:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:(
MaNeSiA
5 zayıfla sınıf geçilcekmiş süper ya:S

ben lise sondayken 8 farklı isimle 5 dersimiz vardı

1 ingilizce
2 t ingilizce
3 türk dili edebiyatı
4 t d e ve edebi metinler
5 inkilap tarihi
6 beden eğitimi
7 din kültürü
8 rehberlik

rehberlik dersten sayılmadıına göre geriye 7 kalıo
ve beden eğt ve din kül. en az 2 geleceğini düşünürsek geriye kalıo 5 ders
şimdiki sisteme göre 5 zayıfı olan sınıfı geçebilio
eeee 5 zayıfla geçersek nolcas?
eğer biri bana ders çalışmadan liseyi bitirebileceğimi söleseydi ben ders çalışmasdım dürüst olalım arkadaşlar 7 dersiniz var ve 5i zayıf olursa geçebilcekseniz ders çalışırmıydınız?

bu hükümetin amacı kalitesiz afedersiniz ama aptal ne istediğini bilmeyen herşei kabullenmiş bi gençlik yaratmak ve galiba bunuda başarıo:'(
Ara
iLLeth.!
eet bn çalısırdım..Big Grin
Ara
sudenaz
bencede ya uyus oldum Angryufffffff
Ara
iLLeth.!
sen hemi..Big Grin
Ara
sudenaz
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen hemi..Big Grin

ya uf cevremde cöm bi kız var uyus oluom nese 5 tane sıfırı varmıs:Sgıcık oluom sıgara ıcıo pöfür pöfür...süreklı erkeklerle dolasıo...haketmıo bunu ya:Sosaman ben salakmıyım oturdum kıs günü soguk odada uykum gelmesın dıe calıstım:Sanaa:Oayıb ayıb kusum bısı yab ya söle mılle egtım babayaConfusedConfusedmiley18:Undecided:'(:o:Smile
Ara
iLLeth.!
kulaını cekcem ztn.. Big GrinBig Grin

ama unutma yat yat bi yere kadar ondan sonra calısan devam edio gerci bu gidişle farketmicek ama nese..D:Big Grin
Ara
sudenaz
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kulaını cekcem ztn.. Big GrinBig Grin

ama unutma yat yat bi yere kadar ondan sonra calısan devam edio gerci bu gidişle farketmicek ama nese..D:Big Grin

ya dha anca dınledım barası ındırceklermıs össdekı..yanı barası aşabılcekmıs herkes:S:Sne anladım ben o iştenn:mad::mad:..
Ara
Aşksı@z
Okuyun okuyun bende çok mürekkep yaladımBig GrinBig Grin çok gençsiniz olur öyle şeyler bazenBig GrinBig Grin herkess aynı olamaz zaten Big Grin fark burda dimi amaBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya uf cevremde cöm bi kız var uyus oluom nese 5 tane sıfırı varmıs:Sgıcık oluom sıgara ıcıo pöfür pöfür...süreklı erkeklerle dolasıo...haketmıo bunu ya:Sosaman ben salakmıyım oturdum kıs günü soguk odada uykum gelmesın dıe calıstım:Sanaa:Oayıb ayıb kusum bısı yab ya söle mılle egtım babayaConfusedConfusedmiley18:Undecided:'(:o:Smile
kaç km uzaklıktaki okula yürüyerek karda kışta gidenlerle
okumayı gerçekten hakedenlerle aynı kefeye konmak çok ağır bi ceza
peki5 zayıfı olanlar hakedenlerle aynı sırada olmak için ne yaptılarda bu ödülü hakediolar die sormak gereAngry
Ara
MaNeSiA
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya dha anca dınledım barası ındırceklermıs össdekı..yanı barası aşabılcekmıs herkes:S:Sne anladım ben o iştenn:mad::mad:..
parası olan kıbrıs ameikan ünide barajı aşmak bi yana sınavsız giriş hakkına sahip ne bu adalat yaAngry
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 11:22 AM