:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ke?ke yapmasayd?m dediginiz,pi?man oldugunuz ?eyler
CADII
arkan?z? d?n?p bakt?g?n?zda ke?ke yapmasayd?m,s?lemeseydim o kelimeyi dediginiz anlar varm? varsa bizimle payla??n.....

hayatta ki ke?keleriniz neler
Ara
PunisheR
hiç keşke demedim..sadece bir defa aslında..bi kızla çıkmasaydım demiştim çünkü sevmiyordum..sırf o beni seviyo diye onunla beraber olmanın yanlış oldugunu düşünmüştüm..ama keşke sayılmas..yaşandı ve bitti..o kadar..pişman diilim yani
Ara
crazy_carsma
benim öle oldu keşke sevmeseydim dedğim bi kere oldu ondada çok pişmanın sevdim die...
Ara
angel_n
bende keşke insanlara fazla değer vermeseydim dedim.en can birinden verdiğim değerin karşılığı kötü olunca Sad
Ara
ROSE
keşke bi insana gereğinden fazla değer vermeseydim çünkü gerçekten insaan ya kendini mafedio yada onu kaybedio haklı bi söz bide anlasalar verilen değerleri ama nerdeeeeeeeeeee ....SadSadSad
Ara
bY_mYtWeetY
ya bi kere sevdiğim bi çocuk wrdı ayrıLdıktaN soNra KEŞKEEE ayrıLmasaydım dedimm!!!!!(ama keşke keLimesini hiç sevmem aLLah söyLetmesiN)Smile
Ara
CADII
allah kimseye keşke dedirtmesin
Ara
cadım_
yasadıgım hıcbıseden pısman olmam
Ara
>As!_M€L€q<
benimde keşke tanımasaydım dediğim olduuuuuuu
kayıp_gölgeler
20'li ya?lar?mda sorsayd?n?z ke?kelerim ?ok olurdu ama son 2-3 senedir ke?ke demiyorum ??nk? biliyorum ki ya?anan herneyse yanl?? ya da hata da olsa ya?anmas? gerekir... ?nsana bir?eyler katar... Bende ?ok de?er verdi?im insanlardan k?t?l?k g?rd?m ama yine de insanlara de?er vermekten vazge?medim.

Ya?ad???n?z hi?bir?ey ya da ya?amad???n?z hi?bir?ey i?in ke?ke demeyin mutlaka ya?ayamad???n?z ya da ya?ad???n?z olaylar?n sizin dahi fark?nda olmad???n?z iyi yanlar? vard?r. Bizim i?in en iyisini ALLAH bilir.

Ke?ke demekle hi?bir?eyi geri getiremezsiniz ?nemli olan ayn? hatalara tekrar d??memektir.Ders ??karmay? bilmektir di?er t?rl? ke?ke ge?mi?e ba?l? ya?amakt?r. B?rak?n olanlar geride kals?n ge?mi?e ba?lanmay?n ge?mi?teki ke?keleriniz sadece gelece?e daha sa?lam ad?m atabilmek ad?na kullan?n.Confusedmiley20:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hiç gerçek aşkı buldum dediğiniz oldumu... Qetesh 39 2,737 09-02-2007, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:28 PM