:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler "YETER ARTIK" dedi
CaNaT
Erkekler yeter artik dedi ve kadınların kendileri hakkında merak ettiklerini cevapladı. İste erkekler ve sorular!

Eğer erkekler Mars'tan, kadınlar da Venüs'ten geldiyse, her iki cinsin de birbirlerini anlamak için harcadıkları zamana şaşmamak gerekir. Gezegenlere yârdim etmek için erkeklerin şaşırtıcı davranışlarına karşı, en çok sorulan 5 soruya, bir erkek gözüyle samimi yanıtlar.

1- Neden erkekler herzaman çok kötü bir dinleyicidir?

Bu ebetteki bizim kötü bir dinleyici olmamızdan kaynaklanmaz. Siz, bize ilgimizi çekecek şeyler anlatırsanız, masala spor, aaaa ya da kalbimizle ilgili herhangi bir şey, sizi can kulağıyla dinleyeceğimize emin olabilirsiniz. Fakat lütfen, bu anlattıklarınızı bir spor programını izlerken, ya da gazete okurken anlatmayın. Konu diğer olaylara geldiğinde ise moda, diet, yeni arkadaşınızın erkek arkadaşı gibi, kafamızı sallamamız, hırıldanmamız ya da dinliyormuş gibi yapmamızı gayet doğal karşılamalısınız çünkü sizi dinlemediğimizi açıkça söylersek, eminiz bize en az bir saat dargın kalabilirsiniz. Eğer bazı şeyleri değiştirmek istiyorsanız, iki yolunuz var: ya konuştuğunuz zaman sizi dikkate almamız için doğru zamanlamayı yapın ya da seçtiğiniz konuları biraz daha düşünerek konusun. Bu arada dedikodularınızı da kız arkadaşlarınıza saklamayı unutmayın

2- Sevgilimi nasıl daha sevecen bir erkek haline getirebilirim?

Bu soru, kadın ve erkek varolduğundan beri sorulan bir sorudur. Fakat bu sorunun tam olarak cevabinin bulunmadığını da belirtmek gerekir. Ama bizim bir tavsiyemiz var, eğer bir erkeği sevecen yapmak istiyorsanız, su teoriyi unutmayın "Erkekler bir köpeğe benzer" ve bize, bugüne kadar dünyaya gelmiş yeni bir köpek türü gibi davranın. Ona sevgi göstermeye zaman ayırın. Mesela, onu arkadan kucaklayın. Siz ona sarıldığınızda, güldüğünü göreceksiniz. Kulağına onu bastan çıkartacak şeyler fısıldayabileceğiniz gibi, Pazar günü bütün gün spor programlarını seyredebileceğine, sizden tek bir şikâyet duymayacağına söz verin. İlk baslarda bu davranışlarınıza alışmakta zorlansak da sonunda, buna alışacağımızı unutmayın. Sakin ilişkiniz hakkında konuşmaya öncelik tanımayın, ilk önce bu tavsiyeleri deneyin ve sabırlı olun.

3- Erkekler kadınların zor olmasından hoşlanır mı?

Eğer bu doğru olarak yapılırsa, evet biz erkekler, elde etmesi zor olandan her zaman hoşlanmışızdır. Bu, bizim yapımızda var. Önemli olan, bunun dengesini ayarlamakta. Kaçan kovalanır unutmayın ve biz kovalayan taraf olmaya bayılırız. Bu çok antika bir senaryo gibi görünebilir, ama unutmayın sadece yemi atmanız yeterli. Bu arada bir ümit ışığı olduğunu da göstermeyi ihmal etmeyin.

4- Neden erkekler eski kiz arkadaslari hakkinda konusmazlar?

Hayır, erkekler eski kız arkadaşları hakkında konuşmazlar değil, sadece onlar kadınların eski erkek arkadaşlarından konuştuğundan daha az konuşurlar. Asil olay sudur, her ilişki iki tarafında ellerini kana bulamasıyla biter. Anlayamadığımız neden bunu öğrenmeye ihtiyacınız olduğu? Bilmeyi istediğiniz sadece bir kelime var o da erkek arkadaşınızın, daha önceden bir mazoşistle beraber olduğu.

Eski ilişkiler hakkında soracağınız en mantıklı sorular ise:

1- Onunla, kaç yıl önce beraberdin?

Eğer ayrılamamışlarsa, bu sizi araya giren kadın yapabilir. Eski sevgili daha düne kadar eski değilse, kendinize sormanız gereken soru, kız arkadaşını aldatan biriyle birlikte olup, olamayacağınızdır.

2- İlişkiniz neden bitti?

Eğer, "O bir deliydi" derse, hemen topuklamaya başlasanız iyi olur, sakin yürümeyin ve arkanıza bakmadan koşun. Sizin sinirlerinizi bozacak eski bir sevgiliyle uğraşamazsınız herhalde

3. Erkekler kadınların cinsellikle ilgili konuşmasından hoşlanır mi?

Bu, sizin ne istediğinize bağlı. Bizim için, sizi tatminden daha çok istediğimiz bir şey olamaz. Eğer bu konu hakkında bizim bilmediğimiz bir şeyler biliyorsanız, yani daha kısa sürede orgazm olmak gibi, söyleyin. Bağırın, kulaklarımız açık sizi dinliyoruz!
Bu konular hakkında konuşmaya utanıyorsanız ya da sevgilinizi kırmaktan çekiniyorsanız, neden kendinizi başka türlü ona tanıtmıyorsanız? Yada ilk adimi siz atıp değişik bir şeyler denemiyorsunuz? Daha sonra ona ne düşündüğünü sorabilirsiniz. Belki bu onu utandırabilir fakat bu ona yaratıcı olması içi yeşil ışığı da gösterebilir.

ERKEKLERIN ZOR ANLARI

Batili hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir yazının çevirisi var.

İnsan bu tür yazıları okuyunca ister Türkiye'de ister didarda olsun ne kadınların nede erkeklerin farklı olmadığını kolayca görebiliyor. Onlar bizim tatlı belalarımız, bizde onların iflah olmaz ve düzeltmek için hayat boyu uğraşacakları erkekleriyiz

Ve "Erkekler için cevaplanması en zor 5 Soru":

1) Ne düşünüyorsun?
2) Beni seviyor musun?
3) Şişman mı görünüyorum?
4) Sence o benden daha mı sevimli?
5) Ben ölsem ne yapardın?

Bu soruları zor kılan, yanlış cevaplanması (diğer bir deyişle doğruların söylenmesi) durumunda sorulardan herhangi birinin büyük bir kavganın patlamasına yol açması garantisidir. Bu yüzden, önemli bir toplum hizmeti olarak, her soru olası cevapları ile birlikte aşağıda analiz edilmektedir.

Soru 1: Ne düsünüyorsun?

Bu sorunun doğru cevabi tabii ki : "Sessizliğimi bağışla sevgilim, sadece ne kadar sıcak, inanılmaz, düşünceli, sevecen ve de akilli bir kadın olduğunu ve sana rastlamakla ne kadar şanslı olduğumu düşünmekteydim."

Tabii ki bu cevap aşağıdaki olasi gerçeklerle alakasızdır :

a. Futbol.
b. At yarışı.
c. Ne kadarda şişmansın...
d. İşyerindeki yeni kız ne kadarda tatlı.
e. Ölürsen sigorta parasını nasıl harcarım acaba?

(Belki de bu soruya verilebilecek en doğru cevabi "Evli ve çocuklu dizisindeki Al Bundy Peg'e vermiştir: "Eğer ne düşündüğümü bilmeni isteseydim, seninle konuşuyor olurdum!"

Soru 2: Beni seviyor musun?

Doğru cevap tabii ki: "EVET!" ya da daha detaylı bir cevap vermeye hazırsanız : "Evet, hayatim!" Yanlış cevaplar arasında ise şunlar sayılabilir:

a. Ohhh, anam avradım ölsün ki evet.
b. Evet dersem kendini daha iyi hissetmeni mi sağlayacağım?
c. Bu senin sevgiden ne kastettiğine bağlı.
d. Ne fark eder ki?
e. Kim, Ben mi?,

Soru 3: pişman mıyım?

Doğru cevap hararetli bir: "Tabiiiii ki hayır!" olacak. Yanlış sayılacak cevaplar ise:

a. Kime ya da neye kıyasla?
b. Şişman diyemeyeceğim ama herhalde zayıfta sayılmazsın
c. Biraz fazla kilo sana yakışıyor
d. Daha şişmanlarını da gördüm
e. Soruyu tekrar edebilir misin, ölürsen sigorta parasını nasıl harcayacağımı düşünüyordum da...

Soru 4: O, benden daha mı güzel?

Bir kere daha doğru cevap hararetli bir : "Tabiii ki hayirrrr!" olacak. Durumu kurtarmanıza kesinlikle yardımcı olmayacak cevaplar ise:

a. Evet, ama sen daha iyi bir karaktere sahipsin.
b. Daha güzel değil, ama kesinlikle daha ince.
c. Onun yasında iken sen daha güzeldin.
d. Güzelden kastin nedir?
e. Soruyu tekrar edebilir misin, ölürsen sigorta parasını nasıl harcayacağımı düşünüyordum da...

Soru 5: Ben ölürsem ne yaparsın?

İste bu ne derseniz deyin, kesinlikle sıyıramayacağınız bir sor.
(Doğru cevap ise tabii ki üstü açık bir BMW satın almak!

ALINTI
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler neden kıskanır? MaSaL 17 3,798 06-16-2011, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: YasSmin
  Erkekler Neden Konuşmaz? MaSaL 1 785 04-21-2011, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: YasSmin
  Erkekler bu pembe yalanlara bayılıyor! MaSaL 4 1,048 03-03-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: CaNaT
  Erkekler böyle kadınlara katlanamıyor! MaSaL 1 786 03-02-2011, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: Beysaa
  Gerektiğinde Erkekler de Bulaşık Yıkamalı ( mı? ) MaSaL 0 767 03-02-2011, Saat: 05:59 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 09:10 PM