:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı
sudenaz
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne etcen sevgiliyi kısss
sen iyisi bi köpek bul..Big Grin
köpekler erkeklerden daha sadık dırlar
yalnız dikkat et ısırmasın seni köpegin ısırması
erkeginkinden daha acı veriyo janjan benden
sölemesi ati abi sölemedi demeee......Smile

yog benı duygusuz korurBig Grineger uyus bırı oluosaBig GrinBig Grinhem ne köpegi korkarım ben nnn ...nese eger uyus benı üscek bırı oluysa sız duygusuz erkeklerı olayak haddını verırsınıBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yog benı duygusuz korurBig Grineger uyus bırı oluosaBig GrinBig Grinhem ne köpegi korkarım ben nnn ...nese eger uyus benı üscek bırı oluysa sız duygusuz erkeklerı olayak haddını verırsınıBig GrinBig Grin

bende sana diiim ozamn seni en iii diedorA
muratım korur onun kanatları altına gir korkma
kimse sana elişemesss janjan...Smile
Ara
CReATuRE
Yakışıklımıyım bilmiyorum ama serseri değilim SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Bak kısmetin karşında duruyo kaç zamandır sen görmüyosan akder ne yapsın SmileSmileSmileSmileSmile
CaNaT
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa aman tanrım yeter artık benıdme bi sefgılım osun ıstıorum ama dogru düsgün biri yakısıklı olupta serseri olmucak ama ne buluysa öle buluo:Shanım efledıda omasın ama serseride agır gelır bana uf ufff caantım(erjanım)kır zincirlerını ızın ver artıkda bı sefgılı yapim hatta sen bısı bas gös etBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

not:esprıyle karısık he güsel yorum yapınSad

ya seyyy uf bende ıyıce kuruntu oldu:S:S:SBig Grin cevremdekı herkesde masallh cıfter cıfter sefgılıAngryuf ufBig Grin yasık valla

Verdim gitti yaw Big Grin tmm bulucaz sana bişiler takma kafana Benimde canıma tak etti artık yaw. Seni böle tek takılırken görünce içim parçalanıyor Big Grin Tamam hem sana hem bana yapıcaz bişiler Big GrinBig GrinBig Grin

Şimdi o zaman erkek adaylar sağ tarafa kız adaylarda ( benim için tabi Big GrinBig Grin ) sol tarafa bir boy bir portre resim yaşını burcunu saç rengini göz rengini ten rengini boyunu kilosunu doğum yerini doğum tarihini en sevdiği şeyi en sevmediği şeyi hobilerini fobilerini yazsın kazanan alsın bizi yaw Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa aman tanrım yeter artık benıdme bi sefgılım osun ıstıorum ama dogru düsgün biri yakısıklı olupta serseri olmucak ama ne buluysa öle buluo:Shanım efledıda omasın ama serseride agır gelır bana uf ufff caantım(erjanım)kır zincirlerını ızın ver artıkda bı sefgılı yapim hatta sen bısı bas gös etBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

not:esprıyle karısık he güsel yorum yapınSad

ya seyyy uf bende ıyıce kuruntu oldu:S:S:SBig Grin cevremdekı herkesde masallh cıfter cıfter sefgılıAngryuf ufBig Grin yasık valla
Tam beni tarif etmişsin ama sahibim var benim Big Grin
yazık ya buda genç canı çeker işte Tongue
geç olsunda güç olmasın Smile
Ara
sudenaz
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende sana diiim ozamn seni en iii diedorA
muratım korur onun kanatları altına gir korkma
kimse sana elişemesss janjan...Smile

dımammmmm koyusun madem:Sama o kusucuk kabul etmeski koruma teklıfını benden besmıs durumdaBig GrinTongueTongueSadConfusedmiley16:
Ara
sudenaz
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yakışıklımıyım bilmiyorum ama serseri değilim SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Bak kısmetin karşında duruyo kaç zamandır sen görmüyosan akder ne yapsın SmileSmileSmileSmileSmile

ama omaskı janım sende herkese acık kapı bırakıon fırlama...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinbak emınsın dımı sonra muyatt yemesın sanaBig Gringerci sana kıyamas oTongueTongueo korucakyaBig Grin

alsammı acaba...TongueTongueTongue
Ara
sudenaz
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Verdim gitti yaw Big Grin tmm bulucaz sana bişiler takma kafana Benimde canıma tak etti artık yaw. Seni böle tek takılırken görünce içim parçalanıyor Big Grin Tamam hem sana hem bana yapıcaz bişiler Big GrinBig GrinBig Grin

Şimdi o zaman erkek adaylar sağ tarafa kız adaylarda ( benim için tabi Big GrinBig Grin ) sol tarafa bir boy bir portre resim yaşını burcunu saç rengini göz rengini ten rengini boyunu kilosunu doğum yerini doğum tarihini en sevdiği şeyi en sevmediği şeyi hobilerini fobilerini yazsın kazanan alsın bizi yaw Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

vuv:Snaptın erjanımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin sımdı konuyu kılıtlıcekler:yikildim::kop:iyice izdivac duygusuza döndüBig GrinBig Grinhakket böle bi bölüm actırsakya dıyomusum:teytey::yikildim::hayir:
Ara
sudenaz
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tam beni tarif etmişsin ama sahibim var benim Big Grin
yazık ya buda genç canı çeker işte Tongue
geç olsunda güç olmasın Smile

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin allh osaman sana sahıbıne bagıs etsinTongueConfusedmiley20::kucak:
Ara
AfrâsyâB
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin allh osaman sana sahıbıne bagıs etsinTongueConfusedmiley20::kucak:
Amin darısı başına Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,307 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 413 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 410 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 972 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,175 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:18 AM