:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Simdi Tam Zamani..
BiRiciGim
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s...G....
Sen...in G.... O ... C.... Y... I... Y....Big Grin

Banliyorsaniz Simdi Banlayin Artik Hic Birsey Umrumda DegilSmile
Hata Coktan Istemistim Ip Banda Istedim Olmadi Bak Simdi Bahane Oldu...
Cözün Bunu..
Isterseniz Küfür Olarak Istersenizde Baska Birsey Olarak Yargilayin Umrumda Degil..
Böyle Bos Kisilere Böyle CevapSmile

Evet Konu Oyunlar Bölümünde..
Bi Bahane Iste Banlamak Icin..
Ben Zaten Istiyodum Canata Yalvarmistim Banlayin Diye Morciveti Ikna Etmesini Istedim Etmedi..
Evet Banlancaksam Simdi Banlanayim Umrumda Degil Artik
Ha Söyledim Sey Nemi?
Cözen Cözmustur Isterseniz Küfür Olarak Algilayip Banlayin...
Billiyorum Yakismadi
Doldum Tastim Artik Yeter...
Böyle Bos Kisilere Böyle Bos Cevap Veriyom
Kinayabilirsiniz..
Istedinizi Diyebilirsiniz
Ama Artik Hic Birsey Umrumda Degil Terbiye Sinirimi Assam Bile..
Tek Pisman Olacagim Sey Canata Ercana Veremedim Sözü Tutmak Özür Dillerim Ercan Bi Kere Daha Hayal Kirikligina Uguradin Inan Istemezdim Ama Bardak Tasti Vidasida Cikti Artik..
Kendi Kendimi Sikayet Ediyorum...
Banlayin Beni Artik Kurtuluyum Bi Ip Ban Atin Hemde Hep...
Hic Acilmasin O Ban..
Belki Rahatsizlik Verdim Özür Dillerim....
Banlanmak Icin Söylemedim Bunlari Bardak Tasti Artik..
Münkünse Üyeligimde Sillinsin...
Firari Firtinanin Söyledi Bir Söz Vardi
Duyguz Dan San Bu Konuyu Coktan Editlerdin..
Eger Duygusuz Olmadisan Isin Yok Burda Duygusuzan Yerin Var
Ben Hic Bir Zaman Duygusuz Olamadim..
Bundan Sonrada Anlamsiz...
Marifetmis Gibi Tasimis Diyen Düsünlere Sözüm..
Marifet Aslinda Böyle Insanlarin Ne Mall Oldunu Kanitlamakti Eskiden Cok Umrumdaydi Kimin Hakimda Ne Düsündü Ama Artik Degil..
Gerekeni Yapin Lütfen Üyeligimide Sillin Münkünse Hak etmiyorum Artik Kalmayi O Olayda Olan Kisilere Bi Dip Not Sizden Korkmuyorum Yavrucuklar Korkmamda Ama Sizin Gibi Insanlarin Arasinda Olmak Anlamsiz Ve Degmez Anladim..
Gereken Yapilsin..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla böyle birşeye karşı çıkacağımı biliyorsun ben istemiyorum banlanmanı filan.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ne ya bunun açilimi Confusedmiley17:
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
banLanmak neden istiorsunki küfür edip duruorsunuz asLında yönetimin siz istemeden banLaması gerek ama madem cok istiorsun siteye girme oLur biter Smile

hakkınıZda ne hayırLı ise o oLsun..

güLe güLe
Ara
BiRiciGim
Ben Ta Bastan Belli Istedim Baska Olayda
Ama Banlanmamistim O Kadar Sikildimki Forumdan Ip Ban Istedim..
Girmesin Olur Biter Diyosun Ama Bazileri Beni Forumda Görmek Istedi Onlarida Kirmak Istememistim Ama Asti Siniri Artik..
Banlanayim...
En Hayirlisida Buymus..
Tesekürler Sana Güle Güle..
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Kendini Billmez Dengesiz Insanlara En Güzel Cevap Susmaktir..Wink

bak imzana negüzeL yazmıssın

küfüre küfürle cvp vermek küçülmektir bence

boşver sende susmayı dene

güLe güLe ..!
Ara
BiRiciGim
O Imzayi Terbiyemi Kayip Etmeden Önce Yazmistim Ama Inan Simdi Bu Salakca Yorumlari Ve Karsimdaki Bu Kisileri Görünce Kudurdum..
Ne Desen Haklisin Ama Benden Bu Kadar....
Sanada Güle Güle
Ara
CaNaT
Süpersiniz hepiniz birer harikasınız doğrusu...
Ayakta alkışlıyorum hepinizi kiminizin acizliğini ...
Susma taraftarı oldum hep. Birçok kez bu reeldede bu şekilde oldu sustum ben ama hiç bir zaman sustugum için kaybetmedim, kazandım. Çünkü yerinde sadece bir kez konuştum ve en son ben konuştum. Azra sana hiç bir şye diyemiyorum artık ... Boşa laf etmişim o kadar sana. Belki değişir diye ettim o lafıda . Oysa bunun bana hiç ibr faydası olmayacaktı tabiki...Ama anlatamadım demekki baız şeyleri ne demek istediğimi anlatamadım size ... Ben zayıf bir insan değilim çevremdeki herkez sessiz sakin olarak bilir tanır beni ve bir tek kişi dahi bana tek kelime laf edemez hiç bir konuda. Benim suskunluğum acizliğimden değildi hiç bir zaman... Size de susun dedim ama anlatamadım bunu malesef keşke anlasaydınız biraz beni ... Hanginize acıyayım ben inanın çok şaşırdım. Yada hanginize laf söliyeyim bu saatten sonra onuda bilemiyorum . Ne büyüğünüz büyüklük ettiniz ne küçüğünüz küçüklük ... Laf ile altta kalmayarak laf sokarak iyi birşeyler yaptıgınızı sanıyorsunuz belkide kimbilir. Aslında kendime acıyorum bazen bu kadar aptal olupta her insana altın gibi değer verdiğim için. hiç haketmedikleri halde. Olsun buda bizim zayıflığımız olsun...

Gitmek isteyen arkadaşlar yolunuz açık olsun
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Canatım bugün daha birşeyLer konustuk senLe biLiorsun Smile

üzüLme heaaaa biLiosun nabarım..!

gidenLerin yoLu acık oLsun iLLa ban aLıp gidecek deiLsiniz yha cekin gidin aLa aLa ya
kimseninde huzurunu bozmayın ..

Ara
BiRiciGim
Billiyorum Sana Dün Yeminde Etim Senin Kadar Bende Üzgünüm Ama Inan Ciden Yapamicam..
Sus Dedin Bana Ama Ben Sustukca Kendimi Yedim Yapamadim Özür Dillerim Kurtuluyorsunuz Benden Zaten Yetkileri Bekliyorum..
Onca Sey icinde Tesekürler Canat..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:45 AM