:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tw`Den iLqinç sözLr
çσкσ`ρяιη¢єѕ
[SIZE=4]Manken Aysu Baceoğlu : Şenay’ın (Akay) her zamanki kaprisleri. Son anda podyuma çıkmamak olmaz. Ben kendisine ne yaptım ki? Yalnızca travesti dedim!..

FOX'taki Magazi Mahkemesi'nde muhabir Deniz Akkaya'ya sordu
Muhabir : Peki sizce Hülya Avşar ünkümü ?
Deniz Akkaya : Bana göre Coca Cola şişesi neyse, Hülya Avşar da odur

32.günde KA-DER'in bıyıklı kampanyası tartışılıyodu . Bir KA-DER üyesi dediki :
" Meclis ' te 100 tane erkek milletvekkili varsa , 50' sinin kadın olması lazım!! "

PSV-Liverpool şampiyonlar ligi maçında spiker :
" Gerard , kendi düştü Gerard , kendi düşen ağlamaz !! "

Pazar günü Nihat Doğan'ın programında sürekli Doğan ' a canlı yayında süpriz yazıları geçiyordu vede şarkı söylerken stüdyoya İbrahim Tatlıses girdi . Herkes şok olmuştu başta Nihat Doğan . Hatta bu olay Nihat Doğan'a o kadar süpriz olmuştu ki yayın başından beri elinde duran kağıttan İbrahim Tatlıses için hazırlanmış soruları sormaya başladı ..

Seda Sayan'ın sunduğu Sabahların Sultanı programında haftanın konusu, kadınların fazla kilolarından kurtulma yöntemleriydi. Programa konuk olan Hülya Polat bir ayda 7 kilo vermesinin sırrını şöyle anlattı: "Her lokmaya kuma gözüyle bakın!"

Pazar akşamı Star TV'de yayınlanan Telegol'den bir diyalog:
Adnan Aybaba: Gökmen abi, sendeki bu Aziz Yıldırım düşmanlığnı anlamıyorum. Bari adam sana bir daire versin de eleştirme.
Gökmen Özdenak: Sen ne kadar dangalaksın ya?

Haber kanalı 24'ün cumartesi akşamı yayınlanan 21.00 haber bülteninde Balıkesir'deki maden göçüğü haberi veriliyordu. Alelacele hazırlandığı her halinden belli olan haberin seslendirmesinde şöyle denildi: "Üç işçiden dördü göçük altında kaldı!.."

"Allah bana değiştiremeyeceğim şeyler için huzur, değiştirebileceklerim için cesaret ve aradaki farkı anlayabilmem için akıl versin." (Alkole karşı büyük bir savaş başlatan Yalçın Menteş'in Kanal D Ana Haber'e verdiği röportaj sırasında söyledikleri.)

Teke Tek'te Prof. Ahmet Ercan, hayvan davranışlarına bakarak tahmin yapılabileceğini belirtip, "Jeofizik biliminin hayvanlarla ilgisi vardır" deyince, Fatih Altaylı soruyu yapıştırdı: "2225 yılında deprem olacağını hangi hayvandan öğrendiniz o zaman?"

Yunus Bülbül'ün ayrıldığı eşi ve büyük kızı, "Esra Ceyhan'la" programındalar. Büyük kız, "Babama Sezer Güvenirgil yüzünden ulaşamıyorum" deyince, Alihan devreye giriyor. "Babanın cep telefonunu bilmiyorsan sana numarasını vereyim de ara!"

İzzet Altınmeşe, D Magazin programına verdiği röportajında asalet üzerine muhteşem bir benzetmede bulundu: "Asil azmaz, bal kokmaz. Kokarsa eğer yağ kokar. Çünkü yağın aslı ayrandır. Bu dünyada saflığını, asaletini koruyan asla kötü görünmez!.."

ßnim kopTuum.:yikildim:
Bülent Ersoy, Mustafa Topaloğlu'na 50 bin YTL'lik hakaret davası açtı. Gerekçesi ise Topaloğlu'nun şu sözleriydi: "Aslında Bülent Ersoy dünyada çok büyük bir sanatçı olacaktı ancak önünü kestiler. Ona arkadan çok büyük destek lazım!.."
[/SIZE]
Ara
Son Noktam
yha ßunLar ParaLarı ßöLe KazaNıOLar ZatEN :S

Sen ßana ßaktın Sen Bunu Yaptın Sen Şunu Yaptın... bo$h yha

Yazık..!
Ara
ѕqρα кJмя
Topaloğlu iyi koymuş
Ara
AfrâsyâB
Topal komediydi yaaa Big Grin
Ara
bebiS
Dddddddd:::::
Ara
chuLsuzz péri!
"Her lokmaya kuma gözüyle bakın!" çoq super örnek vermis allahım yha Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
WagNeR
hemde büyük destekBig Grin
Ara
~uqqaLa~
sonuncu güzeldi zatn de Big Grin

Pazar günü Nihat Doğan'ın programında sürekli Doğan ' a canlı yayında süpriz yazıları geçiyordu vede şarkı söylerken stüdyoya İbrahim Tatlıses girdi . Herkes şok olmuştu başta Nihat Doğan . Hatta bu olay Nihat Doğan'a o kadar süpriz olmuştu ki yayın başından beri elinde duran kağıttan İbrahim Tatlıses için hazırlanmış soruları sormaya başladı ..

çk gzldi Big Grin
Ara
sudenaz
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinD:: komıqqqqqqqqqTongueTongueTonguesaol
Ara
PesmisT GirL
güzeLmiş..

teşekkürLer (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlqinç Sınav x) koMik xD cilghin 5 503 04-26-2009, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 02:12 PM