:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sımdı..ıyı DınLeyın..!
EndLess
.........................
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben sana küfür etmedim yorumum iyi oku ve anlarsın.
Ara
rapunzel
katılıyorum yeter artık ben gelir gelmez hemen üzerime atlanıldı ne bu yani sallamıyorum elbette onları çokta ..... ama yeter artık oyunlarda bile direk o atladı isimlerini yazıp yazımı kirletmek istemiyorum.
katılıyorum kartala kimsenin kimseye küfretme hakkı yok heleki en değerki varlıklarımıza...
Ara
BiRiciGim
Önce Siz Basltaniz Ve Kendinizde Buldunuz
Sen Bizi Nasil Baska Bir Yerinlen Kiyasliyorsan
Bizde Seni Öyle Kiyasliyoruz..
Ne Kadar Zoruna Gitini Anlarsin Umarim Delikanli Yürek Geldinden Belli Cekti Bunu Aynen Bende..
Karsilik Verince Nasil Oluyomus Bakalim..
Sen Kal Ben Zaten Banlancam Son Saniyelerim Sana Ve Rapunzelle Gelince Tencere Yuvarlanmis Kapagini Bulmus Size Yorum Yapmaya Bile Gerek Yok Sustum Sustum..
Üstüme Geldiniz Benimde Sinirlarim Var Bardak Tasti Bu Gün Dikkat Edinde Sell Olmasin...
Ara
EndLess
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Önce Siz Basltaniz Ve Kendinizde Buldunuz
Sen Bizi Nasil Baska Bir Yerinlen Kiyasliyorsan
Bizde Seni

Yorumu ıyı oku.Sonra ustune ALın... Bak..Azra..Suanda..Senı kaLdıracak Durumda Degıl..Bu Havada Degılım..):SmileSmileSmile

ustuem GElme..SmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:katılıyorum yeter artık ben gelir gelmez hemen üzerime atlanıldı ne bu yani sallamıyorum elbette onları çokta ..... ama yeter artık oyunlarda bile direk o atladı isimlerini yazıp yazımı kirletmek istemiyorum.
katılıyorum kartala kimsenin kimseye küfretme hakkı yok heleki en değerki varlıklarımıza...
Kimseninde Bizi Seyile Kiyaslamaya Haki Yok
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Biricigim sen abla deniLen insansın arayı buLman gerekir

Önce Siz Basltaniz Ve Kendinizde Buldunuz

diyorsunuz çocukca harketLerde buLunup üyeLeri forumdan böyLe uzakLastırırsınız ..

burası bir aiLe ortamı oLmak yerine küfür ediLen bir forum oLmus ..

Ara
CaNaT
Ne yapıyorsunuz siz neler oluyor burada ???

Azra sen ne yapıyorsun ??
Ara
EndLess
Sadece Heryerde Aynı..ınsana Saygı Duyarım..Gıderken.Yolun Acık oLsun..SmileSmileSmileSmile Bu Arada o yazddıgını Cozmustum..Anneme Bıle kufrederken ..Ben Annene SAygı Duyar ELınden oPerım.SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
rapunzel
olan oldu geç kaldın cnm ama hala bir umut bekliyorum senden CANAT...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:41 AM