:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günün Olayı: Türkiye - Hırvatistan
ÐŽeşaren
724256_w2.jpg

Tam bütün ümitler tükenmiş derken maçın bitimine saniyeler kala semih sahneye çıktı ve 'Nöbetçi Golcü' yine affetmedi. Adeta bir mucieyi gerçekleştirdi.Daha sonra penaltılara geldi sıra Nihat yok tabii.Taraftarlarda ve maçı Ekranı başında izleyenlerde büyük bir gerginlik.Hırvatlar ilk golu kaçırınca hepimiz bir oh çektik.Daha sonra Hırvatların bi topu auto gitti.Biri gol oldu ve birinide Rüştü kurtardı.Tabi bu atışlardan sonra yarı finalist belli oldu.EURO 2008 e renk getiren TÜRKİYE!

maçtan görüntüler:

724245_w2.jpg

724247_w2.jpg

724007_w2.jpg

Yüreğimizin ağzımıza geldiği an:
724031_w2.jpg

Rüştü gerçekten büyük iş başardı:
724249_w2.jpg

Hırdavatlara elvedaSmile724255_w2.jpg

Teknik Direktörleri golden sonra o kadar sevinmiştiki yazık oldu:

724244_w2.jpg

18641.jpg

Maçın ardından konuşan Hırvat Tekrik Direktör, Türk kanı taşıyan herkesin gururunu okşayan açıklamalar yaptı.

Hırvatistan teknik direktörü Slaven Bilic, maç sonunda yaptığı açıklamada şoka uğradığını söylerken, "Türkler'e son dakikada gol atmak bile sizi kurtaramayabiliyor. Son kurbanları biz olduk" dedi.

BÜTÜN KORKULARIM BAŞIMA GELDİ

Kariyerindeki en ilginç maçı oynadığını kaydeden Bilic, "Daha sonra böyle bir şey yaşar mıyım bilmiyorum ama önümde uzun bir yol olduğunu söyleyebilirim. Ancak sanırım bu tek olacak. Maçın öncesinde yaşadığım korkuların hepsi başıma geldi. Ama ben yine de iki takımı da kutluyorum. çok iyi bir oyun oldu. "

BU ADAMLAR ATMAK İÇİN YEMEYİ BEKLİYOR

"Penaltılar hep kumardır, bugün kaybeden biz olduk. Ama ben böyle maç görmedim, bu adamlar atmak için yemeyi bekliyor" şeklinde konuştu.
Ara
ѕqρα кJмя
Sıra Almanlardaaaa
Ara
~uqqaLa~
BU ADAMLAR ATMAK İÇİN YEMEYİ BEKLİYOR Big Grin

yaLnız aLmanLardan korkuyorum ben bize bırakmayacak gibi gibi Sad
Ara
sudenaz
bende Hırvatıslanla yapılcak mactan korkuyordum ama annemı bıle alet ettım işeBig Grinsüreklı dua etti...oyüsden artık korkmuyorum...allh var yukarda o bilir işini..bence iyi sonuclancak Almanyayla mac..galip cıkıcas..Wink..............................:p
Ara
beautiful_matrax
tek tek asıyoruz butun engellerı yuru be turkıyem kım tutabılır kı senı........
ÐŽeşaren
Almanlarda çok iddalı, şimdiden bana geçmiş olsun diyenler bile var ..
Dualarımız Türkiye ile birlikte, bunuda başarıcaz inş.

Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miller Türkiye'yi tercih etti MaSaL 0 511 01-18-2011, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: MaSaL
  Türkiye: 2 Bosna Hersek: 1 beautiful_matrax 1 538 10-12-2008, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Türkiye'nin kalbi bu gece futbolda atacak! chuLsuzz péri! 0 398 08-14-2008, Saat: 12:15 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  İşte dünya basını gözüyle Türkiye beautiful_matrax 3 620 07-17-2008, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: nry8
  TÜRKİYE bu akşam tek yürek *Asİ-yÜrEk* 17 1,213 06-26-2008, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:21 PM