:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
msn de aşk
EndLess
Yaw oLmaz..SmileSmileSmileSmile

NormaLde.Eger Bı oLay oLmasa.Ben..ReeLdeydım.SmileSmile
ama Msnde Ask oLmuyo.SmileSmile
Ara
chuLsuzz péri!
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalan söyleyen bi insan, Heryerde yalan söyler .. mSn'den tanistim bu kesin Yalancidir diye genelleme yapamayiz .. Veya Baska bir yerde tanismis olunca O insan Yalan söylüyor olamazmi ? Neden Günah keçisi mSn olur anlamiorm Confusedmiley17:

yha tabiki başka bi yerde tanışınca yalan sölior olabilir ama bana öle gibi gelior bilmiorumm ben inanmıorum artıkınnn böle bişey yaşadıqım için korkuyurumdur yada sadece üzülmesini istemedimm kendi bilir yinede
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha tabiki başka bi yerde tanışınca yalan sölior olabilir ama bana öle gibi gelior bilmiorumm ben inanmıorum artıkınnn böle bişey yaşadıqım için korkuyurumdur yada sadece üzülmesini istemedimm kendi bilir yinede

Tabi Canim Senin basindn gectiginden Herkez öyledir diye genelleme yapmamaliyiz demi Smile

Sonuçta yalanci insan heryerde yalan söyler ..
Ara
meervee
tşkler arkadaşlar yaws bakalım bu iişin sonu nolcakSmileSmile
Ara
MaNeSiA
sonu yokBig Grin
görüşceksin anlaşabildiysen ne mutlu yok olmuosa olmuo
Ara
wordsay
ya arkadaşlar aşk dediğiniz şey istediğin zaman karşına çıkan bişey deilki aa kapı çalındı aşk geldi diebilesin bence msn sadece tanışmanıza ve kaynaşmanıza aracı olmuş sizin yapmanız gereken kısa zamanda buluşup onun seninle ilgili olan hareketlerine dikkat etmen emin olduktan sonra gerisi zaten gelir
Ara
Aşksı@z
MSN de aşk tabiki Msn de kalmamalı reel hayata geçirilmeli. MSN bir araç olmalı ama ben sanalda aşka inananlardanım.
Ara
PesmisT GirL
Ben inanmıorm msn aşkLarına..

bi foto görüoLar aşık oLuoLar :S saçma geLio bana

bence oLmaz..
Ara
Aşksı@z
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben inanmıorm msn aşkLarına..

bi foto görüoLar aşık oLuoLar :S saçma geLio bana

bence oLmaz..

DEDİÄžİM GİBİ BİR FOTOYA KANMAMAK LAZIM VE REEL HAYATTA TANIMAK LAZIM
SENİN GÖRÜŞÜNDÜR SAYGI DUYARIM.
GERÇEK HAYATTA TANIDIÄžIN BİRİYLEDE ANLAŞAMIYOR AYRILABŞİLİYORSUN VEYA SENİ ALDATA BİLİYORDA. BENCE BU KİŞİLİK MESELESİ
Ara
meervee
:--/fotoda deil camdada grdü
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:18 AM