:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birz DEgiŞk Ama....! bkin Bİ
çσкσ`ρяιη¢єѕ
3. reSm gzel =))
Ara
lazmurat
:boo
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yakısmıs saçlar hiç görünmüon rize sokaklarındaBig Grinyada kaç kere yanındna geçiom ruhumus duymuoBig Grin

ne yaparsn oyle ona buna bakan erkk degilm drr Confusedmiley21: dogaldrrrr ama artik ist dayim goremzs,nnnn Confusedmiley20:
Ara
lazmurat
Yorum İÇin SaGolnun ALlah sizde Sevdiklerinize BagişlasiN.....
Ara
_BarBie_
Murat, Forumda ilk resmini gördüğüm günle bugünü kıyaslıorumda arada dağlar kadar fark var..Tongue Aştın kendinii deişiklik ii geldi sana..Wink Rabbim sevdiklerine bağışlasın seni..Güzel resimlerSmileSmile
Ara
lazmurat
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Murat, Forumda ilk resmini gördüğüm günle bugünü kıyaslıorumda arada dağlar kadar fark var..Tongue Aştın kendinii deişiklik ii geldi sana..Wink Rabbim sevdiklerine bağışlasın seni..Güzel resimlerSmileSmile

sagoll bkim ilkkez senden dogru durus yorum yaptinnn aferimmm:$
Ara
_BarBie_
Sen doğru bir resim eklemişsin bende doğru bir yorum yaptımTongue Dost acı söyler..Ne görüorsam onu söylüordum yanlış anlama..Wink
Ara
lazmurat
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen doğru bir resim eklemişsin bende doğru bir yorum yaptımTongue Dost acı söyler..Ne görüorsam onu söylüordum yanlış anlama..Wink

way yesinler ne dİYmmm Confusedmiley14: senden bi resm koyda biz yorum yapalimmm:pisik:
Ara
_BarBie_
Resim koyarsam yer yerinden oynar Tongue Prensip meselesi ben resim falan koymam..SmileSmile Msn de bile pek koymuorum..SmileSmile bilen bilio reklam yapmaya gerek yokTongue Tongue Yanlış anlama şaka yapıorum heaBig Grin
Ara
bebiS
evet saç çok hoss ... davut güloğluna bension aklıma geldi bi an :S
Ara
lazmurat
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet saç çok hoss ... davut güloğluna bension aklıma geldi bi an :S

Allah korusun bnzetecek biri mi yok Bööö .....:pisik: sagol yorum içinnnn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  08 Aralık 2007 yeni yaniii birz yaşlandik lazmurat 23 1,002 01-01-2008, Saat: 04:19 AM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 03:15 AM