:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
msn de aşk
MaNeSiA
aşk engel tanımaz
Ara
aMyLee
Dj-Gökhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla İçini Karartmak Gibi Olmasın Ama ßen Olsam Uzak Dururum ..

Çünkü Tadına ßaktım
Msnden Tanıdım
2 Sene Birlikte Olduk Askere Gittik Yalan oLdu
Üzülürsün ßen Üsülmedim Şahsen
Nedeni iSe O Gitmeyi Seçtiyse ßende Yaşamayı SeçmeLiyim
Seçmeliyimki ßen Ya$adıkça MutLu oLdukça o KahroLmaLı...

msn ne tanımastdında aynı kiŞiLe oLsndn yine terkederiki kişidn kişiye değiŞr die düşünüormm !! bn oLsam bırakmam ... demekki o şahıs gerçkdn sevmemiş sevmiş olsa bekLer herşeye rağmen .
Ara
piko
arkadasım ben karısmak ıstemıyorum ama sen bence unut onu yakınından bulamadıgın kısıyı msnden mı buluyosun buna ask deyıl sadece hoslantı derler bısıler paylasmadan yasamadan ask olmaz.......!
Ara
CReATuRE
Aşk engel yanımaz merve...sokakta uçakta denizde cafede internette..

aşk heryerdedir merve...İnandıktan sonra kimseyi dinleme...

Tek bişey dicem sana Dikkatli ol zara görme..herşeyi ölç tart ondan sonra karar ver WinkWinkWink

üzülmeni istemeyiz arkadaşlarınız olarak...
bebiS
katıLıorum Big Grin
Ara
cehennem22
bendeeeeeee
Ara
chatlaq
oLuRRR!
bende biriyLé KonuŞuom kankimn kuzéNi Smile
iyi Ki tnıştırmıŞ ..Smile
msn Dé konuŞuoRz ama Daha ßuLuşmdK ama oda oluR yakıNDa (:

Ara
chuLsuzz péri!
yha benim durumumun bi benzeri ama olmas zorlama boşuna bence tabii sonra başka sefgilisi filan çıkıo çoqqq üsülüyo insan %80 başka sefgilisi vardır salla bence
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Olur tabi neden olmasin ki .. hem de kisa bi süre sonra Görüsülecekse, Farzetki Bir Kafede Kahve içerken Gördün asik oldun .. Smile

Ama malesef cok takiliyorlar bu mSn'den tanismaya Neden bilmiyorum Ama Ask heryerdedir Merve, Seviyorsan, Duygularindan Gercekten eminsen Ve tabi Onun hissettiklerinden Gerisini Bosver Cool Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
qökçe nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha benim durumumun bi benzeri ama olmas zorlama boşuna bence tabii sonra başka sefgilisi filan çıkıo çoqqq üsülüyo insan %80 başka sefgilisi vardır salla bence

Yalan söyleyen bi insan, Heryerde yalan söyler .. mSn'den tanistim bu kesin Yalancidir diye genelleme yapamayiz .. Veya Baska bir yerde tanismis olunca O insan Yalan söylüyor olamazmi ? Neden Günah keçisi mSn olur anlamiorm Confusedmiley17:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:56 AM