:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı
sudenaz
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Amin darısı başına Big Grin

dalgamı gecon ya nese ısallhSadSadSadSad:boo
Ara
sudenaz
ya burasıda canata kıs bulma sayfası osunBig GrinBig GrinBig Grin kuşumun mürüfetını göremeden ölüjemTongueTongueTongue
Ara
BiRiciGim
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne etcen sevgiliyi kısss
sen iyisi bi köpek bul..Big Grin
köpekler erkeklerden daha sadık dırlar
yalnız dikkat et ısırmasın seni köpegin ısırması
erkeginkinden daha acı veriyo janjan benden
sölemesi ati abi sölemedi demeee......Smile

oyy oyy oyy Atilla abim konusmussBig Grin
Ve Cokta Dogru DemisBig GrinTongueTongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya burasıda canata kıs bulma sayfası osunBig GrinBig GrinBig Grin kuşumun mürüfetını göremeden ölüjemTongueTongueTongue

Allah gönlüne göre versin sudenaz ne diyebilirim ki kardeşim.
Ara
iLLeth.!
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende sana diiim ozamn seni en iii diedorA
muratım korur onun kanatları altına gir korkma
kimse sana elişemesss janjan...Smile

abi bNi meleğe benzettin galiba..:eek::eek::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama omaskı janım sende herkese acık kapı bırakıon fırlama...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinbak emınsın dımı sonra muyatt yemesın sanaBig Gringerci sana kıyamas oTongueTongueo korucakyaBig Grin

alsammı acaba...TongueTongueTongue

Ben teklifimi yaptım karar senin kim yerse yesin ama boğazında kalırım haberi olsun yiyeceklerin Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
TutkuM
sudem balım yaff ne yapcan sevgiliyi canım benm Smile
sana sevgili yasaklıom haberin olsun duymayım bidaaa haeBig Grin
Ara
sudenaz
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sudem balım yaff ne yapcan sevgiliyi canım benm Smile
sana sevgili yasaklıom haberin olsun duymayım bidaaa haeBig Grin

allhım sana cop sefom sen ne dersen oooooo afde kalmaya rasıtyım sen ol yanımda sadece senı cok sefom senı cok sefom senı cok sefommmmmmmm coggggggggggggTongueTongueTongue:$:$Confusedmiley14:Confusedmiley14:cok ösledımmmmmmmmm

kusum bag creatureyı aldım Big GrinBig GrinBig Grin:S ama yasaktı ...cıgnenemek ıcın konulmasmı onlay hoy hoy dımam dımam beklıcem kalcam efdeBig GrinBig Grinsen ne dersen ooo
Ara
sudenaz
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben teklifimi yaptım karar senin kim yerse yesin ama boğazında kalırım haberi olsun yiyeceklerin Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

aldım gitti beaBig GrinBig GrinBig Grin efde yardım edersın anneneBig GrinBig Grin yanı annemeBig GrinBig GrinConfusedmiley14:Confusedmiley14: ihiTongueTongueTongue
Ara
TutkuM
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aldım gitti beaBig GrinBig GrinBig Grin efde yardım edersın anneneBig GrinBig Grin yanı annemeBig GrinBig GrinConfusedmiley14:Confusedmiley14: ihiTongueTongueTongue

:hayir::hayir:balım ne dedim ben yafff hayır kimsei almıon dımam mı :kizgin:
dımam annene yardımcı al Big GrinBig Grin akıllı sudem Smile balım bende seni sefiom Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,308 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 413 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 410 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 972 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,175 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:57 AM