:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AnqeLina ve qoKHaN :D
gnc_fb
anemm térbiyésuzlr ayupp gökhan canumm banada jennifer lopezle yapsanaa :kiyamam:
hadi janum bnmm Big Grin yada beckham nan yada fırat çöloğluynan hdi janumm benumm
Ara
Son Noktam
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ouwww çoq yakı$mşSınz....Tongue

tşk... ama yüz vermiom
Ara
Son Noktam
gnc_fb Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anemm térbiyésuzlr ayupp gökhan canumm banada jennifer lopezle yapsanaa :kiyamam:
hadi janum bnmm Big Grin yada beckham nan yada fırat çöloğluynan hdi janumm benumm

yok sanaTongueTongueTongue
Ara
Dostcu
bu resim bence photo montaj...
Ara
soyle
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu resim bence photo montaj...

yok ya neresi fotoşopar Smile sen tanımıon mı gokhan amerikada yasıyor orda karsılasmıs cekilmisler :d bu resmin fıtısop oldugunu nasıl anladın breh breh Big Grin Big Grin yani Big Grin
Ara
Dostcu
ya bu nebiçim konuşma tarzı...ben yeniyim aranızda azcıkta olsun saygı bekliyordum...bu şekilde yanıtmı verilir...sinirlemişsen...sinirlendiğin yere git çıkar sinirini...ben nebilim sadece fikrimi söyledim...bu şekil yanıt beklemiyordum...
Ara
soyle
iyide ben sinir etcek bi cümle sölemedim her laftan sinirleniyorsan bence o zaman bi bakırköye ugra tatilini yap gel Smile ... surda duzgunce bisey soledik
Ara
Dostcu
breh kelimesi bizde yanlış...tavsiyen için teşekkürler ama ben kıbrıslıyım bakır köy bana uzak...yinede sana saygı duyuyorum...her şey gönlünce olsun...belki şivemiz farklı ondan...
Ara
soyle
saol eksik olma bi kere geldim kıbrısa hic sevmem saolsun hatta 5 6 ay once gittim yani ne cok sevior sizinkiler mücahitleri gozumle sahit oldum bi lokantada ustumuzde uniforma olmasına ragmen listede yazan corba fiyati ile gelen fiyat hic birbirine uyusmadı acık soleyim baya bi kazık attılar biz 5 kisiydik karsımızda 9 tane rum vardı onlar bizden cok yedi az odediler... dukkanın sahibi bide turkmus saolsun yani rumlara farklı bize farklı davranıldı kıbrıslılar muchitleri cok sevio ovunmek gibi olmasın bu sadece lokanta icin degil heryerde kazık yedik mecbur olmasak gorurlerdi 1 atleti bile 5 misline sattilar bi de daha kıbrısa ayagımı atmam saolsun yani 5 gun kaldık zehir ettiler herkes itici gözle bakmalar...bi de turkler yani turklere bole bakio ben bunu gordum kıbrıs gitmis artık elden...
Ara
Dostcu
ya ben nereye gitmişsiniz bilemiyorum ama böyle saygısızlık ayrımcılık yapmışlarsa onların ayıbıdır...ben rumlardan nefret ederim...rumdan türke dost olmaz...sırf paralarını yemek içinde yalakalık yapılmaz...size çok ayıp etmişler...ama tüm insanlar böyle değildir...siz kesin turistlik yere girne yada magosaya gittiniz...ama her yeri öyle değildir...o onların ayıbı...sonuçta hepimiz türküz Müslümanız...ona göre hareket etmeleri lazımdı...ben burdan o şahısları kınıyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dJ`qoKHaN Foto Show :D Son Noktam 25 951 11-08-2008, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: Son Noktam
  dJ`qoKHaN New Foto Show :D Son Noktam 52 1,730 11-08-2008, Saat: 12:02 AM
  dJ`qoKHaN New aLbüm's Son Noktam 41 1,317 11-08-2008, Saat: 12:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:10 PM