:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suan annen napıyo.....:D
BiRiciGim
Benim Annem Suan Kendi EvindeSmile
Ara
AfrâsyâB
tmm da napıyor azra Big Grin
Ara
sudenaz
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim Annem Suan Kendi EvindeSmile

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin hoy hoy yesınlerBig GrinBig Grin menım annem suan kendı efınde dermıste...napıo pekı mesele benum annem uyuyo kıskannnnnnBig GrinBig Grin:$Confusedmiley14:
Ara
iLLeth.!
bana kıs istemee gitti..Big GrinBig GrinD
Ara
BiRiciGim
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin hoy hoy yesınlerBig GrinBig Grin menım annem suan kendı efınde dermıste...napıo pekı mesele benum annem uyuyo kıskannnnnnBig GrinBig Grin:$Confusedmiley14:
dur ariyimda sorayim napiyomusBig Grin niye kiskaniyimBig Grin öle huyum yokturBig Grin perde asiyomussBig GrinBig GrinTongue
Ara
sudenaz
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana kıs istemee gitti..Big GrinBig GrinD

Confusedmiley21:YA BENUMSUNN YADA KARA TOBRAGIN OqadaR...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
sudenaz
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur ariyimda sorayim napiyomusBig Grin niye kiskaniyimBig Grin öle huyum yokturBig Grin perde asiyomussBig GrinBig GrinTongue

he dımam ınsan yardıma gıder perde asarken düscek allh korusun yorulmustur hoy hoy teseme kıyamam ben ona benmı gidiyim yardıma kızı varken heBig Grin:$Confusedmiley14:
Ara
AfrâsyâB
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur ariyimda sorayim napiyomusBig Grin niye kiskaniyimBig Grin öle huyum yokturBig Grin perde asiyomussBig GrinBig GrinTongue
Git yardım et ne biçim evlatsın hoh Big Grin Tongue
Ara
iLLeth.!
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley21:YA BENUMSUNN YADA KARA TOBRAGIN OqadaR...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

hoh hoh torpaaı tercih ederim..TongueTongueTongueBig GrinBig Grin
Ara
sudenaz
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Git yardım et ne biçim evlatsın hoh Big Grin Tongue

dam üstüne bastın ayagının kaldırrr.............Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin hadi duygusuzca anneye yardıma gıdıokBig GrinBig Grin bu naylon efladın yardım etcegı yog

not:abımede naylon eflat dıomBig Grin cok yag yapıo bısımkılere en cok onu sefıolar ama nedense hiç bişi yabmıoBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞuAn HaNgİİ $aRkIyII dİnLiYoRsUnNN ?? cik_cik 9 483 04-10-2022, Saat: 01:00 PM
Son Yorum: wildfang
  şuan cebinizde kaç para war ?? lover 40 1,492 04-09-2022, Saat: 02:33 PM
  Şuan Ne YiYorSun....? €BeRimSin 152 7,053 04-09-2022, Saat: 02:08 AM
  Şuan Ne Dinliyorsunuz ? Firari Fırtına 7,540 114,828 04-04-2022, Saat: 03:48 AM
  Şuan Ne Düşünüyorsunuz ? Firari Fırtına 2,081 33,708 04-04-2022, Saat: 02:57 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:44 PM