. Kış geldi. Her tarafını beyaz kaplamıştı. Onunda söyleyecekleri vardı. “bekleme onu. Dönmeyecek. Onun kalbi artık buz kaplı.” Kız inanmıyordu. Dönüp güneşe baktı. Kış onu üşütmüştü. Belki güneş onu gene ısıtabilirdi. Ama güneşte bu sefer umutsuzdu. “ artık yeşeren çiçekler soldu. Sonbaharda gittin. O artık buz kalpli.” Dedi. Zavallı kız duyduklarına inanamadı. Güneş iyice üşütmüştü. O kadar beklemişti onu ama vuslatta acı vardı. Artık gitmeliydi. Kalbini, mabedini sonsuza dek acı çekmemek için kapattı ve mevsimler boyu beklediği yerden ayrıldı...
Yanlış zaman yanlış insan
Tutunmak imkansız bıktım yamalı sevdalardan
Yanlış bahar kış güneşi
Yoruldum her bulduğumda kaybetmekten seni
Kıyamete kadar kapattım kalbimi

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam Yolla Yüreğinden Yar........ eRCi 5 766 04-13-2022, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: wildfang
  AzraiLe SeninLe SeLam Veririm SeninLe GeLen ÖLüme Baş Eğerim eRCi 6 1,152 11-03-2008, Saat: 03:46 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  selam ExoRcise 1 507 09-04-2006, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: isyanbitmez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:32 AM