:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
…Ömürde - biri(M)…
Yorgun Yürek
Sevdim..
Benki hep mutlulugu hayal eden…
Sevip sevilmeyi istedim…
Ben..evt ya ben..
Sonra sevdim… cok sevdim..
Sevdim..sevildim… belki en derinden ..
Bir gönlü sevdim..oda beni sevdi..
Hep yazmak istiorum..ama yazamiyorum…
Icim aciyor..anlatamiyorum…nefesim daraliyor…gözlerimden kac bin damla akiyor..
Agliyorumm utanmiyorumm evet ama yinede cagresi yok …
Elimden birsey gelmiyor…ben burdaykenn ..sen bana sehirlerden uzaktin..
Yinede sevdik..iki cihani arkana almistin ya..bak simdi sen bütün Ömrü önüne alip Beni arkana aldin..
Oysa ben o dünyalari sana en güzeliyle vermezmiydim..iste canimi vermezmiydim…
Peki sen ne yaptin.. böylemi söz vermistin bana..o kadar cok severken…^^ bu kadar kolaymi geldi ayrilik sözcükleri diline..söyledin son sözünü….hasretinim o iki kelimeyi söyledigin sesine,bana ömürde bir kere degdigin ellerine,
muhtacim muhtacim inan cok o eskiyen unutulmus ,bana olan deli sevdana
… cicekler susuz yasamazya..gülünde sensiz …
Yasiyor….malesef…! ölümüm cok gücüme gitti inan..en sevdigim kalpte ölmek nedir….!
Canina beni de alip gitseydin..ömründe bir kac an degil …bir ömürlük alsaydin yanina…
Sarsaydin en derinlere de cikaramasaydin sen bile !! ben gidermiydim hic söyle kiyarmiydim..
Sen nasil kiydin…inanmasi zor..kabullenmesi..bilmiorum..daha gecmedim onun üstesinden .
Kalbim agriyor… aklimsa hala sende…benmi ..bilinmez yagmurlu yollarinda…
Sensiz gecmistim ben bütün yollari…ama yanliz degildim..senin sevgin vardi icimde..isitirdi icimi ..ucururdu bütün kelebekleri..yagmurlarim yagdirirdi bütün damlalari sevincten..hayalin sarardi herbir tarafimi…
Simdi ise halim harab…kalbim kirik ,yaniyor…hala kücücük umutlarda ..yasak hayallerde…
Bitmis masalin satir aralarinda….bitmemeliydi..bitmemeliydi o hikaye..adini ölümsüz koymustu meleginoysa sen en güzel yerine ölümü koyup yirttin önümdeki sonsuz sayfalari…hergüne..birgün daha katiyorsun..günlerime birde ayriligin kokusunu sardiriyorsun…bense bütün acili gecen o günlerime yagmurlarimi yagdiriyorum..
Eskiden aglayamazdim ..birazda özlemistim sanki o damlalari….sen almistinda vermemistin ya …istedigimde…biliodum kiyamazdin cünkü bir yasima ..dualarindaydi
Oysa simdi üstüme seller akitiyorsun…durmak bilmiorlar…gittin gideli akiyor yaslarim her o günlerimle, gecelerime..,gündüzlerimse yalan!! Yalannnn
…gözlerim,ellerim,bedenim,gezdigim su yollar ,gördügüm insanlar ,acan cicekler ,ve bunlarin icinde herkeze yürekten gülümsemeye calisan bir ben…..YALAN!!!
Acim büyük ,dinmesse naparim,yüregim bükük ,kalbim kirik ,birlesmez evet ama kiriklarin bazilarida toparlanamassa naparim…gecmisim agliyor,gelecegim küsmüs….
Simdiki halimse sensiz yalan….ölen HAYAT ANLARIyim ben !!! nasil dayansin canim ….
Düslerim kavrulmus yanmis,külleri yagmurlarimda kaybolmus ,
cagirsam hayallerin en ötesini, sen yoksan ne cikar….ne fayda….ne gelirki elden….kendini kandirmaktan baska ne gelir elden…..gecer diyen dillere kanmaktan baska…ne gidisi umrumda ne dönüsü degip akli karistirmaktan baska ….ölümle el ele olup senin hayatima yanasmani beklemekten baska ne gelirki elden..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Senin o icime girmesine korktugun yalanlar ….keske SENINLE girselerdide…..simdi icimde tek dogru olan o ve ondan gayri hersey yalan olmasaydi ….hersey kalbimde bir bicak gibi sapliyken ..söyle hangi elin onu cikarmaya gücü vardirki..!!! ask tan baska beter vurgun mu vardir….adi güzel olan sevda ,kendi bahcesinde yanarsa bütün cicekleriyle neye yarar….neye yarar girmek o bahceye…..keske yanliz girseydimde kendim büyütseydim bütün cicekleri,gülleri, büyütseydim yaslarimla,sevseydim seninde yerine ,süsleseydim hasret türkülerimle… sonra girseydin sen…
Girdiginde kapansaydi arkandan sarmasiklarim,uzasaydi bütün ciceklerim de birdaha cikamasaydin icinden…cikamsaydin icimden…!!!
Geceleri yildizlar hep bizi cizerdi…görmiyormuydun yoksa….ellerimize sonra mutlulugu vermislerdi hatirliyormusun…demistim ona iyi bak melegim…ellerinde SIMSIKI tut ki kaymasin birgün…..ben sarmadimmi o ellerini mutlulumuz azaldiginda yinede birakma die …doldurmadimmi yeniden tasarcasina …..niye bana inanmadin …nie inanmak istemedin…
Simdi o beraber girdigimiz sevda bahcesindeki cicekler solacakmi ….bütün güllerim solacakta dikenlerim yeniden mi batacak…..o cok sevdigim mutlulugumuz benimde ellerimden kacacakmi…..neden bu seferde sen tutamadinki….neden inanamadin hayallerimizin gercek olabilecegine…
o özlemler bende sevda olmustu ..sende neden kara sevda oluverdi…!!!!
Neden baglanamadin o bizi saran görünmez ip e.kendi isteginle neden kestin göz kirpmadan….acimadan…kolayca beni senden atabildin ucurumlara…..?
Keske inansaydin sevda ya ,keske bir sans verseydin kendine ,,,,,bana ,sevdaya ,gerceklere!!!
Keske sözünde durabilseydin…..ölümsüz ,sonsuzluk konmus bir askin adini YARIM birakmasaydin…….inansaydin sevgime,inansaydin kalbine,keske inansaydin…..keske sende benim gibi delice sözde degil gönüldede ölümsüz sevebilseydin…“!!!!!!

Seviyorum desem sende severmisin bilmem…..inanamadin…simdi inanirmiydinki bilmem….
Haykirsamda beni duyarmisin …bilmem……ben artik hicbirsey bilemez oldum…
Günden güne dahada yanar oldum…..kalbimle savasir oldum …..

Hadi dönde kalbim yensin……..!!!!!

…Ömürde - biri(m)…
Ömürde___________ -__________Birim….!!!!
Ömrüm aciyla dolu____________________icindeki bir mutlu AnI SEN

melekin8.png
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana Deger Verne Biri.. ÇiLeK 2 414 04-09-2022, Saat: 08:03 AM
Son Yorum: wildfang
  ... ::: Hayat?n?zda B?yle Biri Varm? ::: ... >As!_M€L€q< 3 289 04-04-2022, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: wildfang
  İçlerinden Sadece Biri... YasSmin 5 694 05-23-2011, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Bαsit biri değilim; suskun prince 11 1,024 04-14-2011, Saat: 09:26 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Basit biri değilim! suskun prince 6 914 04-11-2011, Saat: 11:41 AM
Son Yorum: suskun prince

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:52 AM