:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Bana Geri Ver Yar! Korkuyorum Kendimden
chacy35
Sayende bana hiçbir acı koymuyor biliyor musun .. Kim gelimiş kim gitmiş umrum da olmuyor.. fark etmiyorum hayatımda olanları.. Ölümler bile acıtmıyor canımı gidişin kadar..
Ölümler mecburidir gitmek istenilmese bile sırası gelen elbet gider ve geride kalanı asla yalnız bırakmaz bir yerden hep izler ..
Ne dersin ölüm kadar gercekci olmayan gidişin içinmi bu acı çekişim.. Yada yaşarken ölüme mahkum ettigin icinmi ruhumun can çekişleri?
Mutluluklarımı , Hayallerimi , Sevinçlerimi beni hayata bağlayan ne varsa alıp gittin..
Yaşayacaklarım vardı benim yaşamak istediklerim..SebebiMoldun yar .. hayatıma maal oldun..

Beni ben yapan ne varsa alıp gittin.. şimdi kendimi yeniden tanıyorum .. şaşırtıyorum herkesi içimdeki nefretimle oysa bu ben degilim ..

Bilki YaR Sevilmekti tek derdim..

Gittin .. beni bir mayın tarlasının ortasında koyupta gittin .. ne yana adım atsam birilerini yaralıyor dilimdeki mayınlar.. Oysa bu ben degilim !! Ben söylemedim bunları kimseyi kırmak değil niyetim..!! Söylemek istiyorum kimse inanmıyor

HaKLıLaR..Ben Bile inanamıyorum KeNDiMe!!
Sen içimdeki sevgiyide kökünden kazıyıp kayıplara karıştın, sen Benide alıp kayboldun ..
Bedenimin sureti aynı ama geri istiyorum ruhumun kimliğini.. Nefretini geri çek YaR! Yakışmadı bana bu kin .. Acıtmak istemiyorum ben kimseyi acınmak istemiyorum YaR !

Bittigim Yetmezmiş gibi birde bitirmek istemiyorum!! ..

Gülmek isterken gözyaşıma bogulmak istemiyorum..
Yar geri çek nefretini benden .. sıkıldık biz birbirimizden yakışmadı bana bu kin bu nefret ..

Gülümsemelerimi geri ver YaR yakışmıyor yüzüme bu yapışan maske Kimseler sevmiyor beni bu halde..

Bende sevmiuyorum kendimi!!

Geri ver sevgilerimi yakışmadı bu nefret bana..

KoRKuYoRuMKendimden ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  insan sewdi?ini yerdenyere vururmu? birtanem affet beni... in_love_girl 3 772 04-13-2022, Saat: 08:01 PM
Son Yorum: wildfang
  ÖlÜr MÜydÜn Sankİ Sevsen Benİ Melek06 4 781 04-12-2022, Saat: 03:05 AM
  Sen Beni ?ld?r?yorsun Firari Fırtına 3 467 04-05-2022, Saat: 08:46 AM
  Nazlım, Niyazım, Namazım... Niye terk ettin beni? acemhe 4 1,202 03-08-2012, Saat: 08:13 AM
Son Yorum: acemhe
  *Korkuyorum sana alışmaktan ya gidersen...* büyülü_j0juk 5 2,774 10-10-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: iLKeR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:41 PM