:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Nick...
*Asİ-yÜrEk*
Ortada Komik Bir Durum Yok Siz önce Kendinizi Bir Eleştirin Bakalim Başkasindan önce Bizim Yetkimiz Yok Diye Illa Yorum Yapacaksaniz Inşallah Olur Deyin Illa Olmaz Değiştirmeyiz Demeniz Gerekmez Sizin Isteklerinize Böyle Yorumlar Yapildimi Mesela Kartal Kim Sana Birşey Dedi Sana Denilmeyen şeyide Sen Kimseye Söyleyemezsin. Böyle Bir Hakkin Yok Dikkatle Yorumunu Yap Illada Olmaz Diyeceksen Umursama.
Ara
ѕqρα кJмя
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ortada Komik Bir Durum Yok Siz önce Kendinizi Bir Eleştirin Bakalim Başkasindan önce Bizim Yetkimiz Yok Diye Illa Yorum Yapacaksaniz Inşallah Olur Deyin Illa Olmaz Değiştirmeyiz Demeniz Gerekmez Sizin Isteklerinize Böyle Yorumlar Yapildimi Mesela Kartal Kim Sana Birşey Dedi Sana Denilmeyen şeyide Sen Kimseye Söyleyemezsin. Böyle Bir Hakkin Yok Dikkatle Yorumunu Yap Illada Olmaz Diyeceksen Umursama.

evet , evet bence gülelim :yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
Çokooooooooo*m Tongue

sende bişey yaz hacı =/

özledimmmmmm Tongue
Ara
EndLess
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ortada Komik Bir Durum Yok Siz önce Kendinizi Bir Eleştirin Bakalim Başkasindan önce Bizim Yetkimiz Yok Diye Illa Yorum Yapacaksaniz Inşallah Olur Deyin Illa Olmaz Değiştirmeyiz Demeniz Gerekmez Sizin Isteklerinize Böyle Yorumlar Yapildimi Mesela Kartal Kim Sana Birşey Dedi Sana Denilmeyen şeyide Sen Kimseye Söyleyemezsin. Böyle Bir Hakkin Yok Dikkatle Yorumunu Yap Illada Olmaz Diyeceksen Umursama.

Iyıde oLm Sanane..Ben Zeynebe Saka Yapıyorum Kız..Hayatından memnun Sen degıLsen Kaybo0L bızım Rahatımızıda bozma...
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ßen kaçtm sze ii tartı$maLrBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Iyıde oLm Sanane..Ben Zeynebe Saka Yapıyorum Kız..Hayatından memnun Sen degıLsen Kaybo0L bızım Rahatımızıda bozma...

naptın bee :O

adamın amcası mı ne kaptanmış,istediği zaman gemi alabiliyomuş :yikildim:

Allah'n belası senin yüzünden gemiye alıp,buz dağına çarpacak bizi Tongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bana bak seni kimi nerden kovuyorsun forum senin babanın malı değil dikkatli konuş.
Ara
ѕqρα кJмя
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen kaçtm sze ii tartı$maLrBig Grin

erimeden gel Cokoo*m Tongue
Ara
EndLess
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bana bak seni kimi nerden kovuyorsun forum senin babanın malı değil dikkatli konuş.

Senın benım rahatımı bozmaya ne hakkın var.. Senı defaLarca Uyardım Benım Yazdıgım Yazıya Yorum Yazıp..Rahatımı Bozma Dıye..Ayrıca Bu saatten sonra kımı doLdurursan doLdur Gozumd eBes ParaLık dEgerın Yok..MıLLete Kendı YAptıgın PısLıkLerı ben yapıyomusum gıbı anLatıpta Arkamdan ıs cevırme..

msn de kufrettın herkese ben san akufretmısım gıbı anlattın..usteLık sneı engelledıgım halde bunu yaptıgımı söledın ulu orta forumda kufrettınız benı kufretı dıye sıkayet ettınzı sımdı hepınız kayboLun gozumun onunden .Ne merte ne bana bulasma..!

Bu sneı son uyarısım bana salak salak yorumlardada bulunma..!
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Benim sana msnde tek dediğim gözün aydın ban yedim dedim sen birşeyler dedin sinirlenip bende seni engelledim ben senin arkandan iş çevirmem küfürde etmedim yalan konuşma herşeyi anlatırım adam gibi ban yersemde yerim bunuda senin yüznden değil kendim etttim kendim buldum derim ama birde şu var bugüne kadar sesimi çıkartmadım diye tepeme çıktınız ama bundan sonra sesimi çıkartırım sende yol yakınken benimle uğraşmaktan vazgeç.Bugüne kadar kimseye sert çıkmadım ama gerekirse sert bile çıkarım beni aptal yerine koyma koyacaksanda umursama anladın mı?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nick değiştirme riukeen 3 856 08-08-2014, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: Leader
  nick Seyduna 0 577 07-29-2012, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: Seyduna
  Nick talebi Av.bey 12 1,665 04-14-2012, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: Av.bey
  Nick Değişikliği WagNeR 5 825 09-15-2009, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: WagNeR
  Nick Değişikliği Yenemuko 14 1,188 10-21-2008, Saat: 07:50 PM