:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resimde bir gariplik var mı ?
EndLess
BunLar BunaLım hayaLetı oLm..;GuLmek Yakısmaz..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

bu bunalmış,bunaltmaya da çalışıyo Tongue
Ara
sevda çiçeği
ben soytarılık olsun die dememiştm.yanlış yer dikkatimi çekmiş.abimiz göstermiş gördüm.inandım wallah;;;çok ilginç.........
Ara
theropoda
o hayaletlere inanmayanları da görürüz baylar bayanlarCool
Ara
ѕqρα кJмя
sen mi göstereceğğğen ?
Ara
CReATuRE
Dediğim gibi arada bikaçtane soytarı çıkar heryerde olur böyle vakkalar o yüzden tınlamıyorum bu garip insanları...Onlarında espri anlayışı bu olsa gerek...

İkincisi hayalet diye konuştuğum tek bir kelime bana gösterir misiniz çok bilmiş insanlar...

resim çekme konusuna gelince...Mert abdal'a malum olurmuş doğrudur,ama senin kapasiten başka bir cümle kuracak kadar ne yapalım kader utansın...

Dükkanı satmayı düşünüyordum dışardan ve içerden bikaçtane görüntü çekip o şekilde mynet emlak bölümüne koyacaktım o yüzden o resimler çekildi...

Ben bu konuyu açarken bu yorumları az çok tahmin ettim zaten baştaki yazımda bunu belirttim...Ama buna rağmen dediğim gibi bikaç soytarı her zaman çıkar onlar olmazsa sizleri kim güldürecek dimi...

Hayalet çeken fotograf makinesi yada kamera olayına gelince...Zaten biri çıkıp böyle bişey icat edecekse,ettim derse saçmalık olur...Bu resimde olduğu gibi birçok resimde bu şekilde olaylarla karşılaşmak mümkün bunun için ne alakası varsa özel bi fotograf makinesine...Çıkıyor işte kardeşim al kanıt gözünün önünde...

Neyse daha fazla uzatıp tartışmaya niyetim yok...

Dalga geçilecek bi yer varsa o konu bu konu değil...Dalga geçerken dalga geçilen kişi konumuna düşmeyin isterseniz...
CReATuRE
Kendini akıllı sanan arkadaşlara zeki sanan yada ne biliyim bişey sanan arkadaşlar bu resimdeki görülen şeyin bana bi izahını yapar mısınız ?

sdsdsdsdag4.jpg
~uqqaLa~
aa :SS:S:S
Ara
ѕqρα кJмя
Öncelikle istediğim konuya istediğim yorumu yaparım,gerekirse güler geçerim sanane?

Güldüm diye soytarı olacak hâlim yok,hele senin demenle hiç olacak hâlim yok.

bir 3ncüsü hâlâ inanmıyorum,inanmamda bu da seni ilgilendirmez.

bir 4ncüsü madem onu çeken makineler var şu cinleri olduğunu söyleyen hocalar bikaç fotoğraflarını çeksinler de bize de göstersinler,nasıl bişeyler?
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle istediğim konuya istediğim yorumu yaparım,gerekirse güler geçerim sanane?

Güldüm diye soytarı olacak hâlim yok,hele senin demenle hiç olacak hâlim yok.

bir 3ncüsü hâlâ inanmıyorum,inanmamda bu da seni ilgilendirmez.

bir 4ncüsü madem onu çeken makineler var şu cinleri olduğunu söyleyen hocalar bikaç fotoğraflarını çeksinler de bize de göstersinler,nasıl bişeyler?

İstediğin konuya istediğin yorumu yap beni ilgilendirmez ama benim konuma saçma sapan yorumlar yapamazsın bunu en başta konuyu açarken söyledim bu şekilde yorum yapanlar için zaten hiç yazmasın dedim...

İkincisi yaran varsa gocunmaya devam et mert...mert soytarıdır demedim,heryerde bikaçtane soytarı vardır dedim...madem duymak istiyosun kimseden korkum yok senin yapmış olduğununda soytarılıktan başka bi yanı yok...

İnanıp inanmamak tabiki sana kalmış beni ilgilendirmez ben kimseye inanmak zorunda demedim diyememde buna hiçbir hakkım yok WinkWinkWink

Son olarak o kadar merak ediyosan cinlerin resmini git hocalarla bi konuş belki işe yarar WinkWinkWinkWink bu arada unutma insanın başına gelmeden inanmamak gayet normaldir..Cin konusuna gelince de ; cin vardır Kuran-ı Kerim'dede bu açık şekilde belirtilmiştir...Senin bunlara inanman için tek bi olay yeter bence...

Soytarı :
Kendini gülünç durumlara sokarak insanları güldürmeye çalışan kimse...

cin :
Kuran-i Kerim’de bildirildigi gibi cinler dumansiz atesten yaratilmistir. Diger bir deyisle bir enerji birikimidir. Yani söyle tanimlayabiliriz. Cinler hacmi ve kütlesi olmayan, bu alemde bir baska boyutta bulunan (yasayan) varliklardir. ‘BEN O CINLERI DE INSANLARI DA ANCAK BANA KULLUK ETSINLER DIYE YARATTIM.’

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak?n bakal?m resimde ne g?r?yonuz.. soyle 3 848 01-23-2009, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: e_c_e_m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:09 PM