:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malum Temelimiz
Glenervan
100 katlı bir otelin en üst katından genç bir kız kendisini aşşağıya atar. 80. katta odasının penceresinde bulunan bir fransız kızın yukarıdan geldiğini görür ve kollarını açarak kızı tutar. kıza "Yazık değil mi sana. Yaşında çok geç. Bak şimdi senle bir fransız lokantasına gider karnımızı doyururuz, sonra diskoya gider eğleniriz. Ondan sonra da benim odama gelir sevişiriz." der. Kız "Gene mi seks" diyerek fransızın kollarından kurtulup kendini aşşaıya bırakır.

Otelin orta katlarında yine pencerede bir italyan kızı görerek kollarını açar ve kızı yakalar. O da kıza "Daha çok gençsin, şimdi senle bir italyan lokantasında nefis bir spagetti yeriz, sonra bara gider bir güzel eğleniriz. Ondan sonra da odama geliriz, sana italyan erkeklerinin gücünü gösteririm." deyince kız yine "gene mi seks" diyerek İtalyanın ellerinden kurtulur ve düşmeye devam eder.

Otelin 10. katında malumunuz Temel pencerededir. Kızı görerek tutar ve kıza şöyle der: "Yazık değil mi sana. Daha çok gençsin. Bak şimdi senle bir Karadeniz lokantasına gider hamsi-pilavla karnımızı bir güzel doyururuz. Sonra bir diskoya giderek eğleniriz. Ondan sonra da seni kendi odana bırakırım. Bende kendi odama geçerim. Bir güzel dinleniriz." Kız hayretle açılan gözleriyle şaşkın şaşkın Temel'e sorar "Ya Seks?". Temel O****u diyerek kollarını açıp kızı bırakır...
Ara
AfrâsyâB
Kurtlar vadisindeydi galiba bu Big Grin
Ara
iLLeth.!
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kurtlar vadisindeydi galiba bu Big Grin

+ ilk bolumlerdeidi sanki..Big GrinBig Grin:
Ara
AfrâsyâB
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:+ ilk bolumlerdeidi sanki..Big GrinBig Grin:
heaaa Çakır abimiz anlatıyodu Big Grin
Ara