:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum
tatlı_cadı
Aylar ?nce bir g?n seninle konu?urken konu?ma s?ras?nda ebedi a?k ucunda ?l?m varsa o en hararetli an?nda ?leceksen var demi?tin. Sanki benim tepkimi ??renmek i?indi. Kim bilir.. Sen bana a??k?a sormam??t?n ama ben sorman? beklemeden k?sa bir sessizlikten sonra g?zlerine bakarak, ben senin yan?nda oldu?um her saniye her an ?l?me var?m demi?tim, hat?rl?yor musun?.. Seni bilmem ama ben bu c?mleyle ebedi a?k? sende buldu?umu hayk?r?yordum, y?re?imin at??lar?na kar??an sessiz bir ???l?kla. Neden bilmem ama bu ebedi a?k? g?zlerimle bak??lar?mla davran??lar?mla sevgimle anlatmaya ?al???yorken kelimelere d?kemedim bir t?rl?.. B?y?n?n bozulmas?ndan korktum belki de. Ya sen?.. ya sen... Ebedi a?k? buldun mu? Bende yada benden ?ncekilerde? Yanl? anlama sakin sorgulay?p yarg?lam?yorum seni. Bir hesapla?mada de?il bu, bu sorunun cevabini verip vermemekte ?zg?rs?n. Karar senin. Payla?mak istersen ben buraday?m.. Simdi; aram?za giren ?aresiz ayr?l?ktan beri her d???ncemde bu c?mlenin yer ald???n? beynime kaz?nd???n? bilmeni isterim. Neden mi? Ebedi a?k ucunda ?l?m varsa vard?r. Ama ben bu ebedi a?k? sende bulamad?m dersen ba?ka bir insana incinip k?r?lacakt?r bir g?l gibi. Arkas?na bakmadan ?ekip gidecektir belki de,hakli olarak.Kim bilir.. Ama bu s?z? oldu?u gibi bana s?ylersen sen beni terketmedik?e bil ki ben seni b?rakmam. ??nk?; a?k ne gurur dinler nede ?uur. Bir hercai olarak iyi bilirsin bu duyguyu y?re?inin kap?lar?n? sonuna kadar a?abiliyorsan ebedi a?k? hissedebiliyorsan iste o zaman vars?n demektir. Su anda her ne kadar sava?sam da yoklu?unla, kalbimin kap?lar?n? sana sadece sana sonuna kadar a?t?m usulca korkusuzca.. Kendimi sana verdim s?n?rs?zca.. a?k?n b?y?l? atmosferinde sana olan sevgimi d??lerle b?rakt?m kollar?na.. Kimseler ama kimseler sevemez seni benim sevdi?im kadar.Ne kadar m? seviyorum seni? Duymak bilmek ister misin; t?m okyanuslar?n b?y?kl???, d?nyalar kadar desem. Evet yanl?? duymad?n bu ne ki? En y?ksek da?lar bile tepe kal?r sevgimin yan?nda. G?ky?z?ndeki en parlak y?ld?z?n sana olan sevgimin simgesi oldu?unu d???nd?n m? hi?? Sen ?yle bir ?eysin ki ask?ms?n, f?rt?nams?n ?zlemim, ?aresizli?im, y?ld?z?ms?n. En ?nemlisi sensin. Bir ressam?m d???ncelerini tuvale g?lgelemesi, bir m?zisyenin y?re?inden ald??? g??le hissettiklerini notalara melodilere d?kebilmesi gibi bir ?ey seni kalbimde ta??mak. Seni sevmek, seni ?lesiye sevmek... Bir g?n geleceksin de?il mi? D??lerimde b?y?tt???m essiz sevdam?n sahibi... Bir g?n geleceksin de?il mi?... SEN? SEV?YORUM
Ara
UyuZBiShey
öldür beny arkaaşım benyim Big Grin parcalamısın
Ara
Firari Fırtına
Seni Seviyorum .... Ne güzel yaaaaa
tatlı_cadı
fırtına sana teşekkür ederim
uyus malesef seni anlamadım..Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Tatlı melek ricxa ederim. Geç gördüm mesajını kusuruma bakma emi ....
tatlı_cadı
yok cnm önemli diil yaaaaa sende görmesende olurdu..
Ara
Firari Fırtına
Ben görmek isterim ama tüm yazılan ve tüm çizilenleri ...
tatlı_cadı
hmm..o zaman senin için sürekli yazı ekleyelim..! Smile
Ara
Firari Fırtına
Ekleyen sen isen sorun yok ... Ama boş insanların boş yazılarıyla uğraşamam ...

Sevg ...
tatlı_cadı
büyük söz ettin...Big Grin bende böle yazıları kırk yılda bir ekliyorum yani kırk yılda bi okuyacaksın..Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni seviyorum demek yetmezz... €stapitipiti 1 458 04-14-2022, Saat: 11:29 PM
Son Yorum: wildfang
  " Seni" - " Seviyorum " Samsun55 5 719 03-22-2010, Saat: 03:01 AM
Son Yorum: acemhe
  senı anlatmamı ısteselerdı sarı@seker_vbulletin3_import14569 2 479 07-20-2009, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  Seni Ben Kaç Kere Sevdim Dostcu 6 697 03-05-2009, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: RAP_qoliq
  seni seviyorum mehmetkılıc 0 459 03-29-2007, Saat: 06:09 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:32 PM