:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne güzel şey seni seviyorum demek
beautiful_matrax
2zl7.gif
Ne güzel şey seni seviyorum demek Sevdiğini söyleyebilmek ne güzel... Her baharda, gece gündüz, her saniye SENİ SEVIYORUM.. SENI SEVIYORUM.. SEVIYORUM SENİ..diyebilmek ne güzel.. Çünküsü yok, nedeni yok sevmenin.. zamanı hiç yok, Dakikalar zaman üstü... Utangaç bir gecenin kucağında Yağmurlar vuruyor pencereme, Aşkın vuruyor kalbimin kıyılarına.. Gecenin bu çıldırtan yalnızlığında aşkın ayak seslerini duyuyorum yüreğimde.. Ve hasretini içimde..

SENI SEVIYORUM

Sesini duymak istiyorum uyumadan önce..
Sabahlara kadar konuşmak, hiç kapatmamak telefonu... Aynı düşlerle uyumak sonra uyanmak aynı güneşe..

SENI SEVIYORUM..

Daha bir güzelleştim son günlerde Gözlerimin içi parlıyor Kabıma sığdıramıyorum aşkı. Gülmek geliyor içimden.. Sokaklarda koşar adım yürümek.. Tanıdık, tanımadık herkese selam vermek, Merhaba ülkemin güzel insanları, hepinize, hepinize merhaba sizi de SEVIYORUM..

Yağmuru, denizi, kokusunu toprağımın gök mavisinde güvercinleri, martıları, dağ eteklerinde gelincikleri seviyorum ateş kırmızısı..
Bindallılarıyla köy kızlarını ve elleri hamur kokan anaları.. Hepsini sende seviyorum..

SENI SEVIYORUM

Senin sevdiğin gibi topluyorum saçlarımı, siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime.. Ve daha çok seviyorum limonlu çayı. Senin sevdiğin her şeyi seviyorum. Türkülerini memleketin, feneri, kara kartalı senin için, Davamızı ve şiiri sende seviyorum.

SENI SEVIYORUM..

SENI SEVIYORUM..

SENI SEVIYORUM..

SENI ÇOK SEVIYORUM!

alıntı...
Aşksı@z
Ne güzel şey seni seviyorum demek Sevdiğini söyleyebilmek ne güzel... Her baharda, gece gündüz, her saniye SENİ SEVIYORUM.. SENI SEVIYORUM.. SEVIYORUM SENİ..diyebilmek ne güzel.. Çünküsü yok, nedeni yok sevmenin.. zamanı hiç yok, Dakikalar zaman üstü... Utangaç bir gecenin kucağında Yağmurlar vuruyor pencereme, Aşkın vuruyor kalbimin kıyılarına.. Gecenin bu çıldırtan yalnızlığında aşkın ayak seslerini duyuyorum yüreğimde.. Ve hasretini içimde..

SENI SEVIYORUMMükemmel bir paylaşımdı canım ellerine sağlık.Seni seviyorum derken kalpten gelmeli sevgi seni seviyorum derken İnsanın Kalbi hızlı hızlı çarpmalı sevgi o zaman sevgi dir..Güzel paylaşımın için teşekkür ederim canım
Ara
beautiful_matrax
sagol canım begendığıne sevındım
нüzüηçiçÑ”ği
güzeldir ama söyletene bağlı birazda Wink

tşkler gönlünce olsun herşey..
Ara
Böcük
seni sevmek güzeL şey,
ümitLi şey ..
dünyanın en güzeL sesinden,
dünyanın en güzeL şarkısını dinLemek gibi bir şey ..

GüzeLdi ..

TeşekkürLer ..x)
Ara
mutsuz_kı@z
çook güzel tşkler
Ara
Qetesh
Yüreğine, emeğine sağlık...

Seni seviyorum diyebilmek gerçekten çok güzel...
Ara
beautiful_matrax
ben tesekkürler ederım
rock_prensesi
Çünküsü yok, nedeni yok sevmenin.. zamanı hiç yok, Dakikalar zaman üstü... Utangaç bir gecenin kucağında Yağmurlar vuruyor pencereme, Aşkın vuruyor kalbimin kıyılarına.. Gecenin bu çıldırtan yalnızlığında aşkın ayak seslerini duyuyorum yüreğimde.. Ve hasretini içimde..

çok güzel canım emeğine sağlık...
Ara
asi_ve_mai
gerçekten o kadar güzel ki sevdiğini söyleyebilmek..
ama gerçekten sevdiğin ve doğru kişiye söylediğin anda
herşey bir başka oluyor....
onca söylemişken bu sözü sanki ilk kez söylüyormuşsun hazzını alırsın...

yüreğine sağlık çok güzeldi...
sevmelerin sonsuz olsun...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 464 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  fazla güzel olmadı ama( ben yazdım) HIÇKIRIK 12 580 04-14-2022, Saat: 06:35 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 848 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 367 04-14-2022, Saat: 09:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:51 PM