:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herkese uyusss oluyom
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşım ben arkamda yönetim var edasında davranmıyorum kimseyide kırmak istemiyorum senide kımak istemiyorum bak lütfen özellikle senden rica ediyorum hiç tartışma başlamasın şurada kardeş gibi geçinelim ne dersin kardeş gibi geçinmek varken birbirimizi kırmayalım olur mu?
Ara
rapunzel
olur bnm için problem yok benim kimseyle alıp veremediğim yok zaten beni tanıyan tanıyor.seni tanımıyorum zaten sana sinir olmam içinde bir neden yok.okWink
Ara
EndLess
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur bnm için problem yok benim kimseyle alıp veremediğim yok zaten beni tanıyan tanıyor.seni tanımıyorum zaten sana sinir olmam içinde bir neden yok.okWink

Bu kıza bu yuzden bayılıyorum zatyen ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tamam anlayışın için teşekkürler.tanıyorsun beni ama eski nickle girmiyorum.Çünkü ben seni tanıyorum.
Ara
Masal_yuzLu
Size bakınca Gençliğimi Hatırladım Big GrinBig Grin

yaşlandım artık Tongue

yada Yemini bozdurmiyim Big GrinBig Grin
Tongue
Ara
rapunzel
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu kıza bu yuzden bayılıyorum zatyen ben Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

cnm bende sana bayılıyorum Cool
Ara
BiRiciGim
Benim Yaptim Yoruma Kimse Karisamaz Ne Sen Nede Savundun Kisi..
Umarim Anlasilmisdir Bu Konuyuda Bu Son Cevapim Sizden Korktumumdan Degil..Korkamda Zaten Sizlerden..
Ercanin Hatrina Hadi Yollunuz Acik Olsun Sizin Gibilere En Güzel Cevap Susmak Ve Ben Onu YapicamSmile
Ara
EndLess
ıyıde canımm benım sana ters cvp veren kıms eyokkı sen konununn ne anlattıgını bılemeden satstın sonra kendı kendıne olay yarattın sımdı sucu bıze atıyosun..

Ben kımseyle satasıcak drumda degılım kı satasmak gıbı bı nıyetımde yoktu olsaydı satasırdım ama suanda kendımden basksını dusuncekhalde dıgılım..SmileSmile ayrıca sana korktun dıyende yoktu benım msjlarımı ıyı oku.ç...SmileSmile)

haa su sızın gıbılere derken benı ıyı analız et..SmileSmile yuz kısı ıyı deyıp bı kısı kotu dıyosa sorun bende degıldır..SmileSmileSmile
Ara
rapunzel
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim Yaptim Yoruma Kimse Karisamaz Ne Sen Nede Savundun Kisi..
Umarim Anlasilmisdir Bu Konuyuda Bu Son Cevapim Sizden Korktumumdan Degil..Korkamda Zaten Sizlerden..
Ercanin Hatrina Hadi Yollunuz Acik Olsun Sizin Gibilere En Güzel Cevap Susmak Ve Ben Onu YapicamSmile

"En Güzel Cevap Susmak"
derken bile konuşuyorsun madem senin yaptığın yoruma kimse karışamaz sende benim yaptığım yoruma karışma.rahatsız mısın sen ya????
Ara
ѕqρα кJмя
ve sözlerimiz Reha Muhtardaaaa Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cok uyuz oluyom RaPPeR_EFSANE 26 1,706 09-06-2008, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: casus021
  uyusss oluorummmm qı@cı@kshey 11 734 04-30-2008, Saat: 06:33 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  uyuz oluyom küçükken... AfrâsyâB 68 1,991 12-11-2007, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  uyus oluyom...:@ mavis_vbulletin3_import7619 21 1,175 09-25-2007, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: iLLeth.!
  uyus oluyom iştee napıyıımm ceylan gözlü1 10 774 09-14-2007, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: orjin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:30 PM