:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nöbet Hatıяası(:
Aşksı@z
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yine bi fb - gs derbisi ve bis yine nöbetçiisSad
her maç günü olduu gibi yine gsliim(:
maçı isleyemicem die ex kupa kızı şimdiki lavinianın bana aldıı "çok tatlısın" teselli çikolatası

[url="http://img160.imageshack.us/img160/4176/03022008375oh7.jpg"]03022008375oh7.jpg[/url]

oy oy oy kim bu çirkin kız yaBig GrinBig GrinBig Grin bu kadar çirkin kızmı olurmuşBig GrinBig GrinBig GrinHehe yakaladım GS Forması almıcam demektirBig GrinBig Grin bu kadar tatlu kız olurmu ya çok tatlusun canum benimBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman aman ....ne güsel çıkmışsın kıs aşkumSmile
saol aşkımSmile
Ara
MaNeSiA
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oy oy oy kim bu çirkin kız yaBig GrinBig GrinBig Grin bu kadar çirkin kızmı olurmuşBig GrinBig GrinBig GrinHehe yakaladım GS Forması almıcam demektirBig GrinBig Grin bu kadar tatlu kız olurmu ya çok tatlusun canum benimBig GrinBig Grin
yemesler cnmSmile
o forma kışlım ben yaslık tişort istiormSmile
benim tanıdıım faruk sözünün eridir dönmes öleSmile

hem tatlı kıs tarifi benim için başka kim olcak böle tatlıSmile
Ara
Aşksı@z
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yemesler cnmSmile
o forma kışlım ben yaslık tişort istiormSmile
benim tanıdıım faruk sözünün eridir dönmes öleSmile

hem tatlı kıs tarifi benim için başka kim olcak böle tatlıSmile

Big GrinBig Grin demek sensin o ya hakkaten nöbette çektirdiğin resim çok tatlı çıkmış. çok şirinsin üstelikte. diğer dediklerini okuyamadımBig GrinBig Grin gözlüklerim yoktuBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin demek sensin o ya hakkaten nöbette çektirdiğin resim çok tatlı çıkmış. çok şirinsin üstelikte. diğer dediklerini okuyamadımBig GrinBig Grin gözlüklerim yoktuBig GrinBig GrinBig Grin
dellendirme beniBig Grin
formamı allllllllllllllllllllll
Ara
Aşksı@z
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dellendirme beniBig Grin
formamı allllllllllllllllllllll

Big GrinBig GrinBig Grin kıyamam yaBig GrinBig Grin bir gün mutlakaBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
o gün 2008 yılı içinde dimiBig Grin
Ara
chatlaq
üstünDéKi süpéRConfusedmiley20:
çok tatLı çıkmıŞsıN =)
Ara
MaNeSiA
utandırmaın ülem beniBig Grin
Ara
MaNeSiA