:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herkese uyusss oluyom
*Asİ-yÜrEk*
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Szı Nıyen Her Konuya CeLALLEnıp AtLıyosunuz kı..SmileSmileSmile

Haa YıLmaz Abının konuya GeLınce Bılmedıgınız SeyLe rHakkında Sakın Yorum Yapmayın..SmileSmileSmileSmile

Sözlerine biraz dikkat edermisin Kartal bak sen ne dersen de ben istediğim konuya yorum yazabilirim senin istediğin konuya yazabildiğin gibi bu hakkıda kimse kısıtlayamaz çünkü yönetim bu hakkı vermiş.
Ara
PCKoPaT
Allah aşkına yaaBig Grin

Gene mi tartışıyorsunuz sizBig Grin
Âh be.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Pckom duydun mu nolmus Confusedmiley17:
Ara
PCKoPaT
Nolmuş Big Grin
Âh be.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Arda Sevgilisiyle yakalanmis Big Grin Confusedmiley17:
Ara
iLLeth.!
bnde uyus oluom herkese..Big GrinBig GrinD
Ara
CaNaT
Kilitlerim konuyu sizide içerde bırakırım çıkartmam dışarıya ona göre
Anlaşıldımı
Ara
rapunzel
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Senin her konuya atladin gibi bizde atladikSmile
nede olsa burasi bir forum paylasim platforumu konu acilmis bizde yorumuzu birakdik.
hem bu seni ilgilendirmezki..
konuyu billmekle alakasi yoktu eger konuyu anlamis olsaydin böle yazmazdin hem herkez neriye mesaj yazicagiyla özgür buna sen karisamasinSmileSmile

evet karışır konu benim konumsa ve seni ilgilendirmeyen bir konuda üstüne alınırsan benim yakınım olarak bu konuda istediğini yazabilir.bana istediğini yazabilirsin seni sallamam bile ama kartal hakkında yazdıklarına dikkat et.merak bişey yapabileceğimi düşündüğüm için ....
Ara
rapunzel
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sözlerine biraz dikkat edermisin Kartal bak sen ne dersen de ben istediğim konuya yorum yazabilirim senin istediğin konuya yazabildiğin gibi bu hakkıda kimse kısıtlayamaz çünkü yönetim bu hakkı vermiş.

niye her olayı arkanda yönetim var edasında davranıyorsun.burası okul değil cnm ya Big Grin
elbette bazı kurallara uyman gerekir ama bu kuralları yönetim verdiği için değil senin bunları doğru yapman gerektiği için Wink
Ara
rapunzel
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kilitlerim konuyu sizide içerde bırakırım çıkartmam dışarıya ona göre
Anlaşıldımı
tartışma yok ama gürültüye devam Big Grin
çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı yönetimden özür dileriz Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cok uyuz oluyom RaPPeR_EFSANE 26 1,706 09-06-2008, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: casus021
  uyusss oluorummmm qı@cı@kshey 11 734 04-30-2008, Saat: 06:33 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  uyuz oluyom küçükken... AfrâsyâB 68 1,991 12-11-2007, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  uyus oluyom...:@ mavis_vbulletin3_import7619 21 1,175 09-25-2007, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: iLLeth.!
  uyus oluyom iştee napıyıımm ceylan gözlü1 10 774 09-14-2007, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: orjin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:42 AM