:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir kalp
asias
Hüzün gözlerimi buğuladı bir an. Kimsesizliğin acı hançeri geçti yüreğime. Kaybolan yıllarıma döktüm sinsi göz yaşlarımı.Dökülen yaşlar, çığlıklar arasında karıştı cümbüşe.Kırıldı kalbim, ağladı belki kuytu bir koltuk köşesinde, yatak altında…Kim bilir belki de kızardı kulaklarım, yanaklarım.
Hepimizin bir geçmişi var aslında. hüzünlü anlarımızı hatırlamak istemesek de ağladığımız geceler var. çok kızıyorum bazen kafasını hiçbir şeye takmayıp sadece gezen boş beyinlere. Kendini önemseyen ama aslında duygularını tamamen yitirmiş gereksiz insanlara . onlara göre insanlarla oynamak o kadar basit ki. Kendi hisleri yok diye karşısındakini de öyle sanıyorlar.:kizgin: Herkesin çevresinde, ailesinde vardır böyle kişiler.insanların üzülmeleri umurlarında değil.:kizgin: Unutmayalım ki herkesin sadece bir kalbi var onu kırarsan,yıpratırsan artık geri dönüşü olmayabilir ……
Ara
Dostcu
çok güzel yazın ...tabi ki herkesin kalbi var ama kıymetini bilen olmuyor bazen...kendini düşünen çok insan var banane ötekinin duygularından, mutsuzluğundan,dertlerinden deyip geçen insanlar var ama bilmiyorlarki her şey sırayladır bugün bende yarın onda...ama insanlığa duygulara değer veren insanlara ne mutlu diyorum...veremeyenlerede çok yazık diyorum..paylaşımın için teşekkürler arkadaş...
Ara
beautiful_matrax
tesekkürler paylasımın için
Aşksı@z
Güzel bir paylaşımdı ellerine sağlık.
Ara
rüzgargülü
GüzeLdi TeşekkürLer...)Smile
Ara
nurişş
yazın güzel olmuş eline sağlık arkasını bekleriz...........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir kalp-iki a?k...... bilgeis 3 524 04-05-2022, Saat: 02:40 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 01:24 AM