:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msn Space'de Müzik Dinletme / Çalma
*Asİ-yÜrEk*
Msn spaces alanınıza girdekten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin yanına &powertoy=musicvideo kodunu yapitiriyoruz ve enter tuşuna basiyoruz.Sonra sayfanın sağ tarafinda olan Customize tuşuna tikliyoruz..
Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modüles butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.
Bu aşamadan sonra sayfanın sağ tarafında bulunan Save butonuna tıklarsanız oluşturmuş olduğunuz Windows Media Player’ın ayar penceresiyle karşılaşacaksınız.
Bu aşamada ise URL yazan kısma aşağıda belirtilmiş uzantılardan birine sahip görüntülemek istediğiniz video veya dinletmek istediğiniz parçanın linkini yazın ve ardından Save tuşuna basın.
- MSN Spaces, MSN'in verdiği ücretsiz bir hizmettir... Yararlanabilmek için .NET Passport'a kayıtlı bir hesabınızın olması yeterli... (@hotmail.com, @msn.com vs...)- MSN Messenger kişi listenizde bazı arkadaşlarınızın isimlerinin yanında sarı bir yıldız sembolü görmüşsünüzdür... Bunun anlamı o kişi spacesini güncelliyor demektir.

Alıntıdır.
Ara
gnc_fb
yaa hüseyinabi &powertoy=musicvideo nereye yazıyoruz anlamadım:S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Be Msn Için Forum Için Ayri.
Ara
neşe neşe neşe
bn bu yazıyı göremedim:S
Ara
nurcan_sagopa
BhenDe anlamadıM yha ..!! :S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Daha ayrıntılı anlatamam arkadaşlar bende başka bir yerde buldum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  oturum acan kiside muzik calsin :) soyle 1 620 04-11-2022, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn Space'de Muzik Dinletme (görüntülü anlatım) kendim yaptım;) yaraliyureq 4 718 04-11-2022, Saat: 09:01 AM
  MsN Space için saatler üstelik .swf (Herşeyiyle Anlatım) >As!_M€L€q< 15 1,081 04-10-2022, Saat: 04:42 PM
  MSN ile (STEREO) ?ald???n?z mp3'? dinletme :)?ok g?zell soyle 3 554 04-04-2022, Saat: 09:35 AM
  ***msn Space Hakkinda Her ?ey*** eRCi 7 776 04-03-2022, Saat: 02:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 01:23 PM