:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ya?mur
RomantiK_Genç
[SIZE=5]YA?MUR

Kocaman bir sessizlikti ya?amlar?m?z, ?o?u zaman kimse birbirinin sesini duymad?, asl?nda duyuyor dediklerimiz bile ?ok uzaktayd?...

Ben, bir tek sana sesleniyorum t?m g?c?mle ve ?imdi duyman? istiyorum ne olur dur dinle...

Ka? mevsim s??ar bir ?mre yada bir ?m?r ka? mevsimliktir.?

Sen, ya?ad???m en g?zel d?rt mevsim, y?re?ime ekip, g?z ya?lar?mla besledi?im en b?y?k sevdas?n.

Bazen kilometrelerce uzak, bazen ald???m nefes kadar yak?ns?n...

Uzak diyarlardan gelen sesinin merhabas?yla gelir konar y?re?ime yaz mevsimi...

Engin denizlerin ortas?nda, yunuslarla yar???r, deniz k?zlar?yla dertle?ir bulurum kendimi.

Korkutmaz sular?n rengi ve derinli?i, t?pk? sana duydu?um sevgi gibi.. Nice bir zaman sonra, dans etti?im beyaz k?p?kl? dalgalar, bilmedi?im bir ??l?n k?zg?n kumlar?na b?rak?r beni..

Kervanlarla yolculuk ederken bulurum kendimi.. Sen u?suz bucaks?z ??llerin ate?’ den prensi ben g?lgene ve sana muhta? bir kum tanesi....

Bir an, bir ?an sesi getirir kendime beni... Kurdu?um hayal sona erer, ger?e?e d?n???r duygular, sen yoksun , ya?ad???m hayal k?r?kl???yla, h?z?n yine kap?m? ?alar... G?zlerimde dolu misali birikir ya?lar ve sen bilmezsin, Y?re?ime ya?murlar ya?ar...

Ya?an ya?murlarla gelen sonbaharda , darac?k bir patika yolunda y?r?r bulurum kendimi.. A?a?lar yapraks?z kalm?? yine, sensiz ben gibi.. ?zerine basmaya k?yamad???m sar?, k?rm?z? yapraklar?n sesleri, al?r g?t?r?r ge?mi? zamanlara beni... Ye?ile b?r?nm?? dallar, duda??ma kondurdu?un buseler, heyecanla elime tutu?turdu?un g?l goncalar? gelir akl?ma... D??en bir dal par?as?yla bo?az?mda d???mlenir tarifsiz duygular ve g?zlerimde birikir ya?lar , Y?re?ime yeniden ya?murlar ya?ar...

Eteklerine kardelenler serpilmi? beyaz gelinli?iyle, d?rt ba?? ma?rur gelinlere benzeyen bir da??n zirvesindeyim ?imdi.. Bir da? ba?? yaln?zl??? ya??yor y?re?im... Da? ba?? yaln?zl??? ?l?mden beter…Yumruklar?m? s?k?yor, avaz?m ??kt??? kadar ba??r?yorum.. “SEN? ?OK SEV?YORUM”

Sesimin yank?s?yla ???lar d???yor eteklerime… Yollar?mda karlar, yollar?mda kara yaz?m var. Gel desem, gelemezsin…. Gel desen ayaklar?mda buzdan prangalar….

G?zlerime hapsetti?im ya?lar, Ve y?re?ime yeniden ya?murlar ya?ar...

T?m c?mertli?iyle gelen bahar.. ?a??ldayan dereler, el ele dola?an sevgililer, bir yanda u?urtma kuyru?una as?l? kalm?? ?ocuk sesleri, Taze bahar ?i?ekleri, ?i? taneleri, ba??mda eser kavak yelleri ve dilimde uzak diyarlar?n sevda t?rk?leri… Mevsimler geliyor ve ge?iyor hayat?mdan…

Bir yar?m hep eksik..

Bir yan?m hep sensiz kal?yor…

G?rm?yorsun..!

Duymuyorsun..!

Y?re?ime ya?murlar ya??yor…

Ya?murlar y?re?ime a?l?yor

SEN, B?LM?YORSUN……………
[/SIZE]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:06 PM