:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ Yargıç, Iyiki Varsın ♥
BiRiciGim
evet güzelim öle herkesin zevki ve hoslandi seyler farklidir
ayyyyy evet tatlim cok komikgizz demiSmile o kadar komikizki sende bakip bize cevap verme geregi duyuyorsun sonsuz tesekürlerrSmile
burda seninleden polemege girmicem cünkü gerek duymuyorum herkez anlamistir zaten...
tekrardan dogum günün kutlu olsun yilmazSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyy çok komiksiniz...anlayana....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bu arada konu dağıldığı için başta yargıçtan sonra konuyu açan arkadaştan özür dilerim...

hişşşt biraz sakin olsana arkadaşımız sana gülmemiş neye alınıyorsun dikkatli ol Serhata gülmüş üstüne alınma herşeyi ve sakin ol sana yakışanı yap.
Ara
YARGIÇ
Evet sevgili dostlar biraz geçte olsa ben geldim;
doğum günüm bugün ilginç biraz benim için uzun süredir yaşamadığım stresleri yaşıyorum Smile
konu içerisinde herkes dilediğince eğlenmiş buda tabiki benim için çok güzel yazılan son mesajlar hariç.Forum kurallarına uymamak bir yana benim için açılan bu çok özel konu içerisinde tartışılmayı kendine yakıştıran arkadaşlar varsa lütfen devam edin...

başta sevda yürekli olmak üzere bugünümü unutmayan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum beni fazlası ile mutlu ettiniz.

Serhata gelince onun için söyleyeceğim tek şey şu;

delinin biri (pashcam) bi kuyuya taş atmış diğer deli (rapunzel ) ona uymuş kırk akıllı çıkaramamışBig Grin

ama doğum günümdede böyle keyifli olmanız ve eğlenmeniz tabiki benim için güzel bir şey anlatılamayacak duygular...

Vallahi bu düşünceli hallerinize söyleyebilecek fazla söz bulamıyorum beni fazlası ile mutlu ettiniz hepinize bütün yüreğimle teşekkür ederim.

Bu arada kimse birbirine kötü bir söz söylemezse sevinirim.Yönetici olarak değil bugün doğum günü olan bir dostunuz olarak rica ediyorum..

Sevgilerimle...
Ara
rapunzel
umarım bu iyi yürekliliğin her zaman devam eder.bu yüzden seni seviyorum Wink
Ara
BiRiciGim
Hosgeldin Tekrardan.
Evet biseler oldu bazi arkadaslar durumu yanlis anlamis iste olabilir..
Dogum günün tekrardan kutlu olsun 3 kutluyusum olduBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
oooooo Yılmazz abiii doğum günün kutluuu olsunnnnnnnnn (:

nice yıllara Wink
Ara
MasaL_perisi
mutlu Yillar Yargiç
herşey Gönlünce Olmasi Dileklerimle..
Ara
rapunzel
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mahallenın Delısınden Sana Kucak Dolusu Sevgı yoluyorum Canım Benım
rapunzelcım bu kadar Kızıcagını Bılseydım oyle yazmazdım.. Ozur dılerım...
sana kızmadım cnm elbetteki gerçekleri çünkü ikimizde biliyoruz ortada birşey yok zaten.;Wink
Ara
MorciveT
Yılmaz'ım her gördüğümde sırıtan dişlerin ve gözlerinle msn'ime ayrı bi güzellik katıyosun kardeşim. Her ne kadar saçındaki joleden yakın olamasamda sana, uzaklarda sevdiğim bir dostun varlığını biliyorum. İyiki doğdun LAN Smile
Ara
Masal_yuzLu
İyiki doğdun

yakışıklı kardeşimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyiki doğdun ONAÇ Xesar 8 960 02-03-2014, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: onaç
  İyiki doğdun MAvişben :D ZencefiL 15 1,340 06-11-2011, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: acemhe
  iyiki doğdun Leader sıla 9 1,097 05-26-2011, Saat: 10:01 AM